Video dodane przez: pct 12 kwi 2015 | 18:49
{{votes_count}}
United ostatnio jest w formie. Z niecierpliwością czekam na 18.04, kiedy to zagrają z nami. To będzie prawdziwy sprawdzian dla ich ekipy, mimo, że Chelsea jest ostatnio kompletnie bez formy.
14 kwi 2015 | 13:47
+9
Brawo Czerwone Diabły ! Świetny mecz Young'a (chociaż mógł strzelić 2 bramki więcej) - bardzo ostre i dokładne wrzutki, piękne asysty, pewność siebie. Tego mu brakowało swego czasu. W Manchesterze znów rządzi United !
14 kwi 2015 | 02:14
-3
niektóre skróty ciągle mi klatkują lagujją nie wiem gdzie leży problem mam win 7 home premium najnowsz mozilla wtyczki aktualne a mimo to ciągle laguje że nie moge np tego skrótu obejrzeć dla przykładu powiem że filmy w internecie chodzą bez problemu ktos ma jakiś pomysł?
+10
Niezła forma United. City w kompletnym dołku, Pelle poleci na pysk, ciekawe kto go zastąpi.
13 kwi 2015 | 19:23
+2
Brawo MU
13 kwi 2015 | 19:22
14 kwi 2015 | 13:48
+4
Genius.87 ogląda teletubisie bez majtek, a gdy mama popatrzy na dół to mówi "co to za gówno"?
13 kwi 2015 | 17:58
-7
trochę szkoda że 2 gole ze spalonych
13 kwi 2015 | 17:19
0
BRAWO UDAŁO SIĘ! MANCHESTER UNITED to PANY!
13 kwi 2015 | 16:58
+13
Brawo United !!! Wreszcie pokazali co znaczy być diabłami !
13 kwi 2015 | 16:47
+11
Brawo United!! Manchester znów jest czerwony! Świetny mecz dzisiaj zagrał Young (gol + 2 asysty) i Fellaini (gol), no i oczywiście Aguero też dobry mecz (2 gole).
13 kwi 2015 | 17:35
+13
No widzę kolego, że potrafisz czytać ze zrozumieniem. Brawo! :)
14 kwi 2015 | 13:49
+6
Dobrze, że zrobiłeś nam rozpiskę w nawiasach niczym Kołtoń przed meczem z Irlandią, bo byśmy się tego nie dowiedzieli z przebiegu spotkania.
13 kwi 2015 | 16:18
+6
Brawo Manchester United brawo!!! nie sądziłem że aż taki wynik będzie ;)
13 kwi 2015 | 15:56
+16
Falcao wygląda jakby był już na wakacjach albo zupełnie nie kumał "filozofii"
+19
Manchester jest ponownie czerwony! Tyle na to czekałem. :) Gratulacje dla przeciwników a w szczególności dla Aguero. Był Tottenham, Liverpool, City a teraz Chelsea...ahh już nie mogę się doczekać tego spotkania! GGMU!
13 kwi 2015 | 13:37
-32
Gratulacje dla Man UTD ale szczerze... W zwycięstwie pomógł im troche sędzia
+5
Oczywiście, sędzia strzelił za nich 4 bramki :).
13 kwi 2015 | 11:46
-33
szkoda ze $rity nie wygrało - oglądanie radości petrodolarowców - bezcenne
13 kwi 2015 | 11:13
13 kwi 2015 | 09:51
+38
Dawno mi żaden trener tak nie zaimponował jak Louis Van Gaal !!! Można posadzić "gwiazdeczki" na ławce ? ( di Maria, Falcao ) można - ale trzeba mieć do tego jaja !!!
13 kwi 2015 | 08:53
+16
Ja nie wiem czy to Uinted tak sie podnioslo, czy to City juz jest tak slabe, w kazdym badz razie znow Manchester jest czerwony i niech tak zostanie
13 kwi 2015 | 13:24
-1
Gra sie tak na ile przeciwnik pozwala. City tylko przez pierwsze 10 minut zagralo na dobrym poziomie, pozniej grala juz tylko jedna druzyna ;).
+23
Gratulacje dla Manchesteru United swietny mecz .Wkoncu Manchester jest czerwony.
Mecz z Chelsea zapowiada sie niesamowicie ciekawie.
13 kwi 2015 | 01:12
-17
Ale Jak Mogłem Kamil Glik Do Huja Wojownik Pola Karnego i Są Niedo przejścia Gość by ich poustawiał Man - Utd Pięknie Kurwa
13 kwi 2015 | 01:07
-19
I jeszcze zmienić bramkarza De Gea Prosze beznadzieja słabo jak nic w sezonie Szczęsny tyle ze za kozactwo w łeb i klasa jak się patrzy
13 kwi 2015 | 01:01
-14
ale tak Szczerze Falcao van Persie Wypad i to po sezonie Transfer Cavani Lewandowski i Jest kurwa Moc
13 kwi 2015 | 00:56
-2
Zajebiozo Man Utd Walczy to jest walka do końca jak Chelsea spierdoli to szansa jest ale jakby niebyło w końcu widać że mają rytm i 2 lub 3 cie jest ich zajebiozo zespół wraca do formy oby tak do końca zajebiście
13 kwi 2015 | 00:33
+8
City coś spuchło pod koniec ligi.. Już na meczu z Barceloną wyglądali strasznie nieporadnie. Nie rozumiem jak z takimi piłkarzami można grać tak marnie..
