4 Spalonych 2

Video dodane przez: kamyk019 5 sie 2015 | 20:52
6 sie 2015 | 19:29
+4
Jak ktoś oglądał tylko ten skrót to powiem, że Lech miał znacznie więcej sytuacji.
6 sie 2015 | 18:54
+1
Szkoda Lecha,ale niestety liga europejska to nie ekstraklasa.
6 sie 2015 | 18:01
+5
Szkoda że lech odpadł już nie moge się doczekać jak jakiś polski zespoł zagra wreście w LM
6 sie 2015 | 15:47
+1
Teraz tylko liczyć na dosyć słabego rywala w LE
6 sie 2015 | 15:02
+3
Porażka ten mecz to porażka w wykonaniu lecha wiemy że stać ich na coś więcej ale w tym meczu chyba przestali w siebie wierzyć
6 sie 2015 | 14:43
+3
Basel pozwalalo Lechowi na bardzo wiele, gdyby wykorzystali swoje sytuacje to mogliby co najmniej zmusic Szwajcarow do tego aby zaczeli grac na 100%. Skutecznosc zatrwarzajaca, trzeba bylo zatrzymac Sadajewa, wydac ten jeden milion, bo on sie dobrze wkomponowal w druzyne i to bylo widac w koncowce sezonu. Sciagnac jeszcze Zwolinskiego albo do odwodu wziac Kurbiela z rezerw. Tak to mamy Robaka emeryta i Thomalle, ktorzy sa chuja warci. Zmarnowana szansa, jak zreszta co roku.
6 sie 2015 | 16:44
+1
"Trzeba było zatrzymać Sadajeva" - Tylko, że nawet Terek Grozny chciał go nam wypożyczyć na jeszcze rok. Lech wcale nie musiałby płacić.
Chcieli go zatrzymać, ale Sadajew wrócił bo tęsknił za rodziną. Najpierw się doinformuj, a potem pisz.
6 sie 2015 | 14:41
0
nawet remisu nie potrafili dowieźć do końca fatalnie
6 sie 2015 | 14:24
-1
Lokomotywa ..już bez węgla , jestem PEWNY na 100% że mistrzostwa kraju w tym roku nie zdobędzie . tyle sytuacji ...i przegrać 0:1 . Profesjonalizm ? wątpię ,na tyle stać tą drużynę czyli na bardzo niewiele.
6 sie 2015 | 20:13
+1
Skoro stać ich na stwarzanie takich sytuacji z Basel, to nie myśl, że nie są w stanie takich stworzyć i wykorzystać przeciwko Górnikowi czy Termalice. Lech się w lidze rozkręci, spokojnie.
6 sie 2015 | 14:14
+6
FC BASEL bardzo skuteczna drużyna, prawie każda sytuacja wykorzystana. Lech oczywiście nie.
Strasznie dużo rotacji w składzie, nie wiem czy to dobra droga. Lech nie ma napastnika jak kiedyś Lewego albo Rudniewa
6 sie 2015 | 13:35
+5
Teraz niech skupią się na LE. Miejmy nadzieję,że Lech i Legia awansują do fazy grupowej.
6 sie 2015 | 12:49
0
Mimo że nie jestem fanem to byłem jak najbardziej za lechem. No ale nic może w kolejnym sezonie uda się coś ugrać polskim drużynom.
6 sie 2015 | 12:29
+3
Szkoda strasznie że koniec LM dla Lecha. Liczyłem na więcej, niestety tradycyjnie się zawiodłem. Basel było do ogrania, a nasze drużyny tradycyjnie podchodzą do LM jak to misji niemożliwej. Zakompleksiony był w tym dwu meczu Lech, zero wiary, w pierwszym meczu tradycyjnie pojedyńcze błędy poszczególnych raczy, dały z dupy 3 bramki Szwajcarom, z drugiego meczu Skorża zrobił sobie troszku sparing (przynajmniej tak to w oczach kibica wyglądało). Od początku Lech nastawia się na LE, niestety takie nastawienie jest nie do przyjęcia :/ Lepiej dać grać o LM innej drużynie a nie robić sobie z eliminacji do najlepszej ligi świata, przetarcie przed meczami w zapleczu piłkarskiej europy. Brawo dla Pawłoskiego i dla Trałki, jedyni którym zależało :/ Lech miał dobry sezon w lidze i po zdobyciu mistrzostwa wierzyłem że może wreszscie ktoś o tę LM powalczy (jakaś odmiana po klęskach Legi) a tu tradycyjnie lipa. NIe wypada Polskim drużyną grać taką kaszanę na tle bardzo solidnej w tym momencie reprezentacji :/ No ale Polskie drużyny to trochę drużyny "specjalnej troski" :/
6 sie 2015 | 12:15
-2
Liczy się sam fakt że doszli do eliminacji LIGI MISTRZÓW. Trudno Basel okazał się lepszy i trzeba się z tym pogodzić
6 sie 2015 | 11:59
+3
Nie interesuje się piłką od dzisiaj, więc na cud nie liczyłem. Ale błagam nie mówcie, że 'fajny mecz Lecha' albo 'brakło szczęścia'. To jest przepaść poziomów między drużynami. Nie mówie że należy się wstydzić, ale chociaż nie pierdolić głupot.
6 sie 2015 | 11:31
+3
no szkoda Basel się cieszy a Lech nie
6 sie 2015 | 11:10
-3
Wstyd, niech polskie klubiki nie biora udziału w el LM bo szkoda czasu 20 lat nawet Litwa ma czasami druzyne w LM a Polska?
+3
lech trafi na astane z Kazachstanu w 4 rundzie super co??? klub ktory powstal 10lat temu gra w 4run a lech z taka historia szczyt marzeń to 4 runda kwalfikacyjna LM
6 sie 2015 | 10:19
+5
Ile będziemy musieli jeszcze czekać aż polski zespół będzie w Lidze Mistrzów...?
6 sie 2015 | 10:17