Długi skrót:
Video dodane przez: kamyk019 5 maj 2015 | 21:06
8 maj 2015 | 17:59
-4
Spokojnie drodzy hejterzy to jeszcze nie koniec przeciez sa 2 mecze a nie jeden nie jest tak zle mysle ze Real jeszcze sobie poradzi przeciez kiedys byli w jeszcze trudniejszych sytuacjach i z tego wychodzili :) wierze w Real VAMOS !!! HALA MADRID !
8 maj 2015 | 02:09
+5
brawo stara dama
7 maj 2015 | 21:50
-16
Juventus na Santiago Bernabeu ,niestety wróci do rzeczywistości i pojedzie do Turynu z głowami w dół. HALA MADRID!!!
7 maj 2015 | 20:33
+3
No no a Real tak się cieszył z losowania :D
7 maj 2015 | 18:56
+1
Juve Juve Juve !!!!!!!! Wierzyłem że się uda :)
7 maj 2015 | 18:36
+10
Fajnie by było żeby Juve przeszło dalej ale myślę że na Bernabeu czeka ich piekło :p
7 maj 2015 | 11:10
0
Jedna jaskółka wiosny nie czyni
6 maj 2015 | 23:44
+14
po raz kolejny Real pokazał, że pieniądze nie wygrywają ani nie strzelają bramek. Juventus otwiera oczy niedowiarkom w tym sezonie i jest w stanie nawiązywać rywalizację z najlepszymi mimo iż nie jest faworytem. Pomimo kontuzji Pogby zagrali ładne spotkanie. O sile zespołu świadczą zawodnicy rezerwowi, którzy zastępują gwiazdy (Sturaro, Pereyra, Evra) a nie indywidualności.
Dziwię się Ancellottiemu bo wie jak grają Włosi, sam trenował przecież Juve i Milan.

Ogólnie rzecz biorąc: życzę każdemu kibicowi Realu żeby stanął na boso na klocka LEGO, Wasze HALA MADRID ucichnie jak zaśpiewamy FORZA JUVENTUS na Santiago!!!!!
6 maj 2015 | 23:01
+6
jeszcze rewanż przed nami, będzie się działo, ale ja wierzę do końca w Real Madryt.
6 maj 2015 | 20:42
+12
Oni zamkneli mój krzywy ryj
6 maj 2015 | 20:25
-14
Gratulacje Juve :) godnie pożegnają LM w półfinale ;)
6 maj 2015 | 19:24
-3
Dlaczego kibice Realu nie umeieją pogodzic sie z porażką ? Moga pogodzic sie ze rywal byl lepszy a nie odrazu:Tam powinien byc karny ! Sedzia byl przkupiony! Boze ja naprawde mam tego kur*a dosyc. Jesli jestescie takimi kibicami to dowidzenia.
To koniec na dzisiaj

6 maj 2015 | 19:59
+7
Xavi: Trawa była za sucha, trawa była za wysoka, byliśmy lepsi, bo mieliśmy większe posiadanie piłki. W takim razie niech powie stop piłce nożnej..........
6 maj 2015 | 20:27
-6
Ronaldo: Lubie placki
6 maj 2015 | 18:30
+2
Brawo Juve, powinni jeszcze wygrac w rewanzu :)
6 maj 2015 | 18:09
+3
Brawo Juve mimo że u siebie to zwycięstwo. Zobaczymy co Juve pokaże na wyjeździe.
6 maj 2015 | 17:17
+2
Brawo juve !!!
6 maj 2015 | 17:08
+4
Real ratuje ta bramka na wyjeździe.Gratulacje Juve !
6 maj 2015 | 16:45
+7
"Bo to jest wina sędziego, to jest wina sędziego
bo to jest wina sędziego, to wina sędziego"
6 maj 2015 | 16:53
+12
Balotelloforewer co ty cpasz ze tam spalonego widziales.Zazdrosniki zawsze na sedziego zwalaja.Juventus byl lepszy i tyle i wystarczy ze zagra na podobnym poziomie w rewanzu i moze awansowac.Tego ci zycze jadowita pluskwo

