Brawo Legia! Zasłużony Puchar Polski! Tomasz Jodłowiec bohaterme spotkania!
+4
Nie jestem kibicem żadnej z tych drużyn ale Legia pokazała, że jest aktualnie najlepszym polskim klubem :) pozdrawiam
3 maj 2015 | 21:36
+4
Brawo dla obydwóch drużyn za to że zaszli tak daleko, i za to co pokazali. Lepsza okazała się Legia - trudno taki sport wygrywa lepszy lub czasem szczęście dopomaga w większości :-)
3 maj 2015 | 21:26
+9
ogladalem druga polowe meczu i przyznam ze to nie byl mecz tylko miejscami kopanina jak w B klasie :/ a o murawie to nie wspomne... niektore miejsca to gorsze niz jak jakies kartoflisko :O
3 maj 2015 | 18:30
+25
TYLKO (L)EGIA :)

widowisko godne finalu oprawy kibicow z obu stron swietne zachowanie doping klasowy brawo Pzpn taki produkt sie chce kupic brawo Zibi , brawo Lech i gratulacje Legio super teraz walka o mistrza musi byc nasz :)
3 maj 2015 | 17:37
+4
obejrze gdzieś powtórkę całego spotkania, albo chociaż skrót ale taki 10-15minutowy ?
+4
"I żyli długo i szczęśliwie" - a teraz do łóżka, bo bajka się skończyła. Dobranoc
3 maj 2015 | 12:37
-5
H. Berg wystawił skład na mecz finałowy dający jakiś cień szansy dla Lecha, ale i to były za wysokie progi.
Mój skład Mistrza Polski na ten mecz:
Kuciak
Bereszyński, Rzeźniczak, Astiz, Brzyski,
Jodłowiec, Vrdoljak,
Żyro, Gui, Kucharczyk
O Sa
zmiany: Kosa za Żyro, Furman za Kapitana, Sagan za O Sa w 70 min.
Pozdrawiam
Od kołyski aż po grób jedno miasto jeden klub.
Legia Warszawa !!!
3 maj 2015 | 10:46
+10
Jodłowie czołową postacią meczu
3 maj 2015 | 10:24
+8
Mam takie pytanie... Dlaczego osoba z PZPN cieszyła się ze strzelonej bramki przez Legię? Czy ludzie na takich stanowiskach jak Prezes czy Vice nie powinni być bezstronni? Chociaż publicznie? Rozumiem może kibicować synusiowi ale jak jest na meczu w roli prezesa PZPN to takie zachowanie jest raczej nie na miejscu. Nie ma się co dziwić że kibice innych drużyn piszą o pomocy sędziowskiej dla Legii.
Co do meczu to nie było wielu błędów które miałyby wpływ na wynik meczu. No może bramka na 2:1 ale nawet powtórki nie dają 100% pewności czy Żyro dotknął piłki czy nie.
3 maj 2015 | 11:25
0
bo postawił sts za grube złote a teraz mu w agencji obciągnie jakaś ekstra kurwa i wszystko zabierze
3 maj 2015 | 21:56
+8
Powtórki nie dają 100% pewności czy Żyro dotknął czy nie, sędzia podjął decyzję że jest OK, liniowy także nie miał wątpliwości więc bramka zdobyta prawidłowo.
Ale widocznie niektórzy muszą szukać czegokolwiek aby móc później mówić, że Legia wygrała bo sędziowie pomogli.
Dla niektórych czerwonej także nie powinno być, bo po co Żyro skakał.
3 maj 2015 | 02:55
-3
Z przebiegu gry (slabej obu druzyn)mecz moglby sie roztrzygnac w rzutach karnych.Bylo by sprawiedliwie.
3 maj 2015 | 01:07
+27
Lech grał lepiej, ale no to jest futbol!
Według mnie Legia miała dużo szczęścia, ale o tylko Moja Opinia.

Dobre spotkanie :)
3 maj 2015 | 00:56
-42
Dobra, mają puchar, niech się cieszą, Lech sam sobie winien, powinno być do przerwy 3-0 i po meczu... A tak pan stefański do spółki z lepiej w drugiej połowie grającą legią dopięli swego... Bramka na 1-1 po faulu w polu bramkowym na Gostomskim (nie zmienia to faktu, że Maciek rozegrał najsłabsze zawody w sezonie i zawalił mecz), na 2-1 nie ma pewności, ale wydaje mi się, że żyro dotykał piłkę i Sagan na spalonym. Ręka i karny tak ewidentnie widoczny, że nie wiem, co powiedzieć. Kartka dla Douglasa pierwsza z dupy, druga na krzyk z ławki (mimo, że słuszna, nie zamierzał jej pokazywać pan na wyrost zwany sędzią). Dżuma narodowa, nic dodać nic ująć... Nie ma sensu grać, mistrz może być tylko jeden... A my i tak spróbujemy i wygramy, a jak nie, za rok bierzemy Kuświka i nie ma przebacz... Hej Lech!!!