12 kwi 2015 | 23:04
+8
Przed meczem pisałem, że będzie 2:1 dla MU lub remis 2:2 a tu miła niespodzianka 4-2 choć pierwsze minuty nie wskazywały na to zwłaszcza po super akcji City. 10 min gry City reszta to gra United. Fajny mecz 2 bramka Aggueeeroo De Gea wyciaga się jak struna broni słupek brama. Mecz był niesamowity lepszy od El Classico. Tytuł Chelsea ma w kieszeni ale do końca sezonu jeszcze cuda mogą się wydarzyć. Mecz oceniam w skali od 1-5 na 4.8 ta bramka z minimalnego spalonego z błędów i kartka dla Kompanego powinna być czerwona ale dla dobra meczu żółta była sprawiedliwa :) GGMU
12 kwi 2015 | 23:03
-20
Dobrze ze sprzeali krystyne do srealu bo pewnie zagralaby gorzej niz young...
12 kwi 2015 | 22:52
+10
Niesamowite, Falcao i Di Maria takie niby super transfery a w takim meczu wchodzą z ławki na 10 min
+13
Co do spalonych o ktorych wiekszość plączę to można sie przyczepić tylko do akcji Maty, gdyż niestety był on dość widoczny, resztę kontrowersyjne ale z duchem gry warte puszczenia.
12 kwi 2015 | 23:46
-5
Ziooom, z duchem gry? Jak to wygląda, że trzy z 4 bramek dla jednej z drużyn padają ze spalonych.... Smallinga też był dość widoczny, to, że MU by wygrało i tak to raczej pewne, ale poszło w świat, i moim zdaniem jest kwas. Co do City, tak mi przykro, że aż wcale, mogli walczyć o majstra, teraz z taką formą będą drżeć o LM. Święci do Europy ! :)
13 kwi 2015 | 15:13
+6
Gościu spalony Fellainiego? Wg. przepisów wysunięta ręka przed przedostatniego obrońcę nie ma znaczenia, bo ręką nie można strzelić bramki.
Spalony Smallinga? Zobacz jeszcze raz, bo po lewej stronie pola karnego (patrząc od strony bramkarza City) został obrońca, więc nie wypisuj bzdur)
Spalony Maty? Masz rację :P
12 kwi 2015 | 21:31
+15
Glory Glory Man United !! Ob y tak dalej Diabełki :-)
a fani sprzedajnego city zawsze beda sie usprawiedliwiac. :-)jeszcze troche i będziemy mieli Stary United TRZYMAĆ KCIUKI !!
12 kwi 2015 | 21:30
-13
najlepsze i najśmieszniejsze jest to że kibice Realu sie wypowiadają ,że sędzia pomagał United.Jeszcze mają czelność tak pisać po tym jak w przed sezonowym meczu United wygrało z Realem!!!!pewnie do tej pory ich to boli i mają ból dupy!!!!
12 kwi 2015 | 22:25
-8
gościu... nie piepsz że niby sędzia nie pomagał,bo przy bramce Fellainiego i Maty były spalone, a jeśli chodzi o ból dupy to raczej ty go masz bo sam Ronaldo na 38 bramek, a Rooney+Van Persie+Falcao+Wilson maja ich tylko 27 hehehe xd
12 kwi 2015 | 23:15
+19
Zapomniałeś od kogo Kupiliście Ronaldo,kompletnego juz zawodnika? To właśnie w United stał sie kozakiem żeby pózniej wasz Tata Perez kupił wam kolejny prezencik do strzelania goli!
13 kwi 2015 | 16:12
+2
boże a co to ma do rzeczy...koleś pisał że piłkarze realu mają ból dupy i w komentarzu pod meczem Realu pisze że Real wącha tyły,a moim zdaniem te tyły są pare razy mniejsze niż MU jeśli chodzi o pkt...
14 kwi 2015 | 00:23
+1
widocznie byłeś na Old Trafford na meczu i stałeś idealnie na linii spalonego skoro jesteś przekonany o błędzie sędziego w przypadku bramki Feli...bo z ujęcia żadnej kamery nie da się orzec w 100% ani, że był spalony ani, że bramka została strzelona prawidłowo...we wszystkich powtórkach, które oglądałem, najlepsze ujęcie to to gdy kamera jest pod dosyć ostrym kątem.
Co do Maty nie ma wątpliwości, że United miało szczęście...ale czekaj, jak to mówili gdy Manu traciło w ostatnich czasach niesłusznie uznane bramki...? ach tak, "szczęście sprzyja lepszym"...
12 kwi 2015 | 21:07
+20
Dobry mecz. Chelsea będzie miałą trudny mecz z MUN bo Chelsea w ostatnich meczach nie ma formy a MUN ma i to dobrą.