6 maj 2015 | 16:29
-6
+7
Dobry Mecz czekam na więcej w rewanżu;))
+13
Pozwolę sobie na nieco ryzykowny i dyskusyjny komentarz bo ja twierdzę, że ta porażka to dla Realu bardzo dobra lekcja, zwłaszcza że teraz czeka ich spotkanie z Valencią, którego nie można przegrać. Real jeżeli mógł odnieść porażkę, poślizgnąć sie to był to wczorajszy mecz. Real ma rewanż i tam będzie zdecydowanym faworytem. Juve jest świetne ale na Bernabeu jest zawsze trudniej, zwłaszcza że już w Turynie tylko cud i koniec buta Sturariego sprawił, że Juve nie ma remisu przed rewanżem. Real natomiast mecz z Valencią zacznie jako drużyna bez serii zwycięstw, głodna wygranej. Takze mimo dumy z bianconerich- Real jest wciąż w b. dobrej sytuacji i Juve zawsze sie ciężko grało na Bernabeu.
6 maj 2015 | 15:46
+1
piękny mecz
6 maj 2015 | 15:40
+16
Tylko głupi myśleli że Juventus to słaby przeciwnik... Tu nic nie jest przesądzone Realowi wystarczy tylko 1-0. Spotkanie na Bernabeu to będzie mecz walki. Gratulacje Juve!
6 maj 2015 | 15:28
-3
Szkoda liczyłem na 2:2,ale trzeba pamiętać,że Realowi wystarczy 1 bramka na SB ;)
6 maj 2015 | 14:10
+11
Wydaje mi się, ze Real tak trochę nonszalancko podszedł do wczorajszego meczu. Dużo niedokładności w rozgrywaniu. Potencjał nie został wykorzystany w 100%. Bale pokaż szybkość i przypierdol na bramę bo potrafisz!
6 maj 2015 | 14:08
-28
Jeszcze Sie Okaże w Bernabeu
6 maj 2015 | 13:42
+35
a jak napisalem ze Juve moze zrobic niespodzianke to mnie minusowali...
6 maj 2015 | 13:14
+41
Ronaldo mniej sie fochowal po golach dla Juve niz po bramce Arbeloi z Almerią: D
+16
Sturaro mega uchronił Juve przed 100% sytuacją w której był James. To była główka do pustej bramki, a jednak poprzeczka. Czemu? Powtórki pokazują że Sturaro przyblokował strzał Jamesa - sami zobaczcie > https://www.youtube.com/watch?v=n3dhyb4I-Ws
6 maj 2015 | 13:05
+7
to sie nawyza obronca:)oby w rewanzu tez pokazali klase w defensywie ale nie tylko ofensywnie Juve tez musi sie udzielac bo zaparkowanie autobusu i czekanie na Real byloby samobojstwem.Fajnie by bylo gdyby Juve awansowalo i utarlo nosa tym zbytpewnym siebie kibicom Realu ktorzy mowia o pogromie w rewanzu
8 maj 2015 | 18:05
+2
Sa tez normalni fani realu nie wszyscy sa idiotami :)
6 maj 2015 | 12:32
+7
Szkoda straconej bramki 2-0 a 2-1to ogromna roznica bedzie ciekzo w rewanzu.Pozostaje trzymac kciuki i liczyc ze Juve zagra jak w pierwszym meczu bez zadnej bojazni (no i ze Tevez est lepszy od krystiano..:)mam nadzieje ze zagra Pogba
6 maj 2015 | 12:31
+1
Sturaro mega uchronił Juve przed 100% sytuacją w której był James. To była główka do pustej bramki, a jednak poprzeczka. Czemu? Powtórki pokazują że Sturaro przyblokował strzał Jamesa - sami zobaczcie > http://www.meczyki.pl/obrazki,25650
6 maj 2015 | 11:58
-2
Nie dosyć że Real przegrał to jeszcze jedna z bramek strzelił im ich wychowanek !!!!!!Bravo Alvaro!!!!

Juve wygrało 2-1,ale patrzac obiektywnie to to nie jest wynik jeszcze który daje wielkie szanse Juventusowi na awans do finału .patrząc ,nie patrząc to tylko 2-1.Real jest w stanie odrobić ten wynik na Bernabeu!!!! Ale jak na razie to Juve jest bliżej finału!!!!!!

Jeśli chodzi o rewanż to dopóki będzie utrzymywał sie wynik 0-0 to Juventus będzie sie bronił z całych sił.wszystkie siły pójda na obrone!!!!!ale to będzie zrozumiałe!!!!to Real musi wygrać a Juventusowi wystarczy remis do awansu!!!!!
6 maj 2015 | 11:57
+27
Niestety kibice Krolewskich, mozecie sie ze mna nie zgodzic ale to byl kolejny mecz Ronaldo w ktorym niby strzela gola ale jest totalnie niewidoczny i traci pilki.
6 maj 2015 | 12:48
+6
Jestem kibicem Królewskich i zgadzam się z Tobą. Do tego dochodzi jeszcze bezproduktywne machanie nogami, kiedy jest przy piłce.
Niemniej jednak, ciesze się się, że gra w RM. Jest skuteczny i zawsze dostawi nogę, głowę czy huknie z daleka jakąś bombę. Przestał już symulować i machać rękami. Nabrał do siebie dystansu i lepiej się go ogląda niż kiedyś ;)
6 maj 2015 | 11:45
+31
Dlaczego nie było czerwonej kartki dla Carvajala? Był OSTATNIM OBROŃCĄ, za takie coś MUSI być czerwona kartka! No ale nie powinienem się dziwić, w końcu są równi i równiejsi. Gdyby ta syuacja była w drugą stronę, to czerwona kartka na pewno by była, ale że Real to hiszpański klub, to i mają nadzwyczajne przywileje. Mam nadzieję, że zapłacą za to i odpadną.
6 maj 2015 | 11:48
+12
Można polemizować. Gdyby Tevez biegł na wprost bramki ok czerwona jak najbardziej. Ale popatrz na niego, zbiega do lewej strony i czeka na faul :) Mądre zagranie a głupota Carvajala bo mógł wyczekać i tyle.
6 maj 2015 | 11:56
+18
Oj, widziałem już czerwone kartki za faule popełnione nawet w bocznych rejonach boiska, kiedy faulujący był ostatnim obrońcą. Tutaj mamy pole karne, sytuacja strzelecka jak najbardziej powstrzymana przez faul. Za takie coś musi być czerwona.
6 maj 2015 | 12:05