+8
barca the best forever
16 kwi 2015 | 21:25
+7
Cavani strasznie drewniany był w tym meczu miał lepsze sytuacje od Suareza i nie potrafił tego wykorzystać:S
16 kwi 2015 | 20:30
+16
Cavani 2/10, praktycznie najwieksza lamaga w PSG.
16 kwi 2015 | 20:14
+21
A mówili, że Suarez w Barcelonie nie wypali :)
16 kwi 2015 | 19:28
+9
Piękny mecz ze strony Barcy
16 kwi 2015 | 19:01
+19
Suarez. Takiego napastnika Barcelona szukała i znalazła, Cavani gość który wydaje sie ze ma potencjał ale takie gały psuje ze aż mi go żal
16 kwi 2015 | 18:01
16 kwi 2015 | 16:44
+17
Suarez wow ta brameczka :d
16 kwi 2015 | 16:42
-11
To nie była dobra decyzja trenera żeby wpuścić Davida Luiza na boisko który jeszcze nie wyleczył kontuzji. Suarez czy inni piłkarze Barcy jechali go jak dziecko. Dobrze dziś zagrali chyba tylko Maxwell, Van Der Wiel, Matuidi i Cavani. Mi się wydaje że gdyby PSG grało w swej najlepszym składzie to by tego meczu nie przegrało.
17 kwi 2015 | 18:52
+1
po 1. chyba nie ogladales meczu.
po 2. kogo mial wpuscic jak nei Luiza???to jedyny obronca chyba byl?
po 3. Cavani dobry w tym meczu ? :D :D :D :D bo co? bo kopnął w trybuny ,z pól przewrotki? bo udal mu sie 1 strzal ,ktory i tak obronil Ter Stegen?
po 4. na pochwałę to tylko Matuidi bo Maxwell i van der viel tez nei zagrali tak jak powinni.Co np. z Maxwellem Messi robił...
po 5. by przegralo. Dlaczego? Ibra jest zbyt pazerny,na sile chcialby bramke,a tak nei idzie...Veratti to powiedzmy sobie szczerze nie jest typ ktory zatrzymal by Barce.Thiago Silva i Luiz na ŚO tez nie sa najlepsi..Luiz nie tylko w tym meczu pokazal ze daje sie ogrywac i robi poprostu bledy.Thiago Silva tez moze zrobic blad.Jak wiesz mecz meczowi nie jest równy, i skad wiesz czy np, Matuidi by czerwonej kartki nei dostal??? jakby gral inny sklad to i Barca miala inna taktyke pewnie.A skad wiesz czy ten ,,najlepszy sklad'' nie przegral by wiecej???
16 kwi 2015 | 16:36
+7
Bardzo dobry mecz.
16 kwi 2015 | 16:06
+10
Zasłużone zwycięstwo Barcy - Suarez takie sita zakładał, że aż żal Luiza było... Ale nie tylko on bo Maxwell też Rakiticowi ładne założył :D
Mocno zaznaczona obecność Mathieu w tym meczu - to też trzeba odnotować.
W pozostałych ćwierćfinałach sprawa awansu jest otwarta, ale tu już raczej przesądzone - ale nigdy nic nie wiadomo :)
+7
brawo barca luis suarez rozpendza sie w barcelonie druga ładna bramka brawo suarez osmieszył Davida Luiza barca w pufinale na cam nou nieda sie pokonac
16 kwi 2015 | 13:46
+15
Brawo Suarez :D! Był najjaśniejszą gwiazdą tamtego wieczoru :)! Prawdziwy majstersztyk, zwłaszcza to drugie trafienie :)
16 kwi 2015 | 12:42
+14
Widoczny brak Ibrahimovicia i Verattiego w PSG plus koszmarny mecz Liuza. Z drugiej strony Barcelona grała na luzie. Suarez był niesamowity i zawodnicy Dumy Katalonii zasłużyli na zwycięstwo.
Brawo!
16 kwi 2015 | 11:46
+12
Brawo Barca :),Suarez dzis dał znać o swoich umiejętnosciach.W tym meczu Luis Suarez przypominał tego Suareza z Liverpoolu ,Luis wraca do formy :),VEB<3 !
16 kwi 2015 | 11:22
+4
Super wynik, obrona Psg jak i Bayeru zawiodla na calej linii
16 kwi 2015 | 11:49
+20
Co ma do meczu Barcy z PSG Bayer Leverkusen? :)
16 kwi 2015 | 18:55
+1
Jaki Bayern Leverkusen..? chodzilo mi o Bayern Monachium ktory tak samo jak PSG nie popisal sie obrona w meczach LM

+12
Barca po krótkiej przerwie, ma świetną szansę na powrót do półfinałów. Myślałem że większego parodysty od Luiza nie znajdę ale po obejrzeniu skrótu Bayernu zmieniam zdanie.
16 kwi 2015 | 10:28
+16
Barca zrobiła swoje, PSG bez kluczowych graczy. Matuidi i Pastore szaleli, w obronie grali chyba tylko Marquinhos z Maxwellem. Luiz 2 razy puścił siate Suareza, to jest żenujący występ, podobnie jak obrona Bayernu wczoraj. Nie widze opcji, że Barca to spierdoli u siebie.
16 kwi 2015 | 09:32
+8
Luiz splacil sie pieknie za to 50 mln! Sprzatneli go barcy sprzed nosa to maja:) co za traf !
16 kwi 2015 | 09:23
+8
Miazga... Barcelona połknęła PSG. Caly mecz pod kotrola, a przeciwnik bez argumentow. Mialo PSG kilka takich 5minutowych przeblyskow kiedy skutecznie zakladali presing na polowie rywala ale dlaczego nie zagrali tak calego meczu skoro to przynosilo efekty?
16 kwi 2015 | 09:19
-19
Wygląda na to że jedynym zespołem który może pokrzyżować plany Barcy co do zdobycia LM jest Real. Tylko że najpierw musimy awansować do półfinału, a jak znam megaprzyfart Atletico to nie będzie o to łatwo.
18 kwi 2015 | 13:42
0
spierdalaj
16 kwi 2015 | 09:07
+22
Suarez świetny mecz, druga bramka marzenie.
Luiz i Cavani byli chyba najbardziej wyróżniającymi się, w sposób negatywny, postaciami tego meczu. Zagrali niezły piach. Luiz dał sobie założyć 2, czy 3 siatki, a Cavani co chwilę miał jakąś stratę lub strzelał prosto w obrońców. Miał tylko jeden dobry strzał.
Mathieu w formie strzeleckiej. Już 8 minut od wejścia strzelił gola. Niestety dla Barcelony, samobójczego.
Patrząc na wszystkie zespoły, to Barcelona jest moim faworytem do wygrania Ligi Mistrzów w tym sezonie. Aczkolwiek mam nadzieję, że jeszcze coś mnie zaskoczy, wczorajszy mecz Porto z Bayernem daje ku temu powody.
16 kwi 2015 | 08:40