Video dodane przez: pct 23 maj 2015 | 22:25
+4
Się rozstrzelali chłopaki
25 maj 2015 | 14:28
+7
Bardzo ładny meczyk :) Ronaldo nareszcie na swoim poziomie piękna brameczka z wolnego :) james też z wolnego :) nareszcie bezpośrednio z wolnego chłopaki strzelili brameczki :D mam nadzieje ze w przyszłym sezonie bd ich więcej :) odegard początkowo nie śmiało ale z biegiem czasu coraz lepiej :) myśle że będą z niego ludzie :D
24 maj 2015 | 22:18
-8
Ta obrona realu to jest masakra , dobrze z przodu piłkarzyki nadrabiają !!!!!!!
24 maj 2015 | 21:31
+11
Brawo Real!! Wspaniały mecz aż 10 przepięknych goli! Brawo CR7 za kolejny hattrick w tym sezonie!
24 maj 2015 | 20:30
+8
10 bramek w jednym meczu , robi wrażenie
24 maj 2015 | 16:47
-5
Ładny hat-trik Ronaldo i piękny gola Jamesa.I piękny gol Miooodzio.Ale najbardziej mnie wkurzyło że za Ronaldo wszedł Oddegard.Pyskaty Norweg chciał się pochwalić,że jest młody i strzela,a mu nie wyszło.
24 maj 2015 | 14:48
+14
Gratulację dla Real Madryt
24 maj 2015 | 14:24
-43
szczerze co to daje realowi GÓWNO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kibic REALU
24 maj 2015 | 13:30
+17
Fajny mecz, dużo bramek. Mimo wygranej znowu nieprzyjemny mecz dla Casillasa, wpadły mu 3 bramy. Jeszcze raz zobacze głupią plotke o sprzedaniu Ronaldo to chyba padne. Akcja Jese+James oraz na ostatniego gola miód!
24 maj 2015 | 13:19
+14
łądny mecz realu xd dobry mecz Ronaldo:1)hatrick,2)normalne cieszynki z goli,3)perfekcyjny karny i dobra główka,4)po 4 bramce Realu nie wkurzał się ze słupka tylko cieszył się z kolegami,5)oddał drugiego wolnego Jamesowi. szkoda tylko że go zmienili tak wcześnie bo na pewno by coś strzelił,bo mógł szanse pobić rekord messiego,i tak brawa dla niego pobił rekord swoich strzelonych bramek w sezonie xd
24 maj 2015 | 13:02