Video dodane przez: emoid 14 lip 2015 | 21:58
Brawo Lech
Dwie fajne bramki z główki
17 lip 2015 | 16:49
+1
Brawo Lech 2 bramkowe zwycięstwo na wyjezdie , przyznał że mecz nie był rewelacyjnym widowiskiem ale jestem zadowolony z wyniku , na naszym stadionie odniesiemy kolejne zwycięstwo
Szkoda że następny przeciwnik jest tak silny będzie to trudny sprawdzian ale Lech wygrywa sercem a tego im nie zabraknie czekam na kolejne spotkania
17 lip 2015 | 16:06
-2
brawo
16 lip 2015 | 18:13
+5
Sarajewo ma indywidualności ale brakuje im zgrania i organizacji a Lech?każdy widzi że co najmniej 4 runda jest w ich zasięgu
+4
Mecz taki sobie ale FK Sarajevo próbowało :) kto oglądał to widział sito Jevticia :) Bella :3
15 lip 2015 | 22:10
+32
stały fragment na 0:2 - stadiony świata
15 lip 2015 | 20:03
-1
Dobry mecz Lecha ,ale rywal nie najmocniejszy ,delikatnie mówiąc i przereklamowany jak AliorBank.Jednak z taką grą mimo wszystko i przy dobrych losowaniach jest cień szansy na grupe LM.O ile w ostaniej rundzie nie trafia na Valencie,Man Utd lub Leverkusen bo wtedy to "po ptokach"niestety .Powodzenia jednak ,bo gdyby w grupie trafili na Barce ,to po paru dobrych latach z chęcią zawitał bym na Bułgarską zobaczyc Messiego ,Neya,Suareza i spółkę :)
16 lip 2015 | 19:23
+4
Jak mogą trafić na MU czy Valencie ? człowieku poczytaj troche o rozgrywkach europejskich i czymś takim jak grupa MISTRZOWSKA i NIEmistrzowska, MU moze trafić na B.Leverkusen a Lech np na Fole Esch.(jeśli tam rozstawienie podpasuje), Lech trafia tylko na mistrzów swojego kraju.
15 lip 2015 | 19:44
+6
2 brameczka kozacka . w żadnej grze się takie nie strzeli :)
+9
brawo lech w rewanżu niech będzie z 5:0 .
15 lip 2015 | 17:01
+7
Brawo Lech za wynik Brawo za bramki. Oby tak dalej Kolejorz;))
15 lip 2015 | 16:30
+11
Bardzo dobry wynik. Kwestia awansu już chyba przesądzona, bo nie wierzę, żeby przy Bułgarskiej miało stać się coś nieoczekiwanego, ale mam nadzieję, że tam Lech również wygra i zdobędzie kolejne punkty do rankingu. : )
-52
Wymęczone zwycięstwo. Pierwszy gol po błędzie bramkarza, było to spokojnie do wyciągnięcia, drugi z przypadku po stałym fragmencie, ewidentnie piłka zeszła przy wrzutce. Liczę na blamaż przy bułgarskiej.
15 lip 2015 | 16:59
+23
Hahaha mistrz...!
Większej głuopty chyba już tutaj nie mogę zobaczyć :)
Brawo Lech, pozdro z Sosnowca :P
Tutaj każdy ma kibicować każdemu bo to są nasze POLSKIE kluby.
17 lip 2015 | 00:00
+7
Wymęczone zwycięstwo? To miał być chyba komentarz do meczu Legii ;-)
+2
a co Rasiak byl slaby ze o nim wspomniales?
16 lip 2015 | 18:14
-3
Tomek Brzyski też nie był najgorszy ale... latka lecą ;)
+13
Spokojny meczyk w wykonaniu Lecha. Kolejorz od zdobycia 2 bramki cały czas miał wszystko pod kontrolą i nie forsował zbędnie tempa, żeby zachować siły. Rozsądnie.
