Video dodane przez: zidanekrisz 14 sie 2015 | 22:28
Niestety ale dają o sobie znać trudy poprzedniego sezonu. Wierzymy do końca! Visca el Barca!
+6
No ładnie kto by się spodziewał ... Alves MVP meczu :)
16 sie 2015 | 14:57
-2
Za niedługo Remontada roku mecz historyczny . Po Superpuchar Hiszpani najlepszy klubie na świecie !
16 sie 2015 | 12:42
+16
Co za mecz ze strony Bilbao.. panowie zostawili zdrowie na boisku, gratuluje tak dużego zwycięstwa!
16 sie 2015 | 11:39
+12
haha no to się Barca zdziwiła
16 sie 2015 | 11:26
+8
I bardzo dobrze się stało. Jestem wielkim fanem Barcy i uważam, że nic nie wzmacnia jak przegrane. A szczególnie tak wysokie, bez nawet jednej strzelonej bramki. Teraz mają szansę pokazać, że albo mają charakter albo nie. Wygrane usypiają i kołyszą do snu, przegrane sprawiają, że się budzisz i musisz coś zmienić.
16 sie 2015 | 11:05
+13
Co się dzieje z obroną Barcelony?
16 sie 2015 | 10:11
+3
Jaki wynik, niespodzianka. Pierwsza bramka najlepsza. Bramkarz do bramkarza i strzał z połówki :D
16 sie 2015 | 08:31
+9
Jak to czasami bywa,jedni grają a drudzy strzelają,hehe;))
Bilbao pięknie rozpykało Barce i to się chwali,bo liga będzie ciekawsza.
Ogólnie rzecz biorąc,każdy może się potknąć,no ale 4-0? coś tu nie tak.
Pozdr.
16 sie 2015 | 03:14
+22
Teraz trzeba przypomnieć "kibicom" Barcelony jak się śmiali z Realu jak przegrał z Atletico.
Real też wtedy grał rezerwami w obronie jako jedyny z podstawowej jedenastki w obronie był Marcelo ,a Atletico miało cały pierwszy skład.
Najlepsze jest to ,że Athletic z Barcą nie miało 6 kluczowych piłkarz wię nie płaczcie ,że Barca grała osłabiona :)
16 sie 2015 | 02:13
+1
i wez tu sie baw w bukmacherke. CUDA sa wszedzie! I za to kochamy futbol. Chociaz z drugiej strony mimo wielkiej Barcelony, kapitalnej pilki przez nia granej, traca 8 bramek w 2 ostatnich meczach... Enrique ma powod do zmartwien
16 sie 2015 | 02:04
+1
JA PIERDOLE JAK MNIE WKURWIAJĄ TAKIE CIOTY, NO KURWA. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY KIBIC BARCY NAJLEPSI NA SWIECIE OO BOŻE WIĘCEJ NIŻ KLUB, PODKREŚLAM WIĘCEJ NIŻ KLUB. ALBO "OO ZOBACZE SOBIE MECZ, ALE NIE JAKIS ZWYKŁY, MUSI BYĆ BARCA, JESTEM LEPSZY BO OGLĄDAM MESSIEGO A WY CO NADAL REAL CZY BAYERN ? JA OGLĄDAM TIKI TAKE, PRAWIE ZASYPIAM JAK TO WIDZE ALE OGLĄDAM, MOKRO W GACIACH, ALE GDYBY PODAWALI CIUT WIĘCEJ TO WYJEBAŁBYM STAREGO WE WSZYSTKIE DZIURY TAKI BYŁBYM PODNIECONY, ZROBIŁBYM JESZCZE TEMAT ŻE KSZAWI ŻE INIESTA. ROZUMIEM OGLĄDAĆ NORMALNE MECZE, ALE ZANUDZAĆ SIĘ NA ŚMIERĆ DLA WĄTPLIWEJ PRZYJEMNOŚCI ZOBACZENIA KILKU SYMULANTÓW? POWIEKI SAME CI SIĘ ZAMYKAJĄ , NUDZISZ SIĘ. MOŻNA TO PORÓWNAĆ Z ROZKOSZĄ PODCZAS DŁAWIENIA SIĘ CHUJEM. PRAWDZIWE JEBANE SZOŁ ZACZYNA SIĘ KIEDY TAKI ULTRA FAN MOŻE SIĘ WYKAZAĆ, JAKIŚ PUB CZY U SIEBIE W PRZED TELEWIZOREM. CO TAM MATI OBEJRZYMY MECZ, DLA MNIE MÓJUKOCHANYNAJLEPSZYNAJUKOCHAŃSZYWIĘCEJNIŻKLUB Z GRANADĄ CZY INNĄ CORDOBĄ, HEHE COŚ MAŁO BRAMEK U TYCH WASZYCH ARSENALI, JA TO NIE WIEM JAK WY MOŻECIE TO OGLĄDAĆxD CO TAM CHCESZ POPATRZEĆ NA PRAWDZIWY FUTBOL SEBA? TYLKO SPÓJRZ NA MESSIEGO JAK PODAJE ALBO NAYMAR JAKIE TRIKI ROBI BO RONALDO TO TYLKO SYMULUJEXD A TERAZ ZW NA MOMENCIK BO MUSZE SIE WYSRAĆ MOIM STOLCEM RZADKIM JAK MOJ WIECEJ NIZ KLUB, AHH NIE MA TO JAK KATOWANIE SIE BARCĄ I WALENIE KONIA DO TIKI TAKI.
16 sie 2015 | 15:18
+4
Dobrze ze mozna to przeczytac powoli i kilka razy, bo jakbys tak do mnie mowil to bym nic nie zrozumial :-D
+6
Kibice Barcy . Wynik sprawdzali rano przy kanapeczce , mecz leciał na tvp 1 połowa go nie oglądała buahaah
15 sie 2015 | 22:55