lewy juz teraz zasługuje na złotą piłe to co koleś robi to jest poezja fagasy szacun dla zioma
+6
wspaniały mecz w wykonaniu Bayernu
23 kwi 2015 | 13:52
+5
Szkoda Porto, chociaż zdecydowanie nie zasłużyli w tym spotkaniu na chociażby remis.
-3
Gdy patrze na składy to się nie dziwie wyniku, gdyż jak jedenastu mogło gać rade pietnastce przeciwników? (śmieszny błąd na stronie:) )
22 kwi 2015 | 20:28
+1
Levy w ostniej bramce zmobilizował xabi alono i tem musial trafić..
22 kwi 2015 | 20:10
+7
I gdzie są ci sezonowcy Porto którzy po wygranym meczu z Bayernem juz ich tak ubóstwiali?? Wiedziałem że damy radę! Piękny mecz w wykonaniu Bayernu, widziałem na żywo na stadionie, niesamowite przeżycie, brawo Lewy!
22 kwi 2015 | 19:56
+4
haha gruntball dostqal 9 minusów oceniłem rewanz na 2 do 0 dla bayernu a tu prosze deklasacja rywala teraz prosze o 1 plusa bo to co czytałem w pierszym mecvzu napisałem że to manifest gimbów antyniemiecki i nieznaja sie na piłce..
22 kwi 2015 | 19:27
+5
oj sorki trochę się pospieszyłem - *półfinału. :)
22 kwi 2015 | 19:26
+7
Brawo Lewy!!! No i Brawo Bayern! Ale pogrom! Zasłużony awans do finału!
22 kwi 2015 | 18:51
-3
Lahm i Lewy najlepsi a Barstuberr czy jakos tak czerwona od razu.Dopiero by protestowal.Trzecia brama piekna akcja a na 5-0 ale zmiescil Lewy w rogu jeszcze z dziurą.Szkoda ze w reprezentacji takich nie strzela: /
22 kwi 2015 | 18:34
-3
Myśałem że Porto da radę tak dobrze wypadli w ofensywie w pierwszym meczu małem nadzieje że Quaresma znow ich poprowadzi szkoda
+10
Poprzednio Porto wykorzystało kardynalne błędy obrony Bayernu. Ciężko było liczyć, że drugi raz się to powtórzy ale nie spodziewałem się wyniku aż 6:1. Bayern bez Robena gra bardziej zespołowo i wykorzystuje to Robert. Robben nie podaje piłki tylko często sam wykańcza akcję i ściąga grę na siebie. Nie ma co mu się dziwić bo jest w tym dobry. Bez niego szansę na zabłysnięcie mają inni zawodnicy.
22 kwi 2015 | 17:08
+12
Granie z Niemcami... Te 3-1 na wyjeździe tylko ich wkurwiło i zmiażdżyli Porto - którego mi bardzo szkoda. Brawo dla Lewego za 2 bramki :)
22 kwi 2015 | 16:55
+4
Piękny mecz Bayernu Monachium... Moim zdaniem najładniejszy gol Xabi Alonso z wolnego !! :)
22 kwi 2015 | 16:39
+10
Tego można bło się spodziewac po takim klubie jak Bayern że będzie prowadził cały mecz i odrobi straty
22 kwi 2015 | 16:04
+1
Nawet nie wiecie jak i szkoda Porto...
22 kwi 2015 | 15:16
+5
Porto zagrało otwarta piłek jak Brazylia podczas mundialu to musiało sie tak skonczyc
23 kwi 2015 | 00:44
+1
Porto zagrało otwartą piłkę? Nawet ich trener powiedział że nie mogli odebrać Bayernowi piłki.
22 kwi 2015 | 14:56
+2
Pogrom:D
22 kwi 2015 | 14:52
+12
Czysty pogrom. Miałem nadzieję, że Porto powalczy i postara się utrzymać korzystny dla nich wynik z pierwszego meczu, ale jednak się przeliczyłem.
Przewiduję mecz finałowy Barcelona - Bayern, o ile nie trafią na siebie w półfinale.
22 kwi 2015 | 13:58
+52
Tak właśnie powiny wyglądać skróty. Wszystkie dobre akcje a nie pokazywanie goli i ich powtórek po 6 razy.
22 kwi 2015 | 13:39
+4
Patrząc wczoraj na mecz Bayernu nie wierzyłem w to co widzę! Zawodnicy Porto motywację i chęć do walki zostawili w szatni. Bayern wg mnie zdecydowany faworyt tej edycji LM! Mimo, że jestem kibicem Chelsea, która gra defensywnie to przyznać trzeba, że milo ogląda się skuteczną "tiki takę" Bayernu :)
-5
Kto jak kto ale Bayern potrafi się zemścić, ale szkoda Bayernu.
+8
Porto*
22 kwi 2015 | 13:30
+4
Szkoda Porto, bo bardzo dobrze grali w tych rozgrywka, ale brawo Bayern ze sie obudziliscie i pokazaliscie pazura xd
22 kwi 2015 | 13:09
+8
pierwszy mecz to tylko i wylacznie 3 bledy obroncow -2 mecz juz dominacja
22 kwi 2015 | 12:46
+3
Dobry mecz Bayernu. Jak musza wygrac zrobia to bez problemu.
22 kwi 2015 | 11:31
-34
Alonso już nie mógł dać wolnego Lewemu by miał szanse na 3 bramke?
22 kwi 2015 | 16:41
+3
A co ma do tego Lewy?
nie strzela wolnych i już
22 kwi 2015 | 11:22
-3
Bramkarz Porto mialby problemy z wywalczeniem miejsca na ławce rezerwowych Formacji Port Mostki 2000....MVP meczu - Thiago Alcantara.Ten zawodnik decyduje o obliczu Bayernu.Jesli utrzyma forme Bayern moze byc grozny do konca w tej edycji LM,a nawet pokusic sie o jej wygranie.
22 kwi 2015 | 11:09