Video dodane przez: kamyk019 12 maj 2015 | 20:58
Bardzo dobrze że Barca awansowała do finału
0
Bayern zagrał dobry mecz ale co z tego jak i tak nie przechodzą do fianłu!
14 maj 2015 | 21:13
+13
Jeśli Barca wygra lige, lm, i puchar krola to bedzie to najlepszy początek nowego trenera w barwach kataloni bo to co oni robią w 2015 roku jest niedopomyślenia
14 maj 2015 | 18:35
+5
Dorze że Lewy strzelił ładną bramkę , ale Barca jest mocna
14 maj 2015 | 15:48
-5
Barca w półfinale! 3:2 dla bayernu! A ja stawiałem na remis w 2 meczu.
14 maj 2015 | 09:02
+5
Chcialem zeby barca wygrala ale zeby i Lewandowski sobie cos strzelil, i tak sie stalo ;)

+18
Barca była lepsza w dwumeczu. Gdyby nie druga bramka Neymara Bayern mógłby powalczyć.
13 maj 2015 | 18:44
-29
Fajnie, że Bayern walczył, super widowisko. Niestety w tym roku na Barcę okazali się za słabi. Mam nadzieję, że w finale zobaczymy Gran Derby i wygra je... Real Madryt!!! :)
13 maj 2015 | 17:17
+39
tak troszke nie odnośnie samego meczu. Po raz pierwszy zawiodłem sie komentarzem w canal+. Juz na początku było słychać jak pan Węgrzyn i Twarowski chcą aby to Bayern był w finale, a jak już pan Kazek dojebał że barca nas rozczarowała po pierwszej połowie bo 2 bramki strzeliła no to kurwica mnie zalała. Naprawde cięzko w dzisiejszych czasach pooglądać meczz komentarzem bezstronnym jeden dostaje orgazmu jak widzi bramki messiego drugi podnieca sie Lewandowskim i bayernem. dziękuje pozdrawiam
13 maj 2015 | 16:35
+8
Mimo że Bayern wygrał Janusze i tak się smucą bo odpada :D :D

BARCA <3
14 maj 2015 | 11:38
+5
No wiesz wg. logiki Januszów "Bayern musi wygrać bo Lewandowski" Ale największe brawa dla Barcy mam nadzieje że potrójna korona w tym roku zostanie zdobyta przez Blaugrane :D
+2
Dobry mecz ale FCB cały czas kontrolwała sytuację. W obecnej dyspozycji ciężko ich zatrzymać. 3:0 u siebie praktycznie ustaliło kto będzie grał w finale. W Monachium 2 gole w pierwszej połowie pokazały jak świetnie gra FCB i jak łatwo potrafi stworzyć sobie sytuację bramkowe. Bayern wygrał ale myślę że gracze FCB mając w głowie to że Bayern musiałby wygrać 6:2 też trochę odpuścili bo wiedzieli że taka strata jest praktycznie nie do odrobienia. Bayern stał się ofiarą własnej ligi. W końcówce sezonu grał słabiej tak jak Realm Madryt. Na szczęście dla Monachijczyków żadna drużuna w Bundeslidze nie była wstanie odrobić przewagi punktowej Bayernu. W Hiszpanii praktycznie do końca była walka o mistrzostwo 2 drużyn, a wześniej nawet 3. Bayern w pełnym składzie może mógłby powalczyć z FCB jak równy z równym. Niestety kontuzje kluczowych zawodników zrobiły swoje i Barcelona zasłużenie wygrała. Liczę, że Real się zmobilizuje i wejdzie do fiału bo to dla Królewskich jedyna szansa by chociaż w jednych rozgrywkach pokazać wyższość nad Barceloną.
0
Aż się przypomina gol na 3-1 z meczu Borussia - Real, też tak zawinął Pepe i uderzył nie dając szans bramkarzowi...w sumie teraz to Lewy walnął w prawy róg, a gk poszedł w lewą stronę nieco, zrobił krok.
13 maj 2015 | 16:22
+2
Super mecz, zajebiscie się oglądało i tak jak myslałem wygrał Bayern ale nie przeszedł... trudno mam nadzieje na El Clasico w Finale
13 maj 2015 | 16:17
+5
dobra ale inne kluby zrobiły lepsze wzmocnienia,Bayern gracze pierwsze skrzypce kontuzjowani więć co ty chcesz dla mnie drugi mecz a wszególnośći 2 połowa ratuje honor Guardioli...
13 maj 2015 | 16:14
+14
Brawo Bayern! Brawo Lewy za bramkę! Przynajmniej Bawarczycy odpadli z honorem!
13 maj 2015 | 15:56
+13
Brawo Lewy i Bayern za walke, lecz w dwumeczu byla lepsza Barca
13 maj 2015 | 15:46
+6
Brawo Bayern brawo Lewy Barca nie do zatrzymania czekam na grand derbi z Realem;))
13 maj 2015 | 14:56
-10
Najbardziej boli mnie ta bramka na 3;0 na Camp nou w 94 min.. jakby nie to wszystko mogloby sie inaczej potoczyc.. No nic Bayern odpadl z honorem, w II pol stłamsił Barce. Mia san Mia !
13 maj 2015 | 18:11
+33
Nie pisz nic o Barcelonie bo na meczykach to faux-pas i dostaniesz duuuuuużo minusów.
13 maj 2015 | 14:26
+12
Bardzo dobry mecz, wspaniała obrona Ter Stegena, ładne gole Lewandowskiego i Mullera.
13 maj 2015 | 13:59
+6
STFU - czasami mógłbyś się do tego zastosować.
13 maj 2015 | 13:58
+7
OMG jeśli będzie EL CLASICO w finale to chyba będą to oglądać miliardy ludzi :D
13 maj 2015 | 16:19
+2
prawdopodobnie ale wolałbym Juve to byłby powrót godny starej damy do czołówki klubów Europy
+6
Dobrze mówisz :D
W zwykłym El Clasico są emocje jak sku... A co dopiero w FINALE ... Tylko mloty tego nie będą oglądać :D
14 maj 2015 | 11:52
-2
Świetnie że nie ma el classico.Ile można tego w kółko ogladać?
13 maj 2015 | 13:22
+12
Brawo Bayern, niestety nie udało się awansowaćdo finału. Ter Stegen w bramce Barcy spisuje się bardzo dobrze. VeB!
13 maj 2015 | 13:00