Video dodane przez: kamyk019 6 cze 2015 | 20:52
+11
szkoda że messi nie strzelił ale brawo barca
1 sie 2015 | 10:05
+9
Niesamowity mecz. Świetne podanie Messiego do Alby, Alba do Neymara, On do Iniesty, a Iniesta do Rakiticia i on otwiera wynik bramki. Mogł Messi dorzucić bramkę. Potrójna korona w sam raz.
25 lip 2015 | 20:34
+5
Wielkie brawa dla Barcelony
13 cze 2015 | 16:57
+13
Piękny mecz cudowny sezon i mamy po raz kolejny Potrójną Koronę mamy !! nic dodać nic ująć...
+3
dwie drużyny które grały o potrójną koronę mecz trzymał w napięciu lecz barsa okazała się lepsza i za do dla niej ogromne brawa nie można zapominać o starej damie znakomicie się spisali w tym i w innych meczach tego sezonu
9 cze 2015 | 12:33
+5
Gratulacja dla Barcy zagrali koncertowo cały mecz pomimo straty gola na 1;1 pokazała harakter i swoja dominacje i przewage techniczna nad Juve którego obrona trochę zawiodła nie była zbyt szczelna z czego słynna ale należa im się brawa za wysiłek i stawienie czoła najlepszej Barcy w sezonie..doszli daleko i zostawili świetne wrażenie tego sezon swojego w LM..Tego wieczoru nie wykonalne było zatrzymać geniuszy MSN :-)
9 cze 2015 | 10:32
+2
cudowny sezon!!! miło było oblać te zwyciestwo
9 cze 2015 | 09:33
+3
gratulacje dla Barcy! gratulacje dla Juve że się postawiło i razem stworzyli świetny spektakl. Pomimo porażki i tak jestem dumny z tego co osiągnęła w tym sezonie Stara Dama, której kibicuje ze 20 lat
8 cze 2015 | 22:05
+13
Bardzo dobry mecz Juve nie stawiali autobusu tak jak myślałem gra była otwarta wygrał lepszy zespół . Barca miala lepsza skuteczność no i też miała Króla Messiego . Podziekowania dla Juve bo szacunek im się należy szczególnie dla Pirlo ktory zakończył swoją drogę w podziekowaniu i chwale !
-7
Barcelona w tym sezonie ugrała ci sie dało.Moim zdaniem,był wyrównany mecz.
8 cze 2015 | 16:34
+28
Wygrał lepszy. Gratulacje dla Barcy, zasłuzyli sobie. ForzaJuve!
8 cze 2015 | 14:20
+3
BArca zawszee była królemi będzie
8 cze 2015 | 14:19
-17
Czy ktoś zauważył że suarez dostał żółtą kartkę?
8 cze 2015 | 14:12
+12
Trzeba docenić też juventus po prostu nikt nie miałby szans z Barcą
8 cze 2015 | 14:09
+16
Ta chwila kiedy legenda zmienia legendę(xavi iniestę)
8 cze 2015 | 14:01
+27
Juventus dobrze zagrał nie miał szans.Barcelona w tym sezonie była nie do zatrzymania.

+5
No ja na przykład nie mogłem oglądnąć meczu więc skorzystam z tego , że wysłał link w którym jest cały mecz
8 cze 2015 | 09:03
-8
Widać ze kibic legii ;)
8 cze 2015 | 01:02
+12
Mecz dobry, trzymał tempo tak jak wtedy ten finał Bayern vs. Borussia, tylko te nasze orły komentatorskie, przykładowo Szpakowski: ,,wypuścił lichtensztajna'' (celowe spolszczenie) xD i oczywiście nie mający zielonego pojęcia o czym mówi Żewłakow... Serio... co mecz słyszę to samo, nie ma w Polsce innych komentatorów? Brawo Morata, pokazuje że zasługiwał na grę w Realu, a tak wyrzucił ich z LM, a w finale strzelił gola, brawo Barcelona za zwycięstwo, Juve za walkę i znów trzeba czekać rok :(
+14
Brawo barca!!! Najlepsza drużyna roku! Brawa dla Enriqe!
7 cze 2015 | 20:27
+3
Jak napisałem komentarz niżej to kolega wyżej zmienił swój klub, któremu kibicuje. Wczęsniej było Juve teraz Barca, ale z cb sezonowiec :)
7 cze 2015 | 20:07
+3
W tym sezonie nie było drużyny, która by chociaż równała się poziomem gry do mojej kochanej BARCY !!!!!!!!!!!!!!!
7 cze 2015 | 19:12
+40
Neymar zasłużył na gola. Brawo Barca Trzy Korony!!!!!!!
+29
Barca jednak skuteczniejsza w finale. Juve coś próbowało zwłaszcza po strzeleniu gola kontaktowego ale mimo wszystko FCB stwarzało bardziej składne akcje i groźniejsze. Wygrał zdecydowany faworyt. Messi pociągnął grę w kluczowych momentach. Czasem wyglądało jakby gracze Juve bali się ośmieszenia i nie potrafili odebrać mu piłki. Messi ma wg mnie zagwarantowaną juz złotą piłkę. Jako fan Realu mówię to niechętnie ale FCB w tym momencie rządzi i trzeba liczyć na to, że skład się im trochę posypię na kolejny sezon żeby liczyć na zwycięstwo w lidze. Ciężko będzie. Gratulacje dla FCB i dla Juve bo mimo porażki dali zaistnieć znów Włoskiej piłce i pokazali, że Włoski futbol jeszcze nie umarł.
7 cze 2015 | 17:51
+8
MOŻE KTOŚ WRZUCIĆ JAKIŚ FILMIK Z OPRAWĄ, KTÓRA BYŁA PRZED FINAŁEM? NIE MOGĘ NIC ZNALEŹĆ, NAWET ZDJĘCIA A CHCIAŁBYM JESZCZE RAZ SOBIE OBEJRZEĆ BO ORGANIZATORZY BARDZO SIĘ POSTARALI, WRZUĆCIE TUTAJ JAKIŚ LINK ALBO NA SPORT BUZZ, Z GÓRY DZIĘKI!!

BRAVO JUVE, WALKA DO SAMEGO KOŃCA, PRZEPIĘKNY MECZ... PRZEZ PIERWSZE 20 MIN DZIAŁO SIĘ WIĘCEJ NIŻ W CAŁEJ KOLEJCE W NIEKTÓRYCH LIGACH.
7 cze 2015 | 17:48
+10
Brawo Barca !!!!! Potrójna korona zdobyta !!!!!!
0
Brawo Barca !!!!! Potrójna korona zdobyta !!!!!
7 cze 2015 | 17:30
+1
debil kretyn i jdiota sam sobie wsadż
7 cze 2015 | 17:00
-7
Nie chciałem finału REAL - BARCA ze względu na żałosną napinkę kibiców obu drużyn w internecie... Jak widzę wystarczy jedna z tych drużyn by komentarze zeszły na psy
7 cze 2015 | 16:05