Video dodane przez: totil 6 maj 2015 | 22:20
25 maj 2015 | 16:23
+1
{{votes_count}}
Ej! ja napisaem kto STAWIA! A niektórzy dają - PO meczu, a nie PRZED. Co wy, nie wiecie co to znaczy stawiać? A gdyby był remis to co, dopiero po meczu byście stawiali oceny,co?
12 maj 2015 | 17:23
+17
Mam nadzieje że Messi w 2 meczu zagra jeszcze lepiej niż w pierwszym :D
Pozdro dla PRAWDZIWYCH kibiców !!!
11 maj 2015 | 14:19
-5
ale macie ekscytacje z tej wygranej ale ja spytam tak. Gdzie są wszystkie angielskie kluby Chelsea Man utd , man city, arsenal, gdzie jest bogate PSG które wartością przewyższa Bayern. Nie licząc Man utd, arsenalu i Chelsea to te wszystkie kluby przegrały z barcą. I jeszcze jedno pytanie zadam, gdzie byłaby w tym momencie barca bez piqe messiego i neymara, gdzie byłby real bez ronaldo jamesa bale. Bayern bez tylu piłkarzy wygrał bundeligę, doszedł do półfinału pucharu niemiec i jest nadal w grze z barceloną w półfinale. Jestem dumny że kibicuje takiemu klubowi.
12 maj 2015 | 15:57
+9
Gdzie był by ten i ten bez tego i tego japierdole weź się w łeb jebnij albo tak ze dwa, trzy razy żeby ci pomogło.
-23
W 2 meczu stawiam na remis. Kto też na to stawia daje +.
+23
Messi ośmieszył Bayern. Mam nadzieje że tak zagra w Monachium.
FORCA BARCA!!
9 maj 2015 | 00:49
-49
Ja bede sie smiac az padne na podloze ze krzesla jak na rewanzu Bayern jebnie Babce 7-0 :D
9 maj 2015 | 13:20
+22
A Ty się jebniesz w łeb i się obudzisz...
8 maj 2015 | 19:53
+31
Świetny mecz, nie tylko Messiego ale także całego zespołu, oby tak dalej a LM wygra Barca. Myślę nawet, że jeżeli Messi będzie dalej w takiej formie, to kolejna złota piłka spokojnie będzie właśnie jego :)
8 maj 2015 | 19:09
+12
Brawo, brawo Barcelona pięknie grali, atakowali pięknie grał Messi, ale ładnie obronił Neuer strzał Dani Alvesa i Suareza.
8 maj 2015 | 17:53
-2
Hmm Brawo Barcelona spodziewalem sie zwycieztwa Barcy ale nie az takiego :) Brawo Messi. Dobry mecz ale Bayern tez zasluzyl na gola
9 maj 2015 | 09:42
+12
Czym ? Może tym że nie oddali żadnego celnego strzału ?
8 maj 2015 | 17:13
+10
świetny meczyk super się oglądało i oczywiście Messi <3
8 maj 2015 | 15:34
-6
Ciekawe czy będzie zwrot akcji jak z Bayern - Porto ;) Mecz świetny, ci co nie wytrwali do końca niech żałują!
8 maj 2015 | 11:34
+38
Ależ to była noc Messiego i Barcy! #Vaaamos!
8 maj 2015 | 08:22
-6
No cóz potomkowie Adolfa nie dali rady,co było wiadome juz przed meczem ,nawet czlowiek w masce nie pomógł....Smutne ale prawdziwe,ciekawe czy w meczu z Gruzja Lewy też wystapi jako Zorro?Sa na to zakłady w pewnym portalu bookmacherskim podobno...
-1
pozatym ze adolf nie byl niemcem to ponoc nie mial potomkow.
8 maj 2015 | 02:10
+28
Messi dal poppis!
8 maj 2015 | 00:56
+38
moim zdaniem jeśli byśmy mieli porównywać Messiego do jakiegokolwiek piłkarza to na pewno nie do Ronaldo!!!!! Ronaldo jedynie co robi to strzela bramki a tak po za tym to nie ma co porównywać stylu gry Messiego do Ronaldo i odwrotnie!!!!!!

Jeśli byśmy mieli porównywac styl Messiego do innego piłkarza to najprędzej do gry Edena Hazarda!!!!