Oby drugi mecz w Poznaniu był bardziej efektowny i oby kibice na stadionie mieli co świętować
15 lip 2015 | 12:37
-35
Trzy miesiące temu byli pośmiewiskiem pucharu, jak baty dostawali od amatorów ze Stargardu, a dzisiaj pchacie ich do Ligi Mistrzów. Co się takiego wydarzyło w tym okresie? Jakieś wzmocnienia? Nowi zawodnicy z silnych lig? Nowy trener? A może dieta-cud? No ludzie, zacznijcie myśleć racjonalnie! To tylko drużyna z Polski, ze słabej ligi dla przeciętniaków, w której rządzą biznesmeniki z playstation zamiast planu rozwoju.
Ewentualne minusy kibiców Lecha przyjmuje komentarz poniżej.
15 lip 2015 | 12:55
+8
Może i nie ma wzmocnień, nie ma nowego trenera, ale jest stabilizacja i są wyższe morale, zdrowa atmosfera w klubie. Może i Lecha nie można na siłe pchać do LM, bo rzeczywiście - nie grają jak z nut. Mimo to jednak na dziś jest to najmocniejszy polski zespół. W zeszłym sezonie lepsza była Legia, ale ten klub teraz się sypie. Jeżeli ktoś miałby grać w LM to tylko Lech (pomijając fakt, że inne zespoły startują tylko w el. do LE)
15 lip 2015 | 20:49
+5
No w poprzednich el. LE mieli blamaże, bo prowadził ich Rumak. W tych eliminacjach prowadzi ich pierwszy trener, który pokonał Guardiolę - Maciej Skorża. A więc tak: jeśli chodzi o europejskie puchary, to Lech ma nowego trenera - bardziej renomowanego od Rumaka. Ma on też dużo większe doświadczenie, jako trener, i w ekstraklasie, i w europejskich pucharach.
17 lip 2015 | 00:03
+1
Co się stało? Coś, o czym w Warszawie nawet nie słyszeliście. Mamy świetnego trenera. Drużyna dojrzała do tego, żeby zdobyć Mistrzostwo Polski i zagrać w LM.
17 lip 2015 | 07:17
-1
Nie ogladalem tego meczu ale z komentarzy wynika ze Lech zagral slabo...wiec z tym zagraniem w LM sie nie wychylaj bo moze byc (i na 99%bedzie)rozczarowanie.Legia z Celtikiem cos grala...LEch mialby z Celtikiem duze problemy wedlug mnie.
15 lip 2015 | 12:33
+6
W rewanżu Lech nie powinien mieć większych problemów z awansem do następnej rundy DO BOJU KOLEJORZ!
15 lip 2015 | 12:31
+6
Elegancko, pierwszy krok zrobiony.
15 lip 2015 | 11:31
+6
Bardzo dobry mecz w wykonaniu Lecha mam nadzieję że uda im się awansować do fazy grupowej LM
15 lip 2015 | 11:06
+34
Ci kibice/ultrasi Sarajewa mocno przereklamowani. To fanów Kolejorza było słychać na trybunach i miło się oglądało mecz. Wyobrażam sobie już ten kocioł na Bułgarskiej! Jugole nie podskoczą.
15 lip 2015 | 10:26
-60
Szkoda trochę FK Sarajewo. Nie zasłużyli na taki wynik. Pod względem organizacji gry byli lepsi od Lecha. Prowadzili też bardzo składne akcje. Na swoje nieszczęście bardzo się cofnęli i dali Lechowi okazję do tworzenia zamieszania pod bramką i stałych fragmentów gry. Pierwsza bramka padła, gdy zabrakło opatrywanego zawodnika, druga przez pojedynczy błąd krycia.

