Video dodane przez: totil 18 kwi 2015 | 17:46
Gdyby Valencia trafiła karnego to mecz by się napewno inaczej potoczył.
0
gdyby ciocia miała kutasa to by była wujkiem
19 kwi 2015 | 13:50
0
Ale bramkarz dał dupy przy ostatniej bramce. Neuer by to 2 razy zdążył przejąć ;)
19 kwi 2015 | 11:24
+4
Bramki w pierwszej i ostatniej :D
19 kwi 2015 | 10:58
+7
Messi 400 bramka :)) Tak dalej Messi tak dalej :))
+10
Jak ktoś lubi sie odrobine spóźniać na mecze albo za wczesnie wyłączać TV, to nie zobaczył żadnej bramki ;d
19 kwi 2015 | 04:36
-42
tak było messi messi i spartolił i za chwile znowu messi messi i du.... za chwile znowu messi messi i du... a bramka to fartem zdobył
+9
mecz ponad wszelką wątpliwość był wyśmienity. doliczony czas gry i mogła być różnie Valencia była pod polem karnym Barcy, błąd kontra i wynik ustalony, ale emocji nie brakowało i to ważne, a zwycięstwo nad bardzo dobrze grającym rywalem cieszy i to podwójnie.
19 kwi 2015 | 00:40
+12
Szybki meczyk , działo się sporo a o to właśnie w piłce chodzi :)
18 kwi 2015 | 23:23
-66
jestem wielkim fanem Barcy od 11 lat . ale czy tylko ja widze wielkiego spalonego przy golu messiego ???
18 kwi 2015 | 23:34
+39
Jeśli zawodnik dostanie piłke na swojej połowie to spalony nie jest rozpatrzany
19 kwi 2015 | 08:48
+13
zauważ że sędziowie liniowi biegają tylko do połowy boiska, nie bez powodu...
19 kwi 2015 | 20:59
0
Tyle , że przy golu Messiego nie było spalonego ponieważ podanie było na połowie Barcy a na własnej połowie nie ma spalonych... VeB
+13
Wielkie brawa dla bramkarza Barcy, a co do Valenci to jak się nie strzela 100 % okazji to się nie wygrywa
18 kwi 2015 | 22:00
18 kwi 2015 | 22:16
+41
Dawno sie tak nie usmialem z czyjejs glupoty...
18 kwi 2015 | 22:22
+19
ok.wyszumiałeś się.to teraz pytanie za 100pkt. KTO MA LIDERA DZIECKO????
18 kwi 2015 | 22:43
+25
normalnie brak słów.
+7
Po pierwsze to większego lalusia od Ronaldo nie ma. A po drugie powiedz kiedy ostatni raz Real wygrał z Atletico, bo dokąd się kompromitują z ubogim krewnym.
18 kwi 2015 | 21:38
+3
Szkoda trochę Valencii, ale dla mnie zwycięstwo Barcy, to ważne 3 punkty.
18 kwi 2015 | 21:28
+11
Wazne 3 punkty :),ale Valencia zasłuzyła na wicej :)
+36
Faule na piłkarzach Barcelony nie gwizdane, faule wyciągnięte z dupy gwizdane na pęczki, karny z dupy... Już nie pierwszy raz sędziowie robią na koniec rozgrywek wszystko, by mistrzostwo zdobyła drużyna hiszpańska, nie katalońska. Robią to prawie tak bezczelnie, jak w polskiej ekstraklasie. Brakuje tylko ubecji odwiedzającej szatnię Barcelony w przerwach meczy, kiedy Realowi nie szło, jak w czasach Franco.

Myślałem sobie prędzej, że może mam paranoję, ale kilka minut meczu Realu i co? Bramka Ramosa z metrowego spalonego. Będą się musieli panowie z Barcelony nieźle sprężyć, żeby wygrać ligę. Wygrać w uczciwych warunkach nie jest łatwo, a przy takich wałach to będzie naprawdę niezły wyczyn.
18 kwi 2015 | 22:19
-17
hahah wyczuwam ból dupy Katalońców bo Real zaczął gonić :D czas więc szukać powodów i wymówek jak Barca przegra lige :D

ps. spalony Ramosa ??! hahaha polecam soczewki 95 :D
18 kwi 2015 | 20:29
+4
Świetnie barca
18 kwi 2015 | 20:12
0
Pique do wymiany... Przy każdym jego kontakcie z piłka boje się aby czegoś nie spie*dolił
18 kwi 2015 | 19:55
-8
Ale słaby mecz barcy, całą grę cisneła Valencja...
18 kwi 2015 | 19:39
+6
Wiedziałem że Barca wygra i miałem rację..
18 kwi 2015 | 19:29
0
CIESZY TO ,ŻE REAL PO TEJ KOLEJCE NADAL BĘDZIE WĄCHAŁ TYŁY A JEGO KIBICE NADAL BĘDĄ MIELI OGROMNY BÓL DUPY Z TEGO POWODU!!!!!!

HOVAC90 DODAJ KOMENTARZ POMECZOWY!!!! KIBICE BARCY WCIĄŻ CZEKAJA NA TO CO MASZ DO NAPISANIA NA TEMAT MECZU!!!!
18 kwi 2015 | 19:38
-3
On nic nie napisze bo płacze w kącie albo pod poduszką
18 kwi 2015 | 19:22
-20
Co do meczu trache Barca przyfarciła ale 3 pkt są i niestety oddala sie od nich Real... ale sezon jeszcze trwa także nic nie wiadomo
18 kwi 2015 | 19:36
-3
A nawet mi sie nie chce minusować takich kretyńskich komentarzy. Masz plusa "kibicu" i idz sobie gdzieś indziej pokrzyczeć.
18 kwi 2015 | 19:15
-61
ta glupia barcfelona znowu wygrała fartem ale i tak real wygra lalige
18 kwi 2015 | 19:21
+32
Jako kibic Realu od dziecka, wstydze sie za was gimby pierdzielicie bez sensu kto wygra owszem mam nadzieje że Real wygra lige ale, to sie okaże i nie trzeba od razu jeździć po innych zespołach które zaśługują na szacunek
18 kwi 2015 | 19:32
+7
Ty się módl żeby Was Atletico nie dościgło a potem podnieś głowę wyżej. Narazie jest nisko.
18 kwi 2015 | 19:11
+9
Pociąg zwany Barcelona nieco odjechał. Ciekawe jak odpowie teraz Real. Bardzo ciekawa końcówka La Liga!
+4
Brawo dla mojego idola, Suareza :D A gol Messiego, hehe, nieźle sie uśmiałem, tak jak jego autor :D
18 kwi 2015 | 19:05