+49
Raczej cudu nie bedzie i Barca dpełni formalności na Allianz Arena!
8 maj 2015 | 17:24
+13
Barca dopełni formalności również w Berlinie
7 maj 2015 | 21:09
+43
Jak Messi strzelił drugą bramkę to myślałem, że Szpakowski orgazmu dostał "AAA AAAAAA AA AAAAAAA" :D xD
8 maj 2015 | 08:53
+8
No przecież dostał... miałem o tym napisac ale mnie uprzedziłeś ;)
Brawo Barca!
Te bawienie się Messiego i Neymara.. Cos cudownego mozna to w nieskonczonosc ogladac :)
7 maj 2015 | 20:00
+18
Guardiola zginął od własnej broni :P Weźmy pierwszą bramkę dla Barcelony... Messi dostaje piłkę, ma trochę miejsca i strzela zza pola karnego. Kilka minut wcześniej piłkarze Bayernu są w podobnej sytuacji. I co robią? Próbują wejść z piłką w pole karne jakimś bezsensownym lobem. Aż rzygać sie chciało. Dlaczego nie można było uderzyć z dystansu? Barcelona wygrała zasłużenie a Bayern z taką grą nie ma czego szukać w rewanżu. A Guardiola niech się pakuje bo spierdolił ten zespół, za Heynckesa fajnie się oglądało Bayern, teraz to takie flaki z olejem.
+14
Bayern nie może tłumaczyć się kontuzjami, troche mnie rozczarowali, bo spodziewałem się po nich więcej, ale brawo Barcelona, bo nie wiem co może już teraz stanąć na przeszkodzie, można twierdzić że rewanż w Niemczech na Allianz arenie i będzie ciężko, ale co z tego skoro grają z tak rozpędzoną Barceloną, a rok temu dostali u siebie od Realu aż 4:0
+16
Mecz najlepszy z najlepszych! Oglądałem go z przyjemnością od początku do końca.
Messi według Mnie, obecnie ma jedną z lepszych form. To co on potrafi zrobić z kilkoma zawodnikami obok siebie jest niewiarygodne, a jego gra robi dużo dla Barcy! 2 bramki i asysta!
Alves, szkoda że już ma swoje lata, ale według mnie powinien zostać w Barcelonie, ponieważ jest ważną częścią zespołu. To od niego zaczyna się wiele akcji, a kto jest drugi taki, że poniesie taką odpowiedzialność?

Barca po Mistrza LM oraz Ligi i Pucharu Króla!
+23
Macie sklad Barcy jak przegrali w 2013 z Bayernem http://fangol.pl/view/98072/oni-przegrali-z-bayernem-0-7. Teraz Bayern z tymi kontuzjami moze sie schowac co bylo wtedy jeszcze Messi gral z kontuzja i na dodatek Barca byla bez trenera a Bayern byl w gazie, wiec smiesza mnie opinie ze Bayern byl oslabiony.
7 maj 2015 | 17:42
+8
Masakra. Bayern bez Robena kulał i to strasznie. Lewy z przodu osamotniony. Brak pomysłu na rozbicie FCB. Schwainsteiger grał takie loby, że nie wiem na co liczył. Piłka leciała tak długo, że można sie było spokojnie do niej ustawić. Obrońcy Bayernu tragedia. Nie wiem po co to szybkie wznawianie skoro FCB praktycznie jest na ich połowie i zaraz odbiera im piłkę. Pierwszy gol właśnie po takim wznowieniu szybkim. Messi rozklepał ich doszczętnie.
7 maj 2015 | 17:30
+13
Nie ma jak opisać tego meczu, po prostu Messi coś pięknego co On teraz gra razem z Neyem i Suarezem, Barca wygląda na bardzo silną licze na tą potrójną korone z całego serca, nie moge sie doczekać <3 To moze sie udać, za ten sezon Barca zasłużyła na LM puchar króla i mistrzostwo. Tamten sezon bez pucharu Barca w tym nadrobi i wygra wszystkie wierze w to bardzo VeB!!! <3
7 maj 2015 | 17:29
-1
Super mecz własnie taki się spodziewałem.Przewaga Barcelony nic dziwnego mają zajebisty sezon i mam nadzieje że w finale będzie Gran Derby :D