+1
brawa
9 kwi 2015 | 22:15
-9
Jakieś pedały z Madrytu na głównej. a Baja gdzies schowany w czelusciach internetu. wstyd i hanba. jak widac jakosc meczu sie nie liczy. w koncu trzeba zadowolic dzieciarnie kibicujaca nurkom.

#pdk #kb7 #nurki #gimby

bez odbioru.
10 kwi 2015 | 18:14
+4
"#kb7" ? Benzema gra z numerem 9 jakby co. Do reszty twojego komentarza to się chyba lepiej nie będę odnosił, bo czasami lubię się pośmiac z takich idiotów jak ty :D
9 kwi 2015 | 22:06
+1
Taka sobie gra Realu tradycyjnie sie męczyli ale na szczęście 3 pkt są!!!
+4
trudny mecz przez 2/3 meczu ciężka walka po obu stronach, ale rutyna i doświadczenie oraz ogranie do ostatnich minut po stronie Realu. Po prostu realizują cele i są do tego przygotowani, Rayo opadło lekko z sił.
9 kwi 2015 | 18:51
9 kwi 2015 | 17:49
+9
Są ważne 3 pkt na trudnym terenie. Do tego kolejna bramka Cristiano i genialna asysta Carvajala. O arbitrze może lepiej nic nie napisze.
iHalaMadrid!
9 kwi 2015 | 17:01
+14
Mecz nie należał do łatwych ale ważne , że są 3 pkt :)
9 kwi 2015 | 16:55
+3
Brawo Real! Widzę że forma wróciła! Kolejny dobry mecz CR7 (gol + asysta)!
9 kwi 2015 | 16:32
+6
sędzia chyba niewidomy
9 kwi 2015 | 16:25
+14
Wole Barce, ale co jak co karny sie należał na Ronaldo :)
9 kwi 2015 | 16:00
-3
Brawo
9 kwi 2015 | 15:36
+4
Widać gołym okiem ile daje Realowi powrót Jamesa świetny piłkarz ładny gol po ziemi bo niezłej akcji Brawo Real po 3 pkt z Eibar

9 kwi 2015 | 18:58
+2
Jeszcze Modric wrócił, warto o tym pamiętać ;)
9 kwi 2015 | 15:11
-6
Iker obcioł włosy, Iker z roku 2012 i wstecz ;)
+5
I co kurna łyso hejterom Ikera co? Kompletne zjeby z niektórych ludzi.... Tak samo z Ronaldo... on nie podaje sam chce strzelić łyso co nie? Casillas w 11 tygodnia musi być!
+13
Mam nadzieję, że wyciągną konsekwencje wobec tego arbitra za brak odgwizdania ewidentnej 11 i pokazania żółtej kartki. Swoja drogą kartka dla Kroosa też nad wyraz... Gratki za zwycięstwo i opanowanie nerwów w końcówce.
9 kwi 2015 | 13:47
-46
kurwa iaki motor 2 zero barca 6 -1 wygrała a real to dalei cioty barany
9 kwi 2015 | 16:37
+3
Ej cweliku a mecze to ty kiedyś oglądałeś? Idąc twoim tokiem myślenia to z mojej strony Barca powinna być ciotami i baranami skoro 9-1 z Granadą nie wygrała
+2
Gościu turbo cię jebło, ogarnij się, i przeczytaj słownik do j. Polskiego.
9 kwi 2015 | 13:37
+1
Wrócił motor napędowy Realu to się Real rozkręca ;)
9 kwi 2015 | 12:38
+3
Real powinien się odwołać od kartki Ronaldo, a komitet bez piernięcia powinien mu tę kartkę anulować. No chyba, że pasuje Realowi, żeby Ronaldo już teraz się wykartkował :)
9 kwi 2015 | 12:36
+3
A ten karny na Ronaldo to ewidentny i myślę, że nawet kibice Barcy się ze mną zgodzą:)
9 kwi 2015 | 21:54
-3
Gdyby Ronaldo wcześniej tyle nie nurkował, to może by miał tego karnego...
9 kwi 2015 | 12:35
0
Zwycięstwo! Rayo to wymagający rywal jak się okazało, albo to Real w pierwszej połowie zagrał aż tak źle. Nie rozumiem uporu naszego trenera, który trzyma Bale'a za wszelką cenę. To aż kłuło w oczy, że potrzebujemy na boisku Isco jako 4 pomocnika!!! Wszedł Isco i zaczęło coś się dziać w drugiej linii. Nie mozna zawsze grać tak jak zawsze, trzeba patrzeć jak rywal się ma do naszej taktyki. I oczywiście brak zmian. Po co męczy tego Krossa czy Bale'a do ostatnich minut? Mamy zaraz cięzki mecz z Atleti. Powinien troche rotować w składzie. Mógł Chicharito i Jese czy Nacho wstawić, ale już koło 75 minuty a nie na 2 minuty meczu. Ich też to na pewno irytuje... Panie Carlo, weź się Pan ogarnij troszkę :)
9 kwi 2015 | 12:01
-4
niech sie kibice Realu ciesza że Casillas był dzisiaj w wyśmienitej dyspozycji .fantastyczne obrony z jego strony!!!!real dzisiaj na zero z tyłu,ale dziewiąta drużyna w tabeli pokazała że obrona Realu nie należy do najlepszych w lidze!!!!dzisiaj Casillas dał popis i tylko dlatego nic nie wpadło do jego bramki!!!!

