Video dodane przez: eis 11 sie 2015 | 20:50
{{votes_count}}
Nie "pożyczony" a pożyczony.
14 sie 2015 | 05:49
-10
Nie przesadzajcie z tym widowiskiem, mecz dużymi fragmentami był wolny i nudny. Barca grała futbol pożyczony, a Sevilla próbowała niemrawo się odgrywać. Dogrywka to już jeden haos drużyn grających na oparach paliwa.
13 sie 2015 | 23:52
+6
Zapomnialem o tym meczu , cholernie zaluje, kapitalne widowisko!!!
13 sie 2015 | 22:14
+5
Czemu ja tego nie oglądałem :(
13 sie 2015 | 21:42
+6
bravo za mecz !! nie spodziewałem się takiego wyniku ... raczej jak większość :)
+3
myślę , że jednak kilka spokojniejszych meczów w sezonie też się przyda .... gdybym miał oglądać co tydzień taki spektakl ulubionej drużyny to serce mogłoby skapitulować :D
+6
Ładny mecz dużo bramek a o to w tym chodzi. Barca wygrała brawo. Każdy zespół miał chwile słabości w tym meczu. Barca na strzeliła bramek Sevilli ale oni się ponieśli to jest większy wyczyn. Bo jak idzie strzelać to idzie ale jak trzeba odrabiać taki wynik to już drużyna musi mieć wielki charakter. Brawo Sevilla !!!
13 sie 2015 | 02:00
-2
Mam nadzieję, że Sevilla w tej edycji LM pokaże się z dobrej strony, a przede wszystkim pyknie jakichś Angoli. Chcę zobaczyć te zniemaczone miny fanów BPL i ich tłumaczenia, że BPL jest "najleprza, bo najruwniejrza i wokule", że LE zawsze sobie odpuszczają, bo nie chce im się tak grac i inne pierdoły, a prawd jest taka, że Angole to cieniasy. Barcelona pyknęłaby Chelsea, Real City, Atletico Arsenal, Valencia United, Sevilla Tottenham, Villareal Liverpoll, a Bilbao Southampton. Że w Primera Division Barca i Real nie mają przeciwników godnych, a trudno mieć godnych przeciwników będą w 4 najlepszych zespołów świata. Z resztą w Premier League też jeździliby takie West Hamy, Leicestery, WBA czy inne gówna jak Getafe, Levante czy Elche.
13 sie 2015 | 08:21
+7
Jak West Ham to dla ciebie cieniasy to co ty za mecze oglądasz te z przed 4 lat?
12 sie 2015 | 23:52
+1
czemu nigdy nie ma po polsku, mimo tego ze canal + w polsce to puscilo? czy dlatego ze tylko tyle meczyki.pl stac?
12 sie 2015 | 23:28
+7
Visca El Barca!
I brawa dla Sevilli.
12 sie 2015 | 22:50
+13
Zajebisty meczyk jednym słowem. Zapowiada się świetny sezon. Messi jesteś najlepszy. Doskonałe okienko. Ładne spotkanie. Pedro pokazałeś że jak odchodzisz z Barcy to zostawisz coś. Brawo!!!
12 sie 2015 | 21:43
+17
Meczu nie widziałem ale raczej dostarczył sporo emocji sadzac po wyniku, brawa dla obu ekip
12 sie 2015 | 21:30
-18
gimbusy minusuja okropnie widac co to za fani ;) cioty w rurkach!!
12 sie 2015 | 20:17
+29
piekny mecz..zapowiada sie ciekawy sezon..:)
12 sie 2015 | 19:49
-15
ladny meczyk .bravissimo dla SEViilli .w doliczonym czasie spokojnie mogla zremisowac!!
!!!!!!! obrona barcelony jest dziurawa jak majtki ruskiego chlopa za Lenina !!!!
12 sie 2015 | 19:34
+8
Brawo dla Sevilli
12 sie 2015 | 19:26
+13
Świetna gra obu drużyn dawno w finale nie było takiego widowiska gratulacje wielkie dla sevilli że zremisowała w koncuwce meczu ale to barcelona była lepsza
-1
Ślepy jesteś debilu? Mathieu skupiony był na zawodniku, a nie na piłce, chciał go sfaulować. Wiec nie komentuj na żadnych forach internetowych jeśli jesteś gimbusem.
12 sie 2015 | 21:40