krysia od kurewskich niech sie uczy od mesjasza ze druzyna jest najwazniejsza nie indywidualne osiagniecia!!!!!!!!!!
-14
Współczuję wszystkim fanom Barcelony takich ''kibiców''...
3 maj 2015 | 22:27
+1
nie pizgaj po meczykach tylko skocz po maść na ból dupy póki jeszcze jest w aptece - za parę kolejek bardzo ci się przyda xDDD
3 maj 2015 | 16:20
+10
Coś jeszcze mi się przypomniało. Kojarzycie mecz Barcelona - Villarreal 3:1 rozegrany 12 lutego 2015 r.? To zobaczcie na skrót. Tam też Messi oddał karnego.

3 maj 2015 | 15:42
+1
Genialne zwycięstwo Barcy ale ludzie powiedzcie mi po co przy wyniku 4-0 pastwić się nad biedną drużyną i wygrać 8-0?
3 maj 2015 | 16:02
+12
Głupie pytanie wiesz? Powiem Ci po co. A choćby po to by przebić ilość strzelonych bramek przez Real, albo po by Trio M-S-N zdobyli te swoje 118 bramek w sezonie. Pozdro
+9
Mam nadzieje, że to zapowiedź przed meczem z Bayernem.
3 maj 2015 | 10:45
+3
Ale forma :)
3 maj 2015 | 09:38
+20
Myślałem że skoro było tyle bramek w meczu, to żaden niecelny strzał nawet sie nie zmieści w skrócie ;d Te piłki Messiego 'za kołnierz' to jest dzieło sztuki. Enrique robi z niego najlepszy możliwy pożytek kiedy pozwala mu rozdzielać piły w ten sposób. Suarez i Neymar już sobie z nimi poradzą pakując je do siatki.
3 maj 2015 | 09:24
+4
Barca w gazie!!! :)
3 maj 2015 | 09:12
+9
El Pistolero !!!
No to się chłopaki zgrali. Teraz to Barca jest "Galacticos". Panowie kreują sobie tyle sytuacji i to jeszcze jak. Ciężko pokonać taką "maszynę". Drżyj Pep.
3 maj 2015 | 09:03
+2
Cordoba - "Tia... Bum, bum, bum, bum..."
-8
genialny mecz barcy nawet jeśli chodzi o messiego w 26 minucie te triki szybkość tego na świecie nikt nie umie nawet jak by sie uczył ałe życie nawet ronaldo może się nie ma nic do powiedzenia chociaż ze z sevila ze zaliczył chattrika . a jesli chodzi o sam mecz to nie komentuje tego bo nie ma poco. jak będą tak grali z Bayern Monachium to będzie fenomenalne na koleje miesiące grania.
-32
niedługo w tej hiszpanskiej lidze beda wyniki a w koszykówce, co jest fajnego w tej lidze dla gimbów
3 maj 2015 | 09:25
+6
Prowakatorom mówimy NIE!!!
3 maj 2015 | 22:30
0
ktoś tu chyba odczuwa wyraźny ból dupy z tego powodu że La Liga jest lepsza od jego ulubionej, przereklamowanej ligi cipek XD
3 maj 2015 | 01:25
+16
Taką Barcelonę aż chcę się oglądać! Tak świetnie grającą widzę w finale LM wraz z Realem!
Strzelić 6 bramek w ciągu 45 minut, nie jest to łatwą sprawą!
Messi mógł mieć hat-tricka, ale jednak oddał karnego Neymarowi :)

Suarez - hat trick oraz coraz lepiej się czuje w Barcie!
Messi - jego podania , akcje i bramki są czymś wspaniałym, widać że jeden z najlepszych Zawodników na Świecie!
Rakitić - Godny zastępca Xaviego, świetna petarda i zachowanie!
Neymar - brakuje mu czasami skuteczności, ale to jest Neymar zawsze da radę!
Dani Alves - szkoda, że to jest końcówki, ponieważ wraca na stare śmieci, jego centry są idealne co owocuje bramkami!
3 maj 2015 | 00:16
+23
Barcelona gra w tej chwili najlepszą piłkę od kilku lat , u siebie powinni spokojnie pokonać Bayern a w całym LM są dla mnie zdecydowanym faworytem .
+37
Jako kibic Realu przyznam, że to co trio to wyprawia, to miazga totalna. Świetni są.
2 maj 2015 | 22:38
+9
Świetny mecz Barcy zasłużone 8:0 Brawo dla napastników !!!
-12
grubo Barsa choc z takimi amatorami to powinna byc dwucyfrówa :D co pokażą z topową drużyna za kilka dni pozdro
3 maj 2015 | 05:56
+7
Hahaha twoj bol jest ogromny:D chyba nie widziales meczu Córdoba Real, gdzie tylko karny ich uratował przed strata pkt wiec nie wypowiadaj sie jak nie masz o pilce zielonego pojecia. Barcelona nie ma obowiazku jak to ujoles z amatorami wygrywac dwucyfrowka.
2 maj 2015 | 22:12
+7
0:36 a mówią że to Mourinho się w Autobusach specjalizuje ;)
3 maj 2015 | 22:32
0
bo mówią prawdę on jest czołowym kierowcą autobusów w europie
2 maj 2015 | 22:06
0
Dla Cordoby La Liga to za wysokie progi.
2 maj 2015 | 21:58
+28
Iniesta asystuje trio strzela czego chcieć więcej :D
2 maj 2015 | 21:52
+29
Znów trio nie zawiodło... forma jest niesamowita w ich wykonaniu...
2 maj 2015 | 21:45
+14
Matko, tak cisneli ludzie jak Real rozbił Granadę 9-1 że to cioty, bo spadkowiczowi to byle kto może strzelać. Co śmieszne- dziś ci ludzie piszczą z radosci nad zwyciestwem Barcelony jaka to ona nie wspaniała i niesamowita. Nie piszę o normalnych kibicach, tylko takich skończonych hipokrytach.

Sam jestem zaskoczony aż tak wysokim wynikiem, gratuluję wygranej, widać, że forma jest . Następne dwie kolejki kluczowe dla losów mistrzostwa. Emocje do końca, fajna rywalizacja w LM nas czeka z możliwym El Classico w finale- świetny sezon, co tu dużo mówić.
2 maj 2015 | 21:41
+15
Barca raczej już nie odda Mistrzostwa Hiszpanii i może wygrać LM;))
+10
Prawdziwy pogrom! (jak praktyczne każdy inny mecz barcy w tym sezonie). Troche szkoda Cordoby ale lepszy wygrywa!
;d
2 maj 2015 | 20:58
+2
Japa ryj tam koniu
+4
Co tu sie odjebało :O Jak wygląda teraz czołówka strzelców La Liga?
-31
Barca kupuje bramki żeby Messi zdobył króla strzelców? Bo przy równej ilości punktów i tak przeciez liczy się bezpośrednie starcie.
2 maj 2015 | 20:57
+38
Patrzac jak gra Barca i jak gra Bayern zapowiadaja sie solidne baty dla Bayernu...
Piekna gra Barclony.
2 maj 2015 | 22:15
-3
Tylko że Bayern miał mistrza w kieszeni już dawno temu, a przegrał nie z ostatnią a z trzecią drużyną w tabeli i to rezerwowym składem :P
2 maj 2015 | 20:50