3 maj 2015 | 11:28
+1
o ja piernicze co za nacjonalizm..tacy sie sadza na wpierdlo na ND we Wrocławiu i jak tu znależć jezusa w sercu..?
3 maj 2015 | 00:47
+7
1:56 ależ parada haha nie śledze ligi polskiej i nie oglądam i dalej widzę, że nie ma czego oglądać :P kopanina jak w lidze okręgowej bramki zdobywane z przypadku czy z błędów obrony a nie dzięki umiejętnością piłkarzy o to nasza Ekstraklasa xD no fajnie bo Polskie Polscy kibice i piłkarze ale poziom żeby nikogo nie obrażać to słaby
2 maj 2015 | 23:56
-3
Jako kibic legi gratuluje jej za zdobycie pucharu. Pomijajac to chcialbym wiedziec co ten ich pseudo bramkarz robi w ekstraklasie? To jest prawdziwy wstyd zeby kogos takiego wystawiac do pierwszego skladu. Masakra. Moze tylko ja tak uwazam, ale ten czlowiek nadalby sie na bramkarza co najwyzej w c klasie.
3 maj 2015 | 00:01
+7
po pierwsze Legii po drugie Kuciak nie popełnij błędu nigdy nie grałeś to nie wiesz co piszesz..
3 maj 2015 | 00:11
0
Tak nigdy nie gralem na bramce. jak wedlug ciebie nie popelnil tam bledu to widocznie ogladales nie ten mecz
4 maj 2015 | 13:56
0
Gdyby nie Kuciak, Legia dostałaby wpie*dol, na szczęście to on bronił więc przestań gadać farmazony i zacznij mówić na temat
2 maj 2015 | 22:40
+4
Pod względem atmosfery mecz świetny.Niech zwycięża LECH wieli kolejorz KKS.Legia wygrała bo miała po prostu lepszą skuteczność,LECH SIE ZREWANŻUJE I ZDOBEDZIE MISTRZOSTWO.TYLKO KOLEJORZ !!!
+7
Niestety, Lechowi się nie udało zdobyć Pucharu. Może jeszcze prześcigną Warszawiaków w Ekstraklasie. Brawo Legia.
2 maj 2015 | 21:24
+28
Lech mimo dominacji przegrał,w Polskiej lidze strzelanie bramek zalezy od przypadku bądź od wiatru xD
2 maj 2015 | 21:12
+14
Co zrobi kibic Lecha gdy Lech wygra puchar Polski ?
Wyłączy konsole i pójdzie spać
2 maj 2015 | 20:52
-19
Puchar Polski , prawdopodobnie mistrzostwo, jeszcze zwycięstwo w LM i potrójna korona dla Legii
2 maj 2015 | 20:48
-7
Z tego co widziałem to przy drugiej bramce był spalony.
2 maj 2015 | 19:51
+18
No prosze niby Lech bardziej dominował a tu dupa i legia ma puchar
2 maj 2015 | 19:27
+16
moglby ktos zrobic statystyki ile goli w polsce pada z .. dupy, przypadkiem. Mysle ze sporo
+82
ten mecz pokazuje dobitnie ze w polskiej lidze bramki strzelane sa z przypadku a nie z umiejetnosci kopaczy
2 maj 2015 | 18:47
-2
Dobrze zagrała legia 2 lech 1
2 maj 2015 | 18:46
-5
Gratuluje za ciekawe soptkanie i legi za mistrza polski oraz zeby kupila jakies zmocnienia do swojej drozyny
2 maj 2015 | 18:52
+10
Dobrze mowisz.Niech sie nie oslabiaja nie sprzedaja Dudy tylko wzmocnia.I jesli zznowu awansuja do LM to mam nadzieje obejdzie sie juz bez dziwnych pomylek:)
+10
Lech mial Rudnevsa sprzedal Teodorczyka -sprzedal to nie dziwota vze nie wykorzystuje sytuacji.Tym bardziej jak Kuciak broni to musi byc napastnik odpowiedniej klasy.Sadajev sie na takiego zapowiadal ale to chyba jednak nie to..Dopoki polskie kluby beda sprzedawac najlepszych nigdy nie bedzie sukcesow.A komentator gada ze dla Dudy to tylko przystanek...i niestety pewnie ma racje przeciez to krew zalewa.Wisla sprzedala najlepszych i gdzie teraz jest
2 maj 2015 | 18:40
-21
no i sprzedał piłkarzy a Legła spzredałą całą polską dume..
2 maj 2015 | 18:43
-7
Ja tam nie wiem czy Legia sprzedala awans Celticowi to sie nie wypowiadam a skad masz takie info?choc przyznaje bardzo podejrzana ta pomylka z gra nieuprawnionego zawodnika..prawda jest taka ze Legia Lech Wisla od lat sprzedaja wszystko co maja najlepsze wiec wcale bym sie nie zdziwil
3 maj 2015 | 11:32
-4
pomyłka przestań i to drugim meczu w przewadze...jest dużo fanów legii ale wszyscy w podswiadomości przyznają mnie racje to jest moja opinia,wolność słowa w tym pięknym kraju..
2 maj 2015 | 18:19