Video dodane przez: totil 30 maj 2015 | 23:21
+4
No to potrójna korona w dyszy Barcelony. BRAWO!!!
1 sie 2015 | 18:15
+5
Bez powodu Messi nie jest nazywany wielkim. Właśnie udowodnił to. Wspaniałe dwie bramki w wykonaniu Króla. Kto się ze mną zgadza polubią mój komentaerz
18 lip 2015 | 15:37
-2
JB NIE LUBIĘ BARCY WOLE REAL MADRYT
4 cze 2015 | 13:29
+7
Lio pokazal w tym meczu ,ze jest najlepszym pilkarzem na świecie:).Leo teraz idzie po.kolejne rekordy w Lm,Myślę ze jak będzie gral tak jak dziś no to bez problemu wyprzedzi Cristiano w klasyfikacji strzelców i bedzie samodzielnym liderem tej klasyfikacji ;)
+16
Piękne bramki, świetny mecz w wykonaniu Barcelony gratuluję :) COYG !
1 cze 2015 | 10:48
+45
Ale bramka ! Messi jest lepszy nawet niż Maradona
1 cze 2015 | 00:27
+32
Zakręcił nimi :) bramka majstersztyk !!!
31 maj 2015 | 20:19
+37
Messi the best
31 maj 2015 | 19:33
+54
Jestem kibicem Realu, ale szczere gratki dla Barcelony, zasłużyli sobie na to zwycięstwo. Piękna bramka Messiego.
31 maj 2015 | 19:26
+54
Jako kibic Realu gratuluję zdobycia Pucharu Króla! Zasłużenie go wygraliście!
31 maj 2015 | 19:06
+30
przepiekne bramki Messiego - Puchar należał się Barcelonie, po Finale LM tylko do zgarnięcia Złota piłka po tym sezonie dla Messiego koniecznie.
31 maj 2015 | 18:25
+18
Barca zmierza po potrójną koronę niczym szybowiec.
1 cze 2015 | 12:08
+14
Chyba odrzutowiec ;)
31 maj 2015 | 17:59
+20
Trzy sprawy. 1. gol Messiego. 2. gol Messiego jeszcze raz bo był niesamowity 3. co Alves ma kurwa na głowie :D Można powiedzieć, że Złota Piłka już prawie przyznana. Teraz martwie się o mój kochany Juventus, ale to nie Bilbao więc tak łatwo Barcelonie nie pójdzie.
31 maj 2015 | 20:26
+11
zgadzam się z wszystkim ale nr 3 mnie rozpierdzielił rzeczywiście ja tak włączam tv(wróciłem od brata na 2 połowę)patrzę na głowę alvesa-co to jest(bez skojarzeń:)
+29
Co Messi Zrobił Zanim Strzelił Pierwszego Gola !!! Amazing Messi !!!
31 maj 2015 | 14:34
+35
mysle ze zlota pilka jest juz przznana-messi
31 maj 2015 | 16:50
+17
Jeszcze pół roku, nigdy nie wiadomo. Co nie zmienia faktu, że na ten czas Messi'emu się należy ;)
31 maj 2015 | 14:09
+43
Nie przepadam za Messim ale to co GOŚĆ zrobił przy 1 golu to SZACUN!!!
31 maj 2015 | 14:08
+94
Kolejne już beznadziejne i typowe dla tvp komentowanie, zwłaszcza ze strony pana Żewłakowa. Mówcie co chcecie o Szpakowskim, ale facet przynajmniej buduje emocje !!! Dla mnie to on może sobie nawet krzyczeć, że trawa jest różowa, a bramki mamy 3, ale dopóki komentując będzie tworzył takie emocje jak robił to do tej pory nie powiem o nim złego słowa. A ten Żewłakow, ehhh, można było usnąć, jakby oglądał zupełnie inny mecz. Niezłe tam znajomości sobie wyrobił, skoro biorą go (kibica Realu Madryt notabene) do komentowania finału, w którym gra Barca.
31 maj 2015 | 14:29
+12
Dokladnie mam taka sama opinie, Zewlakow, mysli chyba,ze on byl, wspanialnym zawodnikiem,czy jak, Barca,gra,najlepsza pilke naa swiecie,poniewaz oni graja zawsze na 0, z tylu, co pokazal 1 mecz z Bayernem, w Barcelonie, w podajze 65. pierwszy,gol padl, Barca gra jak prawdziwy zespol, ma taki sklad, mysle ze, sa w stanie wygrac LM, dwa razy z rzedu! ;)

