Video dodane przez: totil 16 sie 2015 | 17:40
cholera, spodziewalem sie zwyciestwa City ale nie az takiego. Nic tylko pogratulowac xd
+1
Manchester City w tym sezonie gra bardzo dobrze i ma szansę na mistrza!!!
18 sie 2015 | 19:07
-2
mówisz w tym sezonie masz na myśli te kilka meczy które dopiero rozegrali? kadrowo są może i najmocniejsi, ale tak było już kilka lat wstecz i wierzę, że jeszcze się wszystko pozmienia, moim zdaniem trafili z formą, ale zaczną tracić punkty
18 sie 2015 | 11:25
0
Cos cienko Jose M poszlo parkowanie autobusiku tym razem.Nie gra Hazard -nie ma Chelsea taka prawda .A tak na marginesie -prawdziwa Chelsea to była za czasów Viallego,Di Matteo,Zoli ,De Goeya ,Le Boeufa czy Alberta Ferrea ten zespól z lat 90 to było cos ,teraz -lepiej nie mówic....Pozbądzcie sie tego pajaca Costy i kupcie normalnego napastnika .to moze jakas iskierka nadziei bedzie...
25 sie 2015 | 13:26
+2
Jose Mourinho na pewno weźmie pod uwagę twoje uwagi.
18 sie 2015 | 07:39
+4
Z taką grą City będzie trudne do pokonania. Coraz ciekawiej zapowiada się ten sezon!
17 sie 2015 | 21:52
+11
Z taką grą Chelsea nie zasłużyła na nic w tym meczu. Mówię to jako fan Chelsea.
+6
Chelsea strasznie słabo ,ale za to City nacierali ładnie Fernadinho piękna bramka nawet jej nie przyjmował.
17 sie 2015 | 13:27
+13
14-4 w strzalach ale i tak powiesz ze MC mial farta ...
17 sie 2015 | 11:43
+15
Nie ma cycków Evy nie ma motywacji :D CITY !!
17 sie 2015 | 18:10
0
HEHE
17 sie 2015 | 09:57
+12
Chelsea miała swoje sytuacje ale według mnie najlepiej wypadł ich bramkarz Begovic, wspaniałe interwencje jakby na bramce Chelsea stał ktoś inny myślę, że spokojnie wpadłyby jeszcze z 2 i zakończyłoby się wtedy bardzo nie ciekawie bo 5:0. Dodam jeszcze że Manchester City zagrało bardzo udany meczyk :)
17 sie 2015 | 09:55
+7
ladnie ich zlali
17 sie 2015 | 09:29
+11
Wbrew temu co mówi wynik, Begovic pokazał się naprawdę dobrze. Strach pomyśleć co by było bez jego dobrej dyspozycji. Spalonego może i nie było przy golu Ramiresa, ale City i tak by wygrało. Kto oglądał ten wie. Ivanovic gra piach jak nie wiem. Tym razem Special One nie wywiózł kolejnego cennego 1:1 od dużego rywala.
17 sie 2015 | 08:36
+6
Świetnie zagrał w tym meczu Silva
17 sie 2015 | 05:33
17 sie 2015 | 03:16
+7
NC+ stracila prawa do La Liga hehe ale jaja.
18 sie 2015 | 09:56
+3
A meczyki nie
17 sie 2015 | 01:22
+8
CHELSEA PORAŻKA co to było?? seriously, to nie był brak formy tylko jakieś dziwne ustawienie wtf mou
17 sie 2015 | 08:34
+10
To bardzo proste ... wystarczy zobaczyć wstecz co działo się z klubami Mou w trzecim sezonie jego pracy i już można się domyślać co będzie z Chelsea w tym sezonie.
17 sie 2015 | 01:03
+13
Co jak co ale trzeba przyznac, że Aguero to kosa oby nie mial juz więcej kontuzji to zawodnik który bez problemu zmiesci sie w TOP 10 obecnie najlepszych piłkarzy na swiecie
17 sie 2015 | 12:35
+6
On z tego TOP 10 już jakiś czas nie wychodzi.
17 sie 2015 | 00:29
+4
Poczatek ligi ciekawy City rusza z grubej rury Lester City gra znakomicie i sie bardzo z tego ciesze a Man Utd narazie sie slizga ale 3pkt zgarniaja a o to chodzi, Chelsea i Arsenal trochu slaby poczatek zobaczy jak Liverpool jeszcze zagra
+5
Brawo City:)Ale sezon dlugi wiec bez spiny! A szacunek do rywala(Chelses) się należy! Pozdro dla Kumatych.
16 sie 2015 | 23:07
+11
Dziś city pokazało klasę. I choć od małego jestem za the blues to dziś uznaje wyższość przeciwnika :) co do transferów to sterling był dobrym zakupem i widać ze warto było dać 50m. Co do mou, to chyba jasny znak że pora ściągnąć JAKĄŚ ORYGINALNA CZESC AUTOBUSU A NIE ZAMIENNIK. Wierzę w to że to Jeszcze nie koniec walki o majstra :) mamy jeszcze mecz u siebie z city :) C'mon Cfc pora się obudzić!!!!!
16 sie 2015 | 23:06
+2
kiepsko chelsea ;/
16 sie 2015 | 22:45
+7
Zapewne taki wypadek przy pracy,to sie juz nie powtorzy.Mourinho zapewnil.
16 sie 2015 | 22:32
+6
Trudna porażka The Blues City jednak na poziomie wygranej w golach niesowity goal Aguero;D
+4
Gratulacje dobry mecz City.
16 sie 2015 | 22:31
+1
Nieciekawa sytuacja Chelsea: 1 pkt w dwóch meczach...
16 sie 2015 | 22:19
+15
Sławetny trzeci sezon Mourinho oficjalnie rozpoczęty ;-)
16 sie 2015 | 21:23
+43
Kompany na pełnej kurwie. Szacunek dla bramkarza Chelsea.
16 sie 2015 | 21:18
+27
ta obrona Chelsea jakoś tak niemrawo. Za to bramkarz jak największe uznanie za te interwencje
16 sie 2015 | 20:58
+11
City pokazało się z bardzo dobrej strony, mają mocną kadrę, są świetnie przygotowani do sezonu oraz są głodni sukcesu. Nie można jednak tego powiedzieć o drużynie z Londynu. Przede wszystkim brakuje im świeżości, dynamiki. Co ciekawe jest to syndrom charakterystyczny w 3 sezonie Mourinho. Teraz tak naprawdę będziemy mieli okazję się przekonać o wartości menedżera Chelsea, czy będzie w stanie pokonać ten kryzys. Co prawda to dopiero początek sezonu, ale piłkarzy ze Stamford Bridge na pewno czeka mnóstwo pracy. Wracając jeszcze do ekipy obywateli, to trzeba życzyć przede wszystkim zdrowia Aguero, bo o resztę Pellegrini może być spokojny.
16 sie 2015 | 20:57
+44
Mimo wszystko, gdyby nie Begovic to mecz zakończyłby się co najmniej 5:0.
16 sie 2015 | 20:53
+16
Manchester jasno pokazał Mourinho, że jednym składem nie da się wygrywać kolejny sezon z rzędu. Mourinho jak zwykle pewny siebie, ale dzisiaj trochę mu przycięli pazury.