Zobaczcie bójke po meczu. Dwie czerwone!
20 cze 2015 | 15:19
-4
20 cze 2015 | 14:56
-2
Hmm... Widziałem tylko powtórkę tego "faulu" Neymara - wg mnie przegięta decyzja sędziego! Ot, równo z gwizdkiem sprzedał rakietę i trafił jednego w plecy... A ten padł jak rażony piorunem, mimo że podczas meczów obrońcy takie strzały potrafią na twarz wziąć i nic im nie jest. Jedyne co, to powinien podejść i przeprosić, byłoby dużo lepiej. Zamieszanie o nic, ostra symulka... Po tym kartki może i się należały, ale cztery mecze kary to grube przegięcie za tak "brutalny" faul :/
20 cze 2015 | 12:48
0
No i jak myślicie, Brazylia ugra coś jeszcze bez zawieszonego na 4 mecze Neymara?
+9
Brawo Kolumbia! Neymar to jebany cham i pizda! Szkoda że dostał tylko jeden mecz zawieszenia!
+15
Widać że w Brazylii wszyscy jarali się tylko Nejmarkiem nawet nasz komentator (Dariusz Szpakowski). Ciekawe jak zareagowali na to co zrobił po meczu.
+16
Dobrze tak tym zarozumialcom z Brazylii. Smutna prawda jest taka, że większa część kibicuje Neymarowi (bo gra w pewnym europejskim klubie), a nie Brazylii, tak jak kibicują Messiemu, a nie Argentynie.
+16
I tak jak kibicują Portugali bo Cristiano i Polsce bo Lewandowski, błagam, z takimi wywodami to się popisuj na swojej wiosce wśród kolegów spod sklepu.
18 cze 2015 | 20:26
+13
Chociaz lubie Neymara nic go nie usprawiedliwia. Musi sie nauczyc godzic z porazka bo daleko nie zajdzie. A co do wyniku meczu to szkoda Brazylii, widac ze nie sa w formie i nawet nie wiadomo czy wyjda z grupy. Jednak ja licze na nich ze pokaza klase w meczu z Wenezuela i zaprezentuja sie jak na Brazylie przystoi. Jeszcze co do Brazylii to Firmino do wymiany.
+9
Już chciałem zmienić swoją opinię o Neymarze, ale ten mecz potwierdził mnie w przekonaniu, że ciota ciotą zostanie
18 cze 2015 | 18:15
-28
Za co Neymar dostał kartkę to nie wiem, bo strzelił w zawodnika Kolumbii jak celował w bramkę? Co w tym nadzwyczajnego? Za to Bacca który popchnął Neymara jak najbardziej na czerwony kartonik zasłużył.
18 cze 2015 | 19:29
+21
Za niesportowe zachowanie - uderzenie z dynki w przeciwnika, lekkie musnience z tego wyszlo, zawodnik kolumbi nawet za bardzo sie nie przejął (Neymar by juz pewnie z 4 obroty na ziemi zrobił) ale za samą próbe juz jest czerwona.
+29
I teraz widać że Neymar nie zasługuje na bycie kapitanem reprezentacji. Thiago od razu by wszystkich wypierd..lił do szatni bez kłótni a Neymar oczywiście musiał wnieść swoje. Sędzia prawidłowo zareagował mógł również w tunelu dać czerwo dopóki gracz nie wejdzie do szatni. Wstyd nie umieją przegrywać z honorem. Proszę sobię obejrzeć Pirlo i Buffona jak to wielcy zawodnicy potrafią przegrywać z godnością. Szacunek na pierwszym miejscu.
18 cze 2015 | 17:58
+3
Coś tam sie zagotowało w doliczonym czasie
18 cze 2015 | 17:22
+9
Co za mecz :D i to co się dzieje po meczu też jest ciekawe :)
18 cze 2015 | 17:01
+11
Wielkie gratulacje dla Kolumbii, bardzo dobrze zagrali!
18 cze 2015 | 16:09
+12
No i dobre
18 cze 2015 | 15:53
+9
Neymar chamsko się zachował i słusznie dostał czerwony kartonik.Carlos Bacca to powinien dostać żółtą kartkę a nie czerwoną!!! Ale Brawo dla Kolumbii za zwycięstwo
18 cze 2015 | 15:39
+25
Neymar swoim chamskim zachowaniem podsumował bezradność swojej drużyny w tym meczu.
18 cze 2015 | 15:46
+5
Oczywiście chodziło mi o swoją reprezentację :)
18 cze 2015 | 15:27
+9
takie powinny być wszystkie skróty, krótki filmik z wszystkimi najlepszymi sytuacjami
18 cze 2015 | 14:37
+4
Po tym meczu w Kolumbii jeszcze zwiększy się liczba sympatyków Realu i zmaleje liczba sympatyków Barcelony ;d I dobrze, nejman pokazał w jakim gra klubie ;d On i Alves pasują do siebie idealnie. Szkoda, że taki geniusz jak Messi musi siedzieć między nimi ;p
18 cze 2015 | 14:48
-13
zwiększy się liczba sympatyków Realu no i?? i dobrze a po co nam sezonowcy ??
18 cze 2015 | 15:11
+9
hah wierny pseudokibic Barcelony. Tak zaślepiony swoim klubem,, że nie widzi kretynizmu Neymara i go broni. :)
18 cze 2015 | 15:19
0
ja nikogo nie bronie i zwisa mi ilu ma fanów jaki klub...a wiernym kibicem jestem prawda od dawna. w tej odp nie odnoszę się do tego co miało miejsce w meczu tylko do komentarza wyżej , więc ogarnij się...
18 cze 2015 | 15:36
-1
A to Twój komentarz: "Neymara już nie było sędzi spóźniony a może opóźniony?" ? hah i nie mów, że nie bronisz Neymara. Otwórz oczy! Talita cum!
18 cze 2015 | 19:01
0
Ironia wiesz co to znaczy ? bo jak widać nie... widać jak go gonili do szatni stąd taki komentarz więcej luzu życzę na przyszłość...
18 cze 2015 | 21:56
+2
Ironia zazwyczaj jest rozumiana przez pewną fonetykę słowa czy wyrazu a nie przez pisanie. A jeżeli chcesz przez pisanie to musi to być zrozumiała dla wszystkich, bo twój świat w głowie to nie mój świat. Rozumiesz?
22 cze 2015 | 22:56
+1
Aa nie tłumacz imbecylowi podstaw... Widzisz, że nawet poprawnie pisać nie potrafi, a co dopiero zrozumienie prostych rzeczy ;d
18 cze 2015 | 14:19
-22
Neymara już nie było sędzia spózniony a może opózniony?
18 cze 2015 | 13:43
-6
a mówiłem srejmar zejdz bo dostaniesz czerwoną i tak też się stało bo już w pierwszej połowie pokazywał burackie zachowania a spie..... szatni szybko
18 cze 2015 | 12:55