Video dodane przez: totil 9 lip 2015 | 22:13
-1
Bardzo ładnie, pogrom na maksa :)
11 lip 2015 | 21:17
-1
Jaga zagrala dobry mecz to trzeba przyznac ale zobaczymy jak pokaza sie w nastepnym spotkaniu
+9
Trzecia bramka Tuszyńskiego z "przepisowego" punktu widzenia nie padła z karnego tylko z gry.
10 lip 2015 | 16:04
-1
brawo Świder!! Rawicz i Bojanowo jest z Tobą, tak trzymaj!
10 lip 2015 | 13:37
-3
oj dużo goli

chcecie zobaczyć skrót to kliknijcie:
10 lip 2015 | 13:33
+5
Brawo za mecz Brawo za gole i przekonujące zwycięstwo;))
10 lip 2015 | 13:10
+8
Kruoja - rok założenia :2001 szacun i tak
10 lip 2015 | 16:56
-2
Co ma do rzeczy rok założenia klubu? Np. taki Nordsjaelland z Danii został założony jeszcze później, bo w 2005. roku, a 2 lata temu grał w fazie grupowej Ligi Mistrzów.
10 lip 2015 | 17:03
+2
A nie sorry, coś mi się pojebało, ale mimo wszystko rok założenia klubu to raczej średni argument.
10 lip 2015 | 17:09
+7
Oni po prostu w 2003 zmienili nazwę spółki z Farum FK na Nordsjaelland FC.
+2
Żądlimy dalej;d pozdrowienia wszystkim którzy 3mają kciuki za jadzkę.Łapmy jak najwięcej punktów do rankingu:) dajcie mecze w tvp!!!
10 lip 2015 | 11:58
-1
Już poprzedni sezon pokazywał, że Probierz lubi piłkę nożną i wie co chce osiągnąć. Szkoda, że jest trochę w gorącej wodzie kąpany i za grosz ma ogłady, ale w sumie najwięksi trenerzy to i najwięksi buce. Ciekawa drużyna, będzie się chciało oglądać.

+3
Ekstra, dobry wynik, dobre bramy. Jest wysoka wygrana i przed następnym rywalem wysokie morale.
10 lip 2015 | 10:29
+23
Czasem nie kumam tu tych paru osob, malkontentów.
Sezon temu jak amatorzy rozwalają Naszych, to w obcym kraju ale przypomne coponiektórym zachodnim kraju o WYŻSZYM PKB niż w Polsce jak ich druzyna złoiła Naszą - to Oni dokładnie tak samo mówili, trafili na leszczy zlali ich nie miłosiernie i się cieszyli. DLACZEGO MY POLACY, nie potrafimy cieszyć się jak inne narody, nawet z małych rzeczy, nawet ze złomotania "ogórków" - Gdyby przegrali Nasi, to była by krytyka że przegrali, wygrali, to krytyka, że z ogórkami i w następnej rundzie jak trafią na lepszych to łomot!.
Co jest z WAMI malkontenci! CIESZMY SIĘ DOPÓKI MOZNA, jesień może także będzie atrakcyjna, a marzy mi się jeszcze następna Wiosna!!!
10 lip 2015 | 10:20
+14
Brawo polskie drużyny, brawo Jaga, brawo Śląsk. Oby tak dalej!
10 lip 2015 | 10:01
+28
Śmiejemy się z tej naszej polskiej piłki, ale oni coś naprawdę potrafią. Może i na Ligę Mistrzów jeszcze jesteśmy za słabi i jaramy się każdym zwycięstwem w Eliminacjach, ale jak można się inaczej zachować skoro jesteśmy do tego przyzwyczajeni? Nie interesuje mnie kto będzie grał w fazie grupowej LM (mam tu na myśli Lecha), ale grunt żeby była jakaś drużyna.

A Jagiellonii życzę jak najlepiej w LE, oby pokazała, że naprawdę zasłużyła na to miejsce w tym sezonie.
+62
Wkurwiają mnie gadaki i komentarze w onecie że Jagielonia wygrała z amatorami z ogórkami a jak Lech odpadał z amatorami to nic gadki nie było jestem kibicem że śląska i po taki wyniku sądze że każda drużyna w tej edycji LE ma szacunek do Jagieloni.... Slovan Bratysława grał z drużyna z san marino college europa i wygrał w rewanżu tylko 3:0 Aberden męczył sie z zespołem z macedoni Shkendija wyniki 0:0 Cverna Zvezda odpadła i wjebała z drużyną z kazachstanu K. Almaty West-ham grał z drużuną z andory u siebie wygrał tylko 3:0 wyjazd tylko 1:0 więc nie skreślajmy naszych drużyn w europejskich pucharach!!! pedały krytykują Jage,Śląsk Lecha czy Legie a to dzięki nim np za rok dwa o może właśnie drużyna ze sląska zagra w LE lub inny polski klub bo zapracujemy na to wspólnie... POZDRO DLA NORMALNYCH!!!!
-102
W nastepnej rundzie bedzie polewka ze sledzi.
10 lip 2015 | 05:49
+86
Widać, że starzy całe dzieciństwo cie w szafie trzymali, teraz jak masz 14 lat to czasami dadzą na kompie posiedzieć żeby napisać niedojebany komentarz a później znowu do szafy won.
+10
Ladny wynik, trzeba cieszyc sie za to ze polskie druzyny wygrywaja bo jest to awans w rankingu ktory duzo moze nam zapewnic :)
10 lip 2015 | 00:33
-72
No dobra,nie srajcie ze szczescia,to byl amatorski klub,nastepny bedzie zawodowy.
10 lip 2015 | 00:55
+57
Jak widzę po twoich wpisach,jesteś zgorzkniałym palantem,wszystko ci się nie podoba,poszukaj miejsca gdzie będzie lepiej.
+14
rywal mało imponujący, ale taki wynik to nawet z Gibraltarem czy z San Marino cieszy :D