jeśli chodzi o sytuacje w polu karnym z Ronaldo to jak najbardziej ewidentny rzut karny i błędna decyzja sędziego a kartka dla niego to juz absurd!!!!!

Real wygrał 2-0 a Barca 4-0!!!! więc żadnych zmian w tabeli !!!!nadal 4 pkt przewagi nad Realem!!!!
9 kwi 2015 | 12:10
+4
a co powiesz na ostatnie wyniki Real wygrał 9 do 1 a Barcelona tylko 1 do 0 . raz wygrywa się raz nie ważne są trzy punkty .
9 kwi 2015 | 10:44
-10
Karny dla Ronaldo powinien być, ale że nie potrafi on przyjąć na klatę innej decyzji i maże się jak dziewczynka to jest jednak trochę żałosne.
9 kwi 2015 | 10:07
-4
A no tak zapomnialem......Cassilas piękne parady. SĘDZIA CHUJ!
9 kwi 2015 | 10:00
-1
Pięknie Real, haha powrót Jamesa to naprawde najlepsza zecz dla Realu w tym roku. Hala Madryt!!!
9 kwi 2015 | 09:58
+11
Casillas nie miał przesranych interwencji, ale wszystkie niezbędne były bezbłędne. Karny powinien być podyktowany, Ronaldo nie symulował, tylko sprytnie wykorzystał wślizg przeciwnika. Powrót Jamesa jest niemniej ważny niż Modrica. Nie rozumiem ludzi, którzy piszą o tym żeby oszczędzić Kroosa(niekoniecznie na tym portalu). Ja wiem, że ma prawo być zmęczony, ale naprawde jest podstawowy. Może z Eibarem usiądzie, bo chwile potem jest LM. Rayo potrafi sobie stworzyć sytuacje w ataku, ale z tyłu jednak nogi z galarety jak przyjechał przeciwnik, który 3 dni wczesniej wdupił komuś 9 bramek. Ogólnie obowiązkowe 3 punkty i to się liczy.
9 kwi 2015 | 09:32
-5
Alez Rayo zdominowalo Real w pierwszej polowie, szkoda ze nie udokumentowali tego bramka bo na pewno mecz bylby ciekawszy
+12
Znów sędzia w roli głównej,a dziady z Fifa i Uefa patrzą jak szpak w pi....ę i nie rozumieją co się dzieje w nowoczesnym piłkarskim świecie
9 kwi 2015 | 08:19