-5
jak się nie ma trenera tylko hiszpańską piczkę to tak się właśnie dzieje. Guardiola to ch.... nie trener!
16 kwi 2015 | 23:18
-11
jak można nie kibicować Bayernowi z takim trenerem i Lewandowskim chluba Polski?Te negatywne komentazre to jakiś antyniemiecki manifest...jebać portugalie huj wam z tego że oni ich przejdą?Lepiej żeby Lewy zebrał zasługi z kolegami a tak realnie patrzeć to wcale nie sa na straconej pozycji
17 kwi 2015 | 07:53
0
Może dlatego że kiedyś Lewy grał w Borussi Dortmund ? I tam wiele fanklubów w Polsce powstało ? Dzięki trio z Dortmundu? Każdy kibicuje komu chce i czy jest sezonowcem czy nie. Bayern to same gwiazdy bezsensu im kibicować mają nawet lepszą ekipe niż Real jakby nie patrzeć oprócz ataku tam BBC a tu RRL< można taką nazwę stworzyć ale jeden z tych panów na R nie podaje temu na L. Samoluby same tam grają :D
16 kwi 2015 | 23:05
+4
Bledy Alonso i Boatenga tak samo jak w meczu z M.City.
+11
Bayern zlekceważył rywala, brawa dla Porto!
16 kwi 2015 | 19:54
+5
Fatalna postawa obrońców Bayernu. Bawarczycy mają szczęście bo mogli przegrać nawet 5-1. Rewanż zapowiada się bardzo ciekawie.
16 kwi 2015 | 19:10
+8
3 straty 3 gole Porto brawo
16 kwi 2015 | 18:58
+2
Bayern ma za dużą pewność siebie i dlatego przegrywa! Brawo Porto!
16 kwi 2015 | 18:43
-1
brawo Porto, neuerowi zylki pekaly z wscieklosci, przyjemnie bylo na to popatrzec
16 kwi 2015 | 18:14
+2
Obrona bayernu masakra! Ale z drugiej strony dobrze chcialbym popatrzec na tych mlodych chopakow z porto co pokaza w polfinale,bo powiem wam ze te porto strasznie mi przypomina te ktore zdobylo lige mistrzow z mourinho:-) nareszcie jakas odskocznia od tych klubow ktore co rok licza sie w lidze mistrzow:-) chetnie widzial bym porto w finale! oczywiscie z taka gra jak zaprezentowali z bayernem:-)
16 kwi 2015 | 18:02
16 kwi 2015 | 17:47
+14
Dawno nie widzialem tak slabo grajacego Bayernu,w szczegolnosci w obronie,wszystkie trzy bramki zawalila obrona,niech sie ciesza,ze tylko trzy bramki dostali,rweanz zapowiada sie ciekawy w Monachium.
16 kwi 2015 | 17:30
+48
Druga bramka Quaresmy miodzio. Pokarał ich jak stary wyjadacz z zimną krwią. Rewelacja. Obrona Bayernu wypiła chyba za dużo Porto.
16 kwi 2015 | 16:56
+2
A mi cos mowilo przed meczem ze tu moze byc niespodzianka...i zoltko dla Neuera moim zdaniem adekwantna kara to nie byl jakis brutalny faul
16 kwi 2015 | 16:37
+4
Brawo Porto!!! Neuer i obrona Bayernu zagrali "mecz życia" ;) Ale będzie sensacja jak Bayern odpadnie już w półfinale! Porto ma awans na wyciągnięcie ręki i nie powinni tego zmarnować.
16 kwi 2015 | 18:41
+4
to jest cwiercfinal kolego cwiercfinal! polfinaly jeszcze sie nie zaczely :D
16 kwi 2015 | 16:00
+2
Obrońcy Bayernu... to tłumaczy wynik meczu - graty dla Porto, że umieli to wykorzystać, jednak wynik mógłby być lepszy dla Bayernu, bo Lewy trochę zepsuł sytuacji...
16 kwi 2015 | 15:20
-10
ja to wam powiem tak zrobli to co z Schaktarem 0:0 a u siebie moga zrownac z ziemia jak nie bedzie w wyjsciowej 11 Dante :)
16 kwi 2015 | 15:42
+26
Nie porównuj Szachtara do Porto, FC Porto jest półkę wyżej w Europie!
16 kwi 2015 | 15:14
-12
Pizarro czemu siedział no kuwa
16 kwi 2015 | 14:51
+9
Tak jest! Brawo Porto! Mysle ze przejdziecie dalej, zaslugujecie na to!
16 kwi 2015 | 14:42
+30
Obrona Bayernu zagrała mecz życia :'D haha prawdziwa katastrofa.
16 kwi 2015 | 14:30
+22
Tego że Porto wygra to się nie spodziewałem. Ale faworyt nie zawsze musi wygrywać. Prawda? Piłka jest okrągła, a bramki tylko dwie. Obrońcy Bayernu grali jak schlani.
16 kwi 2015 | 14:15
+6
Wracam z gimby na chate wlaczam kompa gram w cs i przypomnialoo mi sie ze wczoraj gralo jeszcze Porto z FC bayern , wiec wszedlem sb zobaczyc ile Bayern wygral , wchodze i ...
i spalil mi sie dysk w kompie ":(
16 kwi 2015 | 13:46
+5
No Porto niesamowicie zaskoczyło. Było widać brak paru zawodników w Bayernie. Rewanż zapowiada się arcyciekawie.
16 kwi 2015 | 13:22
0
Dla mnie Porto to mocny kandydat na Finał LM.
16 kwi 2015 | 13:29
+10
co najwyżej kandydat , bez tego "mocny". Spójrz jakie błędy popełniali środkowi obrońcy Bayernu, którzy sprezentowali wręcz te 3 bramki :D w ogóle wczorajsze mecze były fenomenem środkowych obrońców :D
16 kwi 2015 | 21:10
0
W dodatku Brazylijczyków. Przypadek? :D
16 kwi 2015 | 13:14
+5
Gratulacje Porto , pokazaliście na co was stać TAK TRZYMAC !!!
16 kwi 2015 | 11:51
+27
Brawo Porto! Pokazali pazur.
Nie rozumiem tylko decyzji sędziego z początku meczu. Czy ktoś jest w stanie wyjaśnić, dlaczego Neuer dostał żółtą, a nie czerwoną kartkę?
+6
Brawo Porto !!!,Swietny mecz,w tym meczu byli skuteczniejsi od Bawarczyków,Zobaczymy jak potoczą sięlkosy rewanżu na Fussball Arena Munchen ;)
+10
gdyby bayern stwarzal duzo sytuacji ale mial pecha z ich wykorzystaniem to bym liczyl ze odrobia straty w rewanzu, ale oni zdecydowanie za duzo czasu spedzaja klepiac na boki w obronie, a za malo na tworzenie okazji bramkowych, w bundeslidze jest to samo, niby wygrywaja bo malo kto im moze podskoczyc ale bardzo malo strzalow oddaja, chetnie bym zobaczyl jak bayern sobie radzi z innym trenerem :/