Video dodane przez: pct 24 maj 2015 | 19:44
{{votes_count}}
Szkoda Lechii ale brawo za walke
26 maj 2015 | 17:36
+5
Lech grał lepiej ale mieliby kłopoty gdyby nie kapitalny mecz bramkarza. I takie moje zdanie :)
26 maj 2015 | 22:48
+4
A dokładnie to bramkarzy bo Burić tez sie swietnie spisywał.
26 maj 2015 | 10:54
+8
Brawo Kolejorz !
26 maj 2015 | 07:25
+7
Od miasta do miasta !!! Po mistrza i basta !!!
26 maj 2015 | 02:43
+10
Gostek obrona aż sutki stają ! :D

TylkoLech#
26 maj 2015 | 00:28
+3
nerwowa koncowka meczu , nerwowa koncowka sezonu!!! Leszek zawsze nam robi horrory!!!TYLKO LECH
25 maj 2015 | 20:56
-10
To będzie parodia polskiej piłki jeśli drewniany lech wygra ekstraklasę. A może to liga jest drewniana a lech na jej tle bardzo dobry ? ... temat rzeka
-79
Gdzie tam, ręka.. sędziowie przekupieni przecież hahaha.. żal mi was kochenkorze.. Gdyby nie Gostomski juz byście nie byli na szczycie. Jeszcze 3 mecze.. na pewno stracicie punkty a mistrz zostanie tam gdzie jego miejsce.. w Warszawie !!
25 maj 2015 | 17:01
+22
Co ty pierdolisz..... :/ Za te wałki miejsce Legii już dawno powinno być w lidze okręgowej, a nie w czołówce ekstraklasy - jest wiele innych zespołów, które swoją grą zasługują na bycie wyżej w tabeli (m. in. Jagiellonia, Wisła). Mistrzostwo Legia już dawno powinna sobie odpuścić, wystarczy że kupili Puchar Polski.. :/

P.S.
http://i.imgur.com/CedDp9A.jpg?1 - Ręka Żyro przy akcji dającej Legii punkty, więc może na temat zagrań ręką się nie wypowiadaj!! :D :D
25 maj 2015 | 17:28
+18
Oj boli co? Ale to dobrze, niech boli. Od teraz to stolnica ogląda nasze plecy.
25 maj 2015 | 19:56
+13
I(7)uminat ----> to brzmi jak nazwa prezerwatyw :-)
25 maj 2015 | 20:05
+10
ale dlaczego to smutne miasto jest przez ciebie kojarzone z czymś najlepszym, jak np. mistrzostwo Polski. Do tego w wydaniu klubu stalinowskiego, o złodziejskiej proweniencji co do zaboru zawodników i przypisującego sobie tradycję z 1916 roku ?

31 maj 2015 | 18:58
+1
W marzeniach. Mistrzem będzie LECH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-26
Ale jakim prawem sędzia podyktowal rzut karny, przecież on nie chciał dotknąć piłki ręką i jeszcze do tego w doliczonym czasie gry, no jak można tak skrzywdzić pyry!!!
25 maj 2015 | 10:42
+19
Konsekwentnie po mistrzostwo! LECH!!!!
25 maj 2015 | 09:02
+37
ten mecz Lechowi wygrali bramkarze...świetne parady i asysta! Ktokolwiek mistrzem byleby nie skorumpowana ze stolicy
25 maj 2015 | 08:57
+9
Dobry mecz w wykonaniu obu druzyn ;)
25 maj 2015 | 08:53
+17
Bravo Lech! Zyczyłem i życzę awansu i mam nadzieję ze nie oddacie pozycji lidera do końca.Tylko w obliczu checi awansu do fazy grupowej LM trzeba beedzie sie pozegnac z niektórymi zawodnikami dokonac spektakularnych transferów.Niestety jesli chce sie awansowac do najbardziej elitarnych rozgrywek w Europie trzeba głębiej sięgnąc do klubowej kasy:)Wierze ze Lech nie pożałuje na transfery (madre i roazsądne ,nie odpady z zagranicy lub dogorywajace polskie gwiazdki -tak jak w Lechii nomen omen) i zakwalifikuje sie do grupy LM wkoncu po długich latach posuchy dla polskich druzyn w tych rozgrywkach(najlepiej w grupie z Barca-wtedy na pewno po kilkunastu latach zawitam na Bułgarska:) )
25 maj 2015 | 08:54
+14
Zycze mistrzowstwa Polski oczywisci,pisząc to miałem na myśli juz Champions League....
25 maj 2015 | 08:42