VeB!
31 maj 2015 | 14:31
+14
A Polski klub od 19lat nie gra W Lidze Mistrzow, dlaczego taki znakomity ekspert, nie potrafil wejsc z Legia, potega w Polsce. Hahahaha, wejsc do Lm???!?

VeB!
31 maj 2015 | 21:41
+11
Więcej kurwa, tych przecinków, kiepie.
31 maj 2015 | 16:16
+14
Juz wolalem ogladac na jakims francuskim strimie niz sluchac tego pierdolenia ludzi z TVP.
31 maj 2015 | 19:04
-19
pizdeczko, Szpaku to menda alkoholowa z demencją więc przestań kręcić mu loda bo naprawdę nie ma podstaw do tego żeby tego analfabetę który notorycznie myli zawodników i plącze mu się jezyk uważać za dobrego komentatora tylko z tego powodu, że głośno krzyczy

idąc twoim debilnym tokiem rozumowania powinien komentować ten co krzyczy najgłośniej bo wyraża emocje - to proponuję zostać fanem ligi brazylijskiej, tam komentują same pojeby, polecam posłuchać GOOOOOLASOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO przez dwie minuty po strzeleniu każdej bramki

a co do Żewłakowa to się zgodzę niestety zapewne dostał pracę dzięku tonie wazeliny i robieniem laski Szaranowiczowi i Szpakowi bo przecież nie dzięki jakimkolwiek kompetencjom
31 maj 2015 | 21:25
+2
sluchaj bonzo , Twoj komentarz jest calkiem niezly...ale przeciez zamiast sie wkurwiac na tych idiotow...moglbys to obejrzec z angielskim komentarzem..bo oni sa absolutnie the best, aren"t they?pozdro :-))
31 maj 2015 | 13:58
+9
Hah,demonstracja sily, Barca, wygrala, jak najmniejszym wysilkiem, 3-1, mecze od 1min pod kontrola, Barcelony,koncowka troszke nerwowa, Barca klepala,strzelala,osmieszala, Brawooo!

VeB! 6 czerwca (3-korona) 4-1 vs Juve
31 maj 2015 | 13:24
+12
Wszyscy się tak jaramy tym Messim ale widzicie że rośnie nam nowy bardzo dobry pomocnik jakim jest Rakitić zobaczcie sobie przy bramce Neya jak ładnie to rozklepali zaczyna łapać rytm Barcy :)
31 maj 2015 | 21:28
+9
jasne ze Rakitic fajnie sie w Barce wkomponowal...ale chyba nie chcesz Go z Messim porownac - bo jesli tak to lepiej sobie zuzel poogladaj
31 maj 2015 | 12:59
+24
ale doszło kibiców barcy na meczykach :)
31 maj 2015 | 13:21
+9
Boli Cie to ze coś wygrali w tym sezonie ;)?
31 maj 2015 | 14:01
+11
Wiesz,kto wygrywa lige mistrzow. 2014/15, mam nadzieje ze Barca.! , to sezonowcow duzo jest, 2013/14 Real, Sezonowcy , sa wsrod nas!
+12
Bedzie potrójna korona! VeB
31 maj 2015 | 12:52
+18
No i kto jest najlepszy? Oczywiście że MESSI!!!!!!
31 maj 2015 | 12:43
+57
Skurwesyn co to strzelil na 1;0 to mi jape zamknal, mi- hejterowi Barcelony.
31 maj 2015 | 12:33
+23
88 minuta meczu, faul Neymara,
Żewłakow: Neymar mógł poczekać z tą zemstą 5,6 minut
Drugi komentator (nie wiem kto to albo zapomniałem): za 5 minut będzie koniec meczu.
31 maj 2015 | 12:31
+27
O ludzie !!! . Messiego to się nie da zatrzymać nawet wypełniając całe boisko minami.
31 maj 2015 | 12:27
+24
Po raz kolejny Messi pokazał kto jest najlepszym piłkarzem na tej planecie. Barcelona wykonała zadanie perfekcyjnie. Czekamy na Berlin. VeB!
+28
Pisanie, że Cristiano jest przeciętny itp. jest czymś zupełnie nienormalnym. Obaj są niesamowitymi zawodnikami tyle, że Cris jest po prostu produktem ciężkiego treningu. Oczywiście ma również predyspozycję by grać na najwyższym poziomie. Wielu ludzi nie ma do niego szacunku, ponieważ na boisku zachowuje się arogancko. No ale gdyby taki nie był, to nie byłby tak dobry. Chociaż przez te jego zachowania brakuje trochę w Realu jedności jak w Barcelonie. A zejście do szatni po półfinale LM było dla mnie dziecinnym zachowaniem jak na piłkarza takiego formatu. Messi to geniusz i nie ma co dodawać. Nikt nie może zbliżyć się do tego, co wyczynia ten zawodnik w tym sezonie. To musi być jakiś talent od Boga bo to widać w każdym jego ruchu. Każde jego zagranie jest niemalże perfekcyjne.
31 maj 2015 | 19:09
0
Messi nie jest arogancki, a i tak jest lepszy od Ronaldo

