Video dodane przez: kamyk019 28 cze 2015 | 07:25
-9
29 cze 2015 | 09:26
29 cze 2015 | 09:07
-22
Jak Argentyna nie wygra tego turnieju to bedzie sensacja ostatniej dekady ,llicząc odpadnięcie ich najgrożniejszych przeciwników czyli Brazylli.Chile nie sa dla nich jakims specjalnym zagrozeniem .Jedynie Alexis i Bravo w bramce ciągną ich za uszy.Reszta to przereklamowane grajki (Isla ,Valdivia,Vargas),boiskowi bandyci(Medel),bądz dziedziczni alkoholicy (Vidal)
29 cze 2015 | 10:06
+15
Ty tak na serio ? Brazylia to najgroźniejszy rywal? Zaskoczę Cię, teraz wszystkie drużyny prezentują wysoki poziom, nawet Chile, nawet Paragwaj. Nie ma już słabeuszy, co prawda Argentyna jest faworytem i większość stawia, że wygra cały turniej, ale ja lubię niespodzianki i jestem przekonany, że Argentyna nie będzie miała łatwo. W drużynie mogą być alkoholicy, brutale, ale liczy się to co pokazują na boisku - dla większości prawdziwym brutalem był Gattuso, ale prawda taka, że miażdżył każdego przeciwnika jak tylko chciał - to był prawdziwy walecznik.
28 cze 2015 | 23:33
-3
ciekawe kto jest prawdziwym zwycięzcom tego turnieju ;) aż się wierzyć nie chce, że można tak często w jednym turnieju wykonywać kiepsko 11. Ciekawe jaki był kurs w bukach ; >
28 cze 2015 | 22:51
+3
I faworyci do domu;))
28 cze 2015 | 22:38
+4
Co tam się stało z tą Brazylią, zawsze mieli wysyp talentów jak kawy a teraz coś maleje liczba brazylijskich geniuszy.
29 cze 2015 | 11:03
+5
Kiedyś produkowali genialnych napastników (Ronaldo, Rivaldo, Ronaldinho) i obrońców (Carlos, Cafu), potem tylko obrońców (Marcelo, Alves, Luiz). Teraz chyba produkują talenciaków z gorącą głową (Neymar) ;)
+5
Brazylia ?? ahahahhahahahahahaha haha !!
28 cze 2015 | 19:01
+6
Jak jest chujowy trener to największe gwiazdy nic nie zdziałają
29 cze 2015 | 08:57
+2
Gwiazdą tej reprezentacji był Neymar ,potem długo ,długo nic(moze Firmino jeszcze).Niestety pod względem charaktertu gwiazdą nie jest i dlatego canarinhos odpadli z preciętnym Paragwajem.
28 cze 2015 | 19:00
-7
Trochę szkoda Brazylii :( No ale co zrobisz, nic nie zrobisz ! :D
28 cze 2015 | 18:44
-3
Taka podnieta byla tym calym Firmino a slabizna z niego ,jeden z najgorszych na boisku.
28 cze 2015 | 19:14
+6
zgadzam się
28 cze 2015 | 18:23
+8
"Brazylia" poznała swoje obecne miejsce w świecie piłki nożnej. Gratuluję zwycięzcom.
+6
dokładnie !!
28 cze 2015 | 16:53
+9
co ten Tiago ma z tymi rękoma zrobić przy skakaniu do główke swzczególnie we własnym polu karnym. To nie piersza jego ręka w takiej sytuacji.
28 cze 2015 | 16:50
-6
Barrios mo chyba ze sto lot a inne"gwiazdy" duzo wiyncy Paragwaj - gowa mie boli niy wiym jak wos alepozdro gorole:)
-21
A idz pan w huj.. liczyłem na piłkarski klasy Argentina- Brazylia a a tu takie szmatławcee jak paragwaj ..szkooda słow
28 cze 2015 | 16:27
+7
strasznie slaby poziom na copa america ;/ wyroznia sie tylko kilku zawodnikow najbardziej chyba sanchez
28 cze 2015 | 19:16
-1
Sanchez oraz Vidal !!
28 cze 2015 | 15:14
+5
Powinni zagrac z Niemcami na przelamanie niemocy.
28 cze 2015 | 18:36
+5
Nom, najlepiej bez Neymara i Silvy, a zamiast Silvy Dante w obronie
28 cze 2015 | 15:07
+3
No no, tego się nie spodziewałem, na początku Copa America liczyłem na finał Argentyna-Brazylia i pojedynek Messi Neymar ale to już dawno nie możliwe a szkoda.
28 cze 2015 | 15:08
+8
Gratulacje dla Paragwaju.
28 cze 2015 | 14:39
+3
Paragwaj Wygrali bo po prostu byli lepsi. I co zrobić>? NIc taki jest futbol i nic na to nie poradzimy w meeczu Argentyna- Kolumbia byłem za nimi i się zawiodłem noi trudno xDD
28 cze 2015 | 14:17