Pozytywnie zaskoczył mnie zespół z Sarajewa. A Lech właściwie zagrał tak, jak się spodziewałem. O ataku pozycyjnym panowie nie słyszeli. Jak wróci Linetty, może będzie lepiej, bo to zdecydowanie najlepszy zawodnik tego zespołu, jedyny prezentujący klasę europejską.

Śmiesznie się też słuchało komentatorów, jak na koniec pierwszej połowy opowiadali o lepszej organizacji gry Lecha, a zaraz potem wyskoczyła statystyka posiadania piłki z przewagą 8% na korzyść FKS.

Może to brak Linettego, ale jeśli Lech nie zacznie grać składnie, każdy następny rywal się po nich po prostu przejedzie. FKS to dno europejskiej piłki, na słabsze zespoły w eliminacjach LM w zasadzie nie można liczyć, a wynik znacznie lepszy niż gra.
15 lip 2015 | 11:52
+9
zauważ, że to normalka w grze polskich zespołów, kiedy grają wyjazdy w kw. do LM/LE. U siebie Lech będzie lepiej grał, z pewnościa.

No i jeszcze jedna rzecz- przy pierwszej bramce jednak bardziej zadecydował brak umiejętności bramkarza niż brak zawodnika FKS :)

Lech grał na spokojnie, coby sie nie zmeczyć za bardzo a i tak wygrał. To dobry znak :)
+4
pierdolisz głupoty - wygrał lepszy :)
15 lip 2015 | 21:12
0
No na pewno ty, Makaveli potrafisz lepiej ocenić sytuację na boisku niż Andrzej Strejlau...
No na pewno lepsze posiadanie piłki nie świadczy o lepsze organizacji gry. Nie wiem, czy wiesz, ale Lazio Rzym po strzelonej bramce oddaje pole przeciwnikowi i czeka na jego ruch, kontrolując przy tym mecz i jego wynik. Z resztą nie mieli siły za bardzo na taką dominację, bo niedawno przecież grali Superpuchar, który był na o wiele wyższym poziomie. I znowu za tydzień rewanż. Trzeba w końcu oszczędzać siły na ten mecz.
Dobra organizacja to przede wszystkim konsekwentne dążenie zespołu do zdobycia gola. Ma ona być odpowiednia, by złamać organizację drużyny przeciwnika i unieszkodliwić grę rywala, która mogłaby być zagrożeniem dla drużyny pierwotnej.

A Sarajevo tylko tak sobie pogrywali piłeczką, przy czym była masa przypadku. Nie stworzyli żadnego zagrożenia atakiem pozycyjnym szczególnie w drugiej połowie. Nie można więc tutaj mówić o dobrej organizacji Sarajewa, nawet w porównaniu do organizacji Lecha Poznań.
16 lip 2015 | 06:39
0
ty sie makaveli tak znasz na pilce noznej jak swinia na gwiazdach. moze nawet gorzej. tyle w temacie
+1
4 strzaly w calym meczu i nazywasz to dobrym meczem?
z calym szacunkiem ale jak dla mnie slabo ...
16 lip 2015 | 16:43
0
to sie nazywa rozsądek :P po co mają zapierdalać jakby to był finał LM? Mają ryzykować kontuzjami i kartkami byle żeby był dobry mecz??
15 lip 2015 | 09:03
+20
Liczy się TU I TERAZ,a co będzie póżniej zobaczymy,życzę wszystkim drużynom Polskim takiego wyniku!
15 lip 2015 | 06:33
-32
Lech zagrał kiepskie spotkanie, nawet nie 1/10 co w superpucharze z Legią, cieszy wygrana, ale styl kiepski, nie można tak grać, parę okazji na 90 minut.
Śmieszą mnie teraz opinie o tym kotle co miał być, nie pełny stadion, a i kibice Lecha przez długi okres meczu byli głośniejsi od miejscowych.
15 lip 2015 | 07:03
+26
Dobre zarządzanie energią, po co mają spinać dupska i zasuwać na 100%?. Zagrali tak na 40% swoich umiejętności, wygrali mecz na stojąco a i tak cały czas go kontrolowali.
Prawdziwym testem siły Lecha będzie mecz w 3 rundzie.
15 lip 2015 | 08:48
-5
Niby tak ale ten mecz można było rozstrzygnąć w tym spotkaniu, wystarczyło trochę się sprężyć w drugiej połowie i spokojnie mogli władować z 2 gole jeszcze i wtedy na luzie u siebie by grali, teraz jest jeszcze małe zagrożenie.
15 lip 2015 | 09:37
-6
Czy ty w ogóle wierzysz w to co piszesz? POLSKI zespół , który gra nieciekawie ale jednak wygrywa to wcale nie zasłona dymna, czy granie na "40 %" :) to po prostu brak umiejętności , które zostaną i tak zweryfikowane w następnej rundzie.
19 lip 2015 | 20:50
+1
@Naalek A u siebie z Pogonią jak grali, na ile procent? :D

Nikt mi nie wmówi, że to było dobre spotkanie w wykonaniu Lecha, stać ich na o wiele więcej, a grając z sarajewem zaprezentowali się bardzo przeciętnie, bez zaangażowania, sprawę mogli rozwiązać u nich, mam nadzieje, że na bułgarskiej zagrają lepiej jak ostatnio.
15 lip 2015 | 04:42
0
BRAWO LECH!

Pierwsza akcja po mistrzowsku wykonana , druga to dobrze wycwiczony na treningach staly fragment gry, oby tak dalej , mysle ze przy szczesciu liga mistrzow bedzie w naszym zasiegu :)
15 lip 2015 | 07:05