+3
Ledwo Ledwo! Ale zawsze wygrana się liczy! Brawo Chelsea!
4 maj 2015 | 16:01
-3
super 2 trofea w tym sezonie szkoda tylko ligi mistrzow ze psg sfarcilo i awansowalo dalej i jak widac za daleko nie zaszli
4 maj 2015 | 14:03
+1
Jak by byli w LM zamiast Juve to by było ciekawiej :)
4 maj 2015 | 12:42
+9
Mamy mistrza!
Brawo Chelsea!!
4 maj 2015 | 08:09
+6
Piękny gest Terry'ego pod sam koniec wywiadu :)
WIelki człowiek, wielka drużyna, wielki sezon!
KTBFFH <3
4 maj 2015 | 17:46
-9
Wielki to z niego RASISTA oraz RUCHACZ żonki kumpla hihihihihihi Każdy wie ze Terry ton bufon i frajer cwaniak i ham
4 maj 2015 | 02:20
-40
Wstyd na Cała Anglię z takim MISZCZEM hihihihihihi PSG w dziesięciu ich jechało jak dziwki hahahahaha Ttotenham wyruchał ich jak stary WIECZORINHO każdej nocy rucha buhahahahahahaha
4 maj 2015 | 11:27
+17
'' a pizdom pozostaje wylać frustrację na forum ''
3 maj 2015 | 22:40
-11
do tego karnego podszedl jak do zbierania kupy po psie. Nikt tego nie chce ale wypada
3 maj 2015 | 22:06
+10
Nie podoba mi sie ich gra, ale gratuluje mistrza.
3 maj 2015 | 22:02
+12
I mistrzostwo w ich rękach jak i równiez Capital One i Piłkarz roku z Chelsea,jednym słowem wspaniały sezon.

3 maj 2015 | 21:48
+12
Brawo dla Chelsea ! Należało się im to mistrzostwo.

+8
Gratulacje grali solidnie w koncówce sezonu, City dało dupy i Chelsea to wykorzystała
3 maj 2015 | 20:42
+5
Prosze bardzo, Mistrz Chelsea !!!!!
3 maj 2015 | 20:25
+5
Gratulacje dla Chelsea! W przyszłym sezonie jestem pewny że tak szybko się to nie rozstrzygnie, co do meczu to Hazard dobił z głową, bramkarz już się ustawiał na dobitkę po krótkim prosto a ten tak zaskoczył.
3 maj 2015 | 20:08
+4
Ej powie mi ktoś dlaczego co się stało Oscarowi .. bo nie mogę znaleźć jaką ma kontuzje
3 maj 2015 | 19:50
+4
Brawo za mistrza :D
3 maj 2015 | 19:47
+1
heheh ładnie Hazard to zaplanował XD wolał z gry jebnąć brame niż z karnego brawo :P
No Chelsea mistrza na 100% ma
3 maj 2015 | 21:23
+3
za caly sezon mu sie to w sumie nalezalo :)
3 maj 2015 | 19:38
+6
Już jakiś czas było wiadomo, że Mourinho tego nie wypuści. Nikt bardziej niż Hazard nie zasługiwał na strzelenie tego zwycięskiego gola. Brawa dla Chelsea.
3 maj 2015 | 19:11
+1
I kto jest Mistrzem tylko Chelsea ,zmiażdżyli konkurencję ,wrócili na swoje miejsce
The Blues is the Best
3 maj 2015 | 20:46
-21
W Europie Dalej was ruchają jak ruska szmatę
3 maj 2015 | 21:03
+4
my przynamniej wygralismy lige mistrzowlighe europy i super puchar europy a arsenal ? a arsenal 00000000000000 hahahaha morda w kubeł kapiszonie idz spijac nektar z kija starego
4 maj 2015 | 02:17
-7
Każdy wie gdzie była Cwelsi przed Romanem oraz gdzie wy byliście sezonowcy Romana buhahahahahahaha Tatuś kupił smerfów wygrai coś tam i wielcy mi kibice buhahahahahahaha Dla was Historia sie nie liczy bo jej NIE MACIE !!! :)))))))))))))) Moze za sto lat zbliżycie sie do nas. :))))))
3 maj 2015 | 21:13
+4
Europa to woli ruchać Arsenal. Nawet takie kluby jak Monaco biorą go na bolca. Porównaj trofea z obecnego wieku, potem możesz się zaczerwienić.
3 maj 2015 | 18:50
+17
ale hejterzy pizda was boli buhahahaha Chelsea NAJLEPSZYM ZESPOLEM W ANGLII i chuj mozecie z tym zrobic :) jedynie to jakies brednie o autobusach wypisywac z reszta co wam nedzne pizdy zostalo nic tylko bol dupy :)

Blue is teh color !!!!!!!!!!!!!!!!
3 maj 2015 | 20:44
-15
Najlepszym murarzem anty-footballu
3 maj 2015 | 21:52
+8
murarzem to jest twoj stary kapiszonku :)
4 maj 2015 | 02:13
-6
A co mówił tobie jak mu ssałeś CWELSIKU ? :)
3 maj 2015 | 18:29
-12
no to teraz kibiców Realu dupa boli że Chelsea zdobyło mistrzostwo kraju, a ich klub może o tym tytule pomarzyć!!!!! Brawo Chelsea !!!!Vamos Barca!!!!!!idziecie po mistrza!!!!
3 maj 2015 | 20:11
+12
No masz w 100 procentach racje Real moze tylko pomazyc o zdobyciu mistrzostwa Anglii.....
3 maj 2015 | 21:01
-2
i tym oto sposobem pokazałeś swój słaby poziom czytanie ze zrozumieniem!!!!! nie napisałem że "o tym tytule" może pomarzyć,tylko napisałem że ich klub może o tytule pomarzyć!!!!!
3 maj 2015 | 17:59
+20
Brawo Chelsea! Gratulacje za mistrzostwo!
3 maj 2015 | 17:23
+8
!!!!!!! Gratulacja dla Chelsea za zdobycie mistrzostwa !!!!!!!.
3 maj 2015 | 18:59
0
oby za rok manchester powalczył lepiej o mistrza ale też o lm
3 maj 2015 | 16:58
-93
Wygrać w takim stylu to upokarzające każdy mecz tego sezonu to autobus i fart w końcówce cfelsy to barany bez honoru jak można cieszyć ryj po takiej kompromitacji
-2
Jak ci sie nie podoba to po chuj komentujesz ?! wygrali to wygrali a ty spinasz dupe jak by cie stado cyganow gruzem w dupe ladowalo ... idz sobie balet poogladac w hiszpanskiej lidze lepiej lamusie ...
3 maj 2015 | 18:51
-12
hmmmm kibicu Chealse twój klub nie potrafił przejść PSG w LM a co dopiero mówiąc że mieliby przejść RM, Barcę czy ATM haaa idź się cieszyć z tytułu bo na tle Europy i jesteście słabi
3 maj 2015 | 21:44
3 maj 2015 | 22:05
-5
pokory być może ale gdy już próbujesz oceniać inny klub niż ten któremu kibicujesz również popatrz na dokonania swojego. Uwaga! dokonania Chelsea w tej edycji LM remis z Maribor, Schalke, i 2x z PSG a poprzedni sezon baty od ATM, Real Madryt w grupie przynajmniej zdobył komplet pkt a The Blues nie ;D RM wyrównał rekord zwycięstw Bayernu (10 zwycięstw z rzędu) narka
3 maj 2015 | 23:26