Real Madryt ma przepłacanego Cristyne i mase innych mega gwiazdorów, Sevilla ma niedocenianego Kryche i super rozumiejącą się ekipę co śmieszne to jakby nie patrzeć to Sevila ma lepszy zezon brawo Sevilla brawo Grzesiek z tak grającymi reprezentami naszegoo kraju możemy myślec o sukcesach nawet takich małych biało czerwonych. Panie Grzegorzu prosimy namówić Timothée Kolodziejczaka na grę w naszych barwach jeszcze raz gratulacje.
-7
Lepszy sezon powiadasz? to ogladnij tabele,kto jest za kim.
30 maj 2015 | 00:13
+10
Jerry 2 hmmm oglądam tabele i Real na 2 miejscu. Już trenera wywalili. Mistrzostwa Hiszpanii nie ma, Ligi Mistrzów nie ma, Pucharu Króla ( Hiszpanii ) nie ma. Sevilla nie ma gwiazd, ale ma drużynę :) walczącą i wkładająco serce w każdy mecz.
30 maj 2015 | 08:57
-2
A Sevilla to na ktorym miejscu jest? Sevilla wygrala puchar na ktorym Realowi w ogole nie zalezy. Znaj proporcja mocium panie.
28 maj 2015 | 22:08
+8
Teraz czas na Ligę Mistrzów.
28 maj 2015 | 21:30
+22
Gratlulacje dla Sevili i oczywiscie dla Krychowiaka oraz dla zespołu z Ukrainy który nie był wogóle brany pod uwage by zagrac w Finale tak jak Juve w LM graty
28 maj 2015 | 22:52
+10
Brawo dla ukraińców. Chociaż troche radości dali narodowi uciemiężonemu przez jebanych ruskich
+10
Tylu bramek sie nie spodziewalem super mecz!
28 maj 2015 | 18:01
+18
Sevilla moim zdaniem byla lepsza druzyna i zasluzenie wygrali ten mecz. Ale chcialbym pogratulowac druzynie z ukrainy ze tak latwo "skory nie sprzedali". Walczyli do konca nawet w 10tke i przegali tylko jedna bramka, gdzie pewnie wielu kibicow spodziewalo sie wyniku deklasujacego ich w finale. Naprawde pomimo ze przegrali mysle ze i tak moga czuc sie wygranymi.
28 maj 2015 | 17:49
+13
Krychowiak klasa światowa :D Radość bezcenna .
+12
Prawda jest taka ,że Grzesiu to najlepszy defensywny pomocnik na świecie obecnie :D Dumny jestem ,że urodziłem się w tym samym mieście co on :DD
28 maj 2015 | 16:40
+5
Zajebisty mecz aż myslałem że Dnipro wygra ale jednak Sevilla Super.
Krychowiak zajebisty mecz zagrał
28 maj 2015 | 16:37
+7
Dnipro ładnie prezentowało sie w tym meczu ;)
28 maj 2015 | 16:26
+6
Bramka Rotana palce lizać :D
28 maj 2015 | 16:22
+18
No i gdzie są Ci co tak narzekali że Dnipro awansowało do finału? Tak płakaliście za Napoli a okazało się że Dnipro nie przypadkowo znalazło się w finale. Stworzyli z Sevilla fajne widowisko i szkoda że nie zakończyło się to w dogrywce lub rzutach karnych. Gratulacje dla jednych i drugich bo na to zasługują. Sevilla drugi raz zdołała obronić trofeum za to też należą im się ogromne brawa ;)
28 maj 2015 | 16:14
+12
Gratulacje dla Sevilli i Krychowiaka, ale również ogromne dla Dnipro, które było od początku skazywane na pożarcie, a godnie stawiło czoła Sevilli. Co do samego meczu, to powiem tak: Mecz godny finału ! Dla takich meczów jest się kibicem piłkarskim ;)
28 maj 2015 | 15:56
+3
Czy ma ktos nagranie, kiedy nastapila ta cisza na Narodowym jak Matheus upadl
28 maj 2015 | 15:55
+6
Zajebisty mecz. Nie spodziewałem sie tylu bramek. Świetne zwieńczenie sezonu dla Sevilli i Krychowiaka.
+7
Brawo Krychowiak, za tą bramkę. Opłacało się mi pojechać do Warszawy. Brawo Sevilla!
28 maj 2015 | 14:44
+9
Szkoda że tylko do 1-1 mogłem oglądać mecz bo potem do pracy na nocke trzeba było cisnąć laczka... brawo sevilla brawo krycha !
28 maj 2015 | 14:23
+5
Brawo Sevilla Brawo Krycha świetny mecz.
28 maj 2015 | 13:56
+7
Łezka się kręci jak Krycha strzela tą bramkę ;)
Na stadionie każdy Polak się cieszył że nasz rodak na naszej ziemi zdobywa bramkę w Finale :D