Video dodane przez: kamyk019 23 maj 2015 | 20:19
{{votes_count}}
Visca Barcelona! Ale ciesze się, że deportivo nie spadło :)
24 maj 2015 | 16:44
+5
Po pierwsze XAVI dziękujemy ci legendo za te 17 sezonów spędzonych z nami,wielu bramek i zdobytych pucharów dla klubu.Bo jak mówiłeś ''Odchodzę by powrócić''

Co do meczu Deportivo zostanie w BBVA bo strzelili wyrównującego gola.Barca i tak mogła przegrać bo gra ''O gruszki'' VeB
24 maj 2015 | 15:34
+5
XAVI moim MISTRZEM!!!!!!!
24 maj 2015 | 13:20
+18
Vermaelen schodzi i od razu są efekty :D a na serio - zajebiście że Deportivo zostało, wielu sympatyków Barcelony przyznało, że przez ostatni kwadrans nie chcieli już żeby ich ulubieńcy strzelili, bo to oznaczałoby wyrzucenie z ligii rywala z piękną historią.
24 maj 2015 | 12:26
+16
brawo dla deportivo za walkę i fajnie że zostają w La Liga - Klub z piękną historią , graulacje dla barcy za tytuł i powodzenia w meczach z Athleticiem Bilbao i Juve !
0
Cóż.. Barca bez motywacji, ale dla Xaviego się mogli postarać. I dobrze że Deportivo się utrzymało a nie jakieś Eibary (coś a la Nieciecza) czy Almerie...
+6
Najważniejsze że w sezonie dali z siebie wszystko i mają Tytuł , bardzo zasłużony , a Xaviemu bardzo dziękujemy za Piękną grę i wkład pracy do klubu . #6RACIES XAVI
24 maj 2015 | 09:45
+5
Piękny sezon. Piękne pożegnanie Xawiego z BBVA. Żegnaj generale!
24 maj 2015 | 09:23
+11
Prowadzili 2:0 i zremisowali 2:2 dzięki czemu Deportivo utrzymało się w lidze. U nas zaraz byłoby gadanie o aferach korupcyjnych itp.
24 maj 2015 | 09:10
+3
mieli przewage 2-0 no, ale trudno (Może dlatego, bo Suarez).
24 maj 2015 | 09:03
+6
Barca przy 2:0 Dała te dwie bramki Deportivo Bo oni mieli pewną wygraną LaLiga A Deportivo mogło spaść więc Barca im się poddałą żeby mogli zostać w LaLiga na następny sezon :)
24 maj 2015 | 08:56
-23
Barcelona wczoraj tylko fetowała zdobycie LaLiga. W perspektywie są jeszcze jakieś nudne i męczące finały PK i LM.

Ale Cipeczka strzeliła 3 bramki w meczu i zdobyła Pichichi, to był dobry mecz i sezon dla Realu!

XDDD
24 maj 2015 | 02:37
+10
Brawo Barcelona za mistrzostwo .brawo Messi za bramki i za gre i Brawo dla Xaviego za ten mecz i za całą kariere w tym klubie !!!!!!!
Pozdrawiam wszystkich kibiców Barcelony!!!!Cieszmy się mistrzostwem Hiszpanii dla Barcelony!!!!

Visca el Barca!!!!!
24 maj 2015 | 06:56
-48
messi na sterydach visca el gowno
24 maj 2015 | 09:43
+6
Może pomażesz nam swoje zdjęcie. I na piszesz swoje osiągnięcia? Fapanie pod biurkiem się nie wlicza.
+5
W dzisiejszym meczu każdy jest wygrany Deportivo utrzymuje się w La Lidze dzięki remisowi, a Barcelona zagrała na pełnym luzie mając mistrzostwo, zadebiutował Vermealen i Enrique dał pograć innym zawodnikom co się nie nagrali w sezonie.

Jeszcze dobrze to do mnie nie dotrało, że Xavi odchodzi, ale cóź taka kolej rzeczy, trudno się pogodzić z tym, że kolejny taki wirtuoz futbolu kończy karierę jako piłkarz przynajmniej w Europie.
VeB!
-33
ustawiony mecz ale to normalne w druzynie krasnalow
+11
Real swoje tak ustawiał że skończył jak skończył;)
24 maj 2015 | 00:09
+4
Mozaika dla Xaviego, coś pięknego :)
Błyskawiczna kontra Barcelony, z pod swojej bramki
pod bramkę przeciwnika w 7 sekund, 2 podaniami *.*
To można oglądać, nie zapominając o Deportivo, dobry wolej Diogo.

+7
Szkoda że Xavi nie zdołał strzelić bramki, brawo dla Bracy!
23 maj 2015 | 21:52
+13
wejdźcie na mecz realu co tam się dzieje co za wielobramkowa ostatnia kolejka ligi hiszpańskiej
23 maj 2015 | 21:48
+15
Jeszcze liga mistrzów i można spać spokojnie, VeB ! ♥
23 maj 2015 | 21:39
+12
Dzięki Wielka Barco za ten sezon, za mistrzostwo ... powodzenia w dalszych potyczkach o Puchar Króla i Ligę Mistrzów.
23 maj 2015 | 21:36
+4
Bardzo się cieszę(pomijając fakt, którego nikt nie pominie - odejście Wielkiego kapitana Barcy), że Deportivo się utrzymało. To moim zdaniem jeden z bardziej zasłużonych klubów tej ligi. Fajne :)
23 maj 2015 | 21:33
+7
Zegnaj Maestro :/ Zawsze będziemy pamiętać o tobie :/ co do meczu Barca w rezerwowym składzie,dobrze ,że lius Enrique wpuscił Leo Messiego i Neymara,oni ozywili grę zespołu :)
23 maj 2015 | 20:56
+27
żegnaj xavi :(
23 maj 2015 | 20:55
+11
Widać, że Enrique wie co robi :)
Skład rezerwowy ale dobrze, że wpuścił Messiego i Neymara. Wreszcie Vermaelen zagrał, moim skromnym zdaniem Barca "PODAROWAŁA" utrzymanie Deportivo ;)
Tak czy inaczej mistrz jest. VeB !
A i jeszcze takie pytanie, kto to kur... jest Douglas ?
+4
Nie, nie chciałem zabłysnąć. Nie wiem o co ci chodzi, bo jeżeli szukasz czegoś przeciwbólowego, to muszę cie rozczarować trafiłeś pod zły adres.
+9
Brawo BARCA MISTRZEM HISZPANII I BRAWA DLA KIBICÓW KTÓRZY PIEKNĄ OPRAWĄ POŻEGNALI XAVIEGO VeB
+35
ludzie co wy tu piszecie ze dziwny mecz przecież Barca celowo zremisowała by Deportivo sie utrzymało pozdrawiam
23 maj 2015 | 20:43
-50
Barca słabo graliście sam remis masakra Messi mógł więcej bramek strzelić do dupy z wami Real jest Najlepszy Król
23 maj 2015 | 22:40
+7
hala dzieciaku zamknij twarz, bo Real pływaki w tym sezonie to dno, wielkie zero w tym sezonie.
+6
Szkoda tylko że Real nic nie zdobędzie (przegrane mistrzostwo, przegrany Puchar Króla, przegrane LM) a na ostatnie 7 lat Real tylko raz mistrzem...
23 maj 2015 | 20:40