Video dodane przez: totil 22 kwi 2015 | 22:33
+1
Szkoda Atletico bo fajnie grali
1 maj 2015 | 15:17
+3
Real nie grała na farcie bo mieli dużo okazji do strzelenia bramek by było już prawie 4:0 gdy by byl slaby bramkarz atletico ale mecz był wyrównujący no i Real Zasłużyl do półfinału z juventusem bedzie cieżko
25 kwi 2015 | 11:54
+3
Stwierdzając po Twoim profilu to Ty całej Europie kibicujesz, ale tylko wtedy gdy wygrywają ^^ Real wygra ze Szwabami w Berlinie w finale to będziesz zapewne pisał, że wiedziałeś, że wygrają i kibicujesz im od dzieciństwa i dodasz Real do profilu na meczykach ^^ Pozdrawiam cię kolego sympatyczny :)
24 kwi 2015 | 02:34
-60
Jebać real i większość kibiców srealu.Barcelona go znowu rozjebie krystyna nic nie zdziała bo to nie granada.A o Juventusie nie pisać lekceważąco stulić głupie pyski bo Stara Dama też może rozjebać ta waszą bande najemników :ronaldo co dostaje niezasluzone zlote pilki a nigdy nie będzie najepszy i bale ktory zawodzi itd.Minusujcie mnie kurwy z realu
24 kwi 2015 | 09:08
+19
Sprawdzian z przyry dobrze poszedł ?
24 kwi 2015 | 09:46
+22
Styl twojej wypowiedzi jest na poziomie oplutego chodnika spod sklepu z tanim winem, więc może wróć już do swoich zakapturzonyh kolegów, bo tylko tej "warstwie" możesz zaimponować.
23 kwi 2015 | 22:12
+5
Brawo Real srałem przez cały mecz żebyście nie stracili tej brami po prostu Zajebiście Brawa i Hala Madrid
23 kwi 2015 | 20:15
+5
Ale nie Real do ostatniej minuty grał prawie zemndlalem :) .
Ale wygrana się należała więcej cineli i więcej ataków mieli wszystkiego :D !!!
23 kwi 2015 | 20:13
-17
Real Madryt fartem wygrał z Atletico M ale mieli troche rezrwowego składu :( . Ale Reak idzie w góre to najważniejsze :P .
23 kwi 2015 | 21:10
+4
dzieciaku wyjdź kurwa jakim kurwa fartem ty chyba inny mecz oglądałeś jaciepierdole nie mogę takich debili znieść fartem to cię zrobili. Cisnęli ATM jak nie wiem a ty pierdolisz że fartem co za pizda z ciebie
23 kwi 2015 | 19:18
+6
Turan prosił się o czerwoną kartkę, Oblak jak zwykle niezawodny w bramce, ale przy bramce Chicharito nie miał nic do powiedzenia
23 kwi 2015 | 22:02
-4
jak wyszedl do kryski ktory podal do hernandeza to co mial do powiedzenia? ;>
23 kwi 2015 | 19:08
+6
myślałem że z nerwów to padne ale w końcu wygrana!!!!!!
23 kwi 2015 | 19:03
+8
Nie jestem kibicem Realu, ale szanuję ten klub. Jak patrzę na takich ludzi typu ,,pedaldo to ciota!!!111" ,,messi biega na pałe!" to mi się chce płakać. Brawa dla Chicharito.
23 kwi 2015 | 19:11
-8
Czekam na hejty
23 kwi 2015 | 18:30
0
do pokerface uwazaj pajacu zeby czasem juve twojej srakolony nie podziurawiło bo znajac zycie napewno uefa juz kombinuje zeby srakolona dostała słabego rywala i żeby dalej przeszli a jak będzie Real to będziee fanie może się zamkniesz po meczu bo jak zwykle dzieci pier...lony płacza ze ich sraczka przegrała
+11
Jak widze niektore komentarze to tylko jedno przychodzi mi do glowy: meczyki od 18 roku zycia :)
23 kwi 2015 | 16:36
+5
Wy tam kurwy zamknijcie mordy chuja się znacie na futbolu placki jebane wygrał zespół lepszy i tyle co tu się oszukiwać Chicharito wykończył po niezłej akcji Jamesa i Ronaldo i tyle

23 kwi 2015 | 15:55
+23
Jestem daleki od kibicowania "Królewskim" ale szczerze powiem,że grali dużo lepiej od Atletico i są zasłużenie w półfinale a ta czerwona kartka (druga żółta) się należała bo Turan grał bardzo ostro.
23 kwi 2015 | 15:51
+23
poproś mame niech Ci pieluszkę zmieni
23 kwi 2015 | 14:40
+1
Słuchajcie, słuchajcie...
Ogłaszam wszem i obec, że ja blume mimo iż jest fanem Barcy DUPA MNIE NIE BOLI bo dlaczego ani się nieuderzylem, ani nikt mnie w dupe i tegoo...;),wiec bez takich glupich bez sensownych odzywek
Dziekuje..,.
(Komentarz do tych co piszą, że fani Wielkiej i Niezwyciężonej Dumy Katalonii-Barçy mają ból odbytnicy)
23 kwi 2015 | 14:36
+3
Real w tym sezonie ma małą sinusoidę formy.. grali pięknie potem grali piach by się odbudować,ale ten dwumecz nie był w ich wykonaniu super. Tak patrząc , to z tych par najsłabsze było właśnie Atletico i o ile na Juventus taki styl powinien wystarczyć, o tyle np z bayernem będą musieli zagrać lepiej.. O Barcelonie nie wspominam bo tam to jest wojna i nigdy nie wiadomo, jak skończy się mecz. Co nie zmienia faktu ze gratuluje Realowi awansu to kolejnej rundy. Marzy mi się finał Barca - Real :)