0 Spalonych 1

Video dodane przez: totil 13 cze 2015 | 18:48
26 sie 2015 | 11:18
+1
Kocham tą drużyne jeżeli przegramy z niemcami a szkoci wygrają z kimś mamy poważny problem
26 sie 2015 | 11:28
+3
ale wierze w was polacy że dacie rade :) wystarczy remis!
26 cze 2015 | 15:44
+3
Lewandowski ależ pod koniec meczu się porozstrzelał szacun a pod koniec meczu jak było jeszcze 1:0 to normalnie myślałem że jeszcze nam na remis strzelom ale Lewandowski nas uratował i polska wygrała 4:0 po bramkach Arkadiusza Milika i Roberta Lewandowskiego. ???
24 cze 2015 | 20:10
+1
Po dwuch meczach Lewy strzelił 7 bramek, Milik na czwartym miejscu (chyba) Polacy najlepsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17 cze 2015 | 22:52
+5
Brawo Polacy :-) Szczególnie Milik i Lewandowski, no i gratulacje dla całego zespołu :)
17 cze 2015 | 16:44
0
Zabójcze 5 minut Lewego, ale gdyby był skuteczniejszy, mógłby mieć hattricka już po 1 połowie.
16 cze 2015 | 14:02
+2
15 cze 2015 | 22:11
-121
Polacy nie zasłuszyli na zwycienstwo, ale wiadomo, że jak sendziowie pomogą to wszystko się da załatwić
15 cze 2015 | 23:17
-9
Witać, że kibic City, to chuja się zna na piłce
15 cze 2015 | 23:21
-17
Lepiej być kibicem City niż Cwelsi Bus Kompany lepiej się pszyznaj jak potraktowaliście Heldona Ramosa, co biczys !?
16 cze 2015 | 01:12
+9
Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora, poza tym niektorzy od was to tez niezle dzbany :-)
+9
te skroty to nie dosc ze sa ubogie to jeszcze ceglowka chyba robione.
4-0 brawo jeszcze trzeba wygrac 1 mecz +gibri i jedziemy na me.
15 cze 2015 | 22:45
+8
to może już we wrześniu przypieczętujmy awans wygrywając z Niemcami i Gibraltarem
15 cze 2015 | 21:20
+2
kiedy wróci Glik a także gdy kilku zawodników wróci do optymalnej formy ... Piszczek,Jędrzejczyk Błaszczykowski, Milik jest szansa na dobry wynik w spotkaniach ze Szkocją oraz Niemcami !!
15 cze 2015 | 18:27
+8
Nie oglądałem całego meczu a widziałem prawie wszystkie gole pod koniec :D
15 cze 2015 | 16:58
-8
3 gole w 4 minuty, to jest klasa <3, Tylko że nie grał aż tak dobrze. ( Na swoim poziomie ).
15 cze 2015 | 15:04
+11
Lewy wreszcie i od razu hat-trick. To co że z takimi ciotami xd
15 cze 2015 | 14:03
+61
To jest wstyd, żeby nie było polskiego skrótu...
15 cze 2015 | 23:24
-8
To jest wstyt ze nie znasz jenzykuf
15 cze 2015 | 10:21
+23
Jest radocha...przed drugim meczem z Niemcami jesteśmy przed nimi :D widać jak bardzo ważana jest atmosfera w reprezentacji... oby tak dalej!
14 cze 2015 | 23:30
+60
Kurde żeby skróty meczu polskiej reprezentacji oglądać z tym gadającym drutem kolczastym szwabem ... nie możecie wrzucać z polskim komentarzem ?
15 cze 2015 | 13:27
+9
slyszales kiedys o prawach autorskich?
15 cze 2015 | 17:33
+8
Słyszałem ale często mecze klubowe są tutaj wrzucane z polskim komentarzem więc jakoś te prawa ludzie omijają
15 cze 2015 | 18:33
+5
nie tyle omijaja co moze telewizja do ktorej nalezy material ekstraklasowy nie probuje go kasowac z neta, na poczatku byl skrot polski, ale pewnie polsat zlozyl jakies zazalenie do admina stronki z filmami i zostal skasowany, w takiej sytuacji mozna tylko wrzucic go gdzies ponownie i liczyc ze polsat dał sobie spokoj
15 cze 2015 | 18:31
+7
Był doskonały skrót około 7 minutowy ze wszystkimi sytuacjami i komentarzem Mateusza Borka. Ale pierwszy raz ten skrót nie przetrwał do rana. Może chłopaki pomyślą o chińskich serwerach, albo brazylijskich, tam gdzie amerykańskie ani europejskie łapska medialnych monopoli prawnych nie sięgają.
+47
Naprawde mamy świetną reprezentacje :) skład i ławka naprawde mocna atmosfera widać że też jest świetna było to widać po uścisku Lewego i Błaszczykowskiego a atmosfera muzi być dobra by było zrzycie i zgranie chłopaków jeden za wszystkich wszyscy za jednego super sie patrzy teraz na NASZĄ REPREZENTACJE :) i marze o tym by na euro namieszali jak widać piłka nożna jest nieobliczalna 3 podania piszczek błaszczykowski i gol lewy lub jedna długa piłka i gol lewego możemy powalczyć z każdym i z każdym można wygrać :) TEGO ŻYCZE NASZEJ REPREZENTACJI by powalczyli o medale :)
-23
skład mamy bardzo dobry tylko brak nam na dwóch pozycjach dobrych graczy lewego obrońcę i defensywnego pomocnika
14 cze 2015 | 22:13
+6
na defensywnym pomocniku mamy Krychowiaka, który w pierwszym roku gry w Sevilli walnie przyczynił się do triumfu w LE, oraz dostał się do 11 sezonu w La Liga i Lidze Europejskiej. Na lewej obronie moglibyśmy mieć kogoś nieco lepszego, ale nie narzekajmy jednak tak bardzo na tego Wawrzyniaka, bo coś tam jednak potrafi.
14 cze 2015 | 18:19
-12
real legendy vs liverpool legendy teraz leci! zapraszam:)
+17
Mimo tylu porażek zawsze byłem za naszymi , a teraz proszę wszytko się zwraca . Tak jest POLSKA !
14 cze 2015 | 17:54