Lewy Też Do United Koleś Jest 5 Na Świecie Jak Dla Mnie Nadał by sie Kupno 55 Euro
-4
Pastore Do Man Utd niech go kupują Pastore Depay Di Maria Van Persie Pomoc
2 lip 2015 | 23:25
-5
Elegancko Taki Właśnie Finał Grubo Argentyna Zajebiozo Chile tesz Ale Messi ani jedna dał postrzelać kolegom Koleś Zagrał Na Finał 6 - 1 Argentyna skład Nazwiska i wogóle
+6
Messi w tym meczu na prawdę zagrał BAAARDZO dobrze. Brawa dla niego!
2 lip 2015 | 12:45
+5
messi dobry,kurccze ile to on dziur założył ale i tak ta milnera najlepsza .
2 lip 2015 | 12:35
+1
Zapomniał bym dodać o znakomitym meczu Javiera Pastore, niesamowicie potrafi także rozgrywać i co najważniejsze widać że zaczyna rozumieć się z Messim. Jak będzie trzymał taką formę to coś mi się wydaje ze długo nie pogra w PSG ;)
2 lip 2015 | 12:15
+2
Ze tez nie rozjebali szwabow w finale ms bo potencjal maja wiekszy moim zdaniem.ZApowiada sie pasjonujacy mecz z Chile i niskie zwyciestwo Argentyny
2 lip 2015 | 11:13
+1
Di Maria Pięknie :) Brawo Argentyna !
2 lip 2015 | 01:40
+7
Ale rozjebka! Kultura gry,technika,taktyka,kreatywnosc,zrozumienie,skutecznosc-palce lizac.Jezeli to powtorza Chile nie ma szans.
2 lip 2015 | 01:03
-22
Pukanie do bram raju. Otwiera św.Piotr.
Przed nim piłkarz Grzegorz Rasiak.
-Ktoś Ty, pyta św.Piotr
-Jestem bramkarzem polskiej reprezentacji!
-To jak trafiłeś do bramy ?
2 lip 2015 | 01:22
+13
Rasiak bramkarzem? pierwszy raz slysze.
1 lip 2015 | 23:51
+2
7 strzalow celnych 6 bramek, niezla skutecznosc!
+9
Czułem że chłopaki się w końcu rozstrzelają dla takiej gry warto zarwać nockę... Vamos Argentina!
1 lip 2015 | 18:17
+21
mecz godny półfinału Copa America, jednak Argentyna najsolidniej podeszła do turnieju, słabe mecze jakieś tam 1:0 z Jamajką pójdą w niepamięć jesli zostaną Mistrzami Ameryki Południowej.
+34
Nie przepadam za Messim, ale to muszę przyznać. Gość co daje!
1 lip 2015 | 15:58
-5
Spektakularny wynik jak na Copa America, ogromnie mnie cieszą bramki Czerwonych Diabłów w reprezentacji :D
Finał na szczęście o korzystniejszej dla nas porze, mam nadzieję że wygra lepszy ;>
-7
Można powiedzieć że połowa składu Argentyny to piłkarze z Manchesteru City/United ;)
1 lip 2015 | 20:24
+4
A mnie ogromnie cieszy trzecia bramka Kuna Aguero , obecnie najlepszego strzelca Argentyny. Oczywiście z MC.
1 lip 2015 | 15:44
+14
di Maria znow pokazuje ze jest znakomitym pilkarzem, brawo!
1 lip 2015 | 15:54
+3
Zawsze w niego wierzyłem, przyszły sezon na wyspach może należeć do niego !
1 lip 2015 | 14:22
+7
Ale finał będzie i tak wyrównany
1 lip 2015 | 14:20
+51
To co wczoraj zagrał Messi to jest klasa światowa. I ten mecz pokazał, jaki on jest wszechstronny. W Barcelonie bardziej z przodu, bierze udział w rozgrywaniu, ale sam też jest egzekutorem. W kadrze natomiast jest typowym rozgrywającym, potrafi rozegrać niesamowite piłki, stworzyć kolegom tyle świetnych okazji, wielokrotnie ośmieszał przeciwników swoim dryblingiem. 3 asysty mówią same za siebie. A w dodatku świetny mecz Di Marii i Pastore. Argentyna już drugi raz z rzędu w finale turnieju rangi międzynarodowej. I w końcu zaczęli grać nie tylko efektywnie, ale również efektownie.
1 lip 2015 | 13:48