twierdzenie że trzeba być aroganckim żeby być zajebistym to jakaś logika gimbazy

(i nie, wcale nie jestem arogancki)
+3
A skąd możesz znać charakter Messiego ? Podzielisz się tym z nami ? Czy bazujesz może na tym co ci gazety napiszą ?
31 maj 2015 | 21:33
+4
to ze Messi nie jest arogancki widac w kazdym meczu Ty Glupku...zajmij sie wiec lepiej krawiectwem zamiast wstawiac tu durnowate komentarze
31 maj 2015 | 22:16
-2
Maradonie moglby buty czyscic.
+17
Barca wygrywa wszystko w tym roku wielka forma;))
31 maj 2015 | 12:02
+54
Hahaha kurwa wezcie tego Żewłakowa z TVP bo normalnie bo płakać sie chce... przy pierwszej bramce Messiego porobił 4 obrońców a ten mówi że wine za utrate bramki ponosi bramkarz XD
31 maj 2015 | 14:12
-9
Ty się człowieku nie znasz na piłce. Fakt, Messi zrobił bardzo dużo, ograł czterech, fantastycznie - ale strzał był bardzo średniej jakości przy krótkim słupku, bramkarz nie ma prawa tego wpuścić, ponosi dużą odpowiedzialność za tego gola.
31 maj 2015 | 11:52
+14
Super mecz fantastyczne akcje a o golach nie wspomnę Triooooooooo nie do podjebania !
31 maj 2015 | 11:51
+17
Messi w tym roku bezkonkurencyjny, Hazard za nim a potem dopiero Ronaldo moim zdaniem.
31 maj 2015 | 19:11
0
hazard to w kasynie a krystyna płacze w poduszkę
31 maj 2015 | 11:42
+17
Pierwsza akcja Messiego bezbłędna, można oglądać w kółko.
31 maj 2015 | 11:25
+17
To co zrobił Messi ... magia. Brawa dla Barcy jak i Bilbao za walkę do końca. VeB !
31 maj 2015 | 11:08
+17
Messi wali bramke na 1-0 objeżdżając cały prawy sektor boiska a suarez wiedząc co bedzie podskakuje nad jego strzałem aby mu nie przeszkodzić poźniej klepka przed polem karnym suarez wpada sam na sam poczym wysuwa patelenke do neymara na pustą bramke i 2-0 na uspokojenie stary duet alvesz-messi i 3-0 a na koniec bramka honorowa na 3-1 i toche spiny na koniec meczu VeB
31 maj 2015 | 10:04
+22
Po co tam mam wrzucać na lewe skrzydło jak sędzia może odgwizdać spalonego jak przy "nieprawidlowym" golu Neymara, Sam se przebiegne polowe boiska i strzele gola :D