Brawo Athletic!! Zasłużyliście na ten puchar!
+2
To nie wina Enrique, Barcelona popelnila glupie bledy ktore Bilbao wykorzystalo
18 sie 2015 | 23:29
+1
To przez Enriqe, zlekceważył Bilbao w pierwszym meczu wystawiająć rezerwowy skład czego efektem była porażka 4;0, w drugim meczu wystarczyło że Athletic obroni tą zaliczke ,;
18 sie 2015 | 22:22
+1
athletic madrze zagralo, skrocilo pole gry barcelonie co uniemozliwialo swobodne rozgrywanie i konstruowanie akcji barcelonie. luis henrique musi pomyslec co zrobic z formacja defensyna blaugrany bo wyglada bardzo slabo, sporo bledow w pierwszym jak i drugim meczu supercopa. gratulacje dla tejedora za zmotywowanie druzyny i siwetna taktyke. moze uda mu sie znow byc w pierwszej 5 la liga jak w 13/14, szacunek za takie zwyciestwa nad takim rywalem. los leones na pewno sa bardzo podbudowani tym zwyciestwem. gratulacje
18 sie 2015 | 20:12
-19
nawet najlepsza druzyna na swiecie. nie jest w stanie grac w kazdym meczu na najwyzszym poziomie jestem fanem Barcy i wierze ze w tym sezonie powtorza triple
18 sie 2015 | 19:46
-10
Barca bez Neymara to nie ta sama Barsa widać że go brakuje.....
18 sie 2015 | 19:41
-2
Brawo Athletic Bilbao !!!! na kolana zasrana Dumo Katalonii !!!!
18 sie 2015 | 19:11
+9
Błędny w obronie,głupia czerwona kartka i brak szczęścia w ataku,wszystko po stronie Barcy, wynik nie mógłby być inni,gratulacje dla Bilbao za waleczność;)
18 sie 2015 | 18:08
+4
To i Bilbao dołącza się do TOP 5 w lidze ;) Brawo !
18 sie 2015 | 17:25
+9
Brawo Aduriz, pokazał klasę i szczerze mówiąc trochę ośmieszył obronę Barcelony...
Mówię to zniesmaczony ale taka jest prawda :(

Do góry łeb Barca !!!
18 sie 2015 | 17:00
-5
buhahaha sedzia z madrytu to barca nie mogla wygrac ;D
fc muflony przegraly puchar bo nie maja obrony !! i slabo zagrali oba mecze !!

po za tym wychodzi z barcelony buractwo faule dyskusje zabieranie pilki jakby kurwa 2 min do konca bylo !! szkoda ze po stracie bramki tak tak pedro nie zapierdalal z pilka na srodek boiska,po za tym po zdobyciu Superpucharu Europy stoper Barçy krzyknął do kolegów: "Dalej, chłopaki, bawmy się! Niech [Real] Madryt się pi*rdoli, niech zobaczą nas robiących rundkę z pucharem wokół stadionu! i na didatek to!!
Około 1:30 w nocy z poniedziałku na wtorek arbiter spotkania, Carlos Velasco Carballo, opublikował protokół z rewanżowego spotkania o Superpuchar Hiszpanii, w którym dokładnie wyjaśniono, za co Piqué został ukarany. W raporcie sędziego z Madrytu czytamy: "W 55. minucie spotkania zawodnik z numerem 3, Gerard Piqué Bernabeu, został wyrzucony z boiska z powodu wykrzyczenia w kierunku sędziego asystenta: 'Nasram na twoją pie*doloną matkę!'".

BURACTWO BURACTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie umisz przegrywac wychowuj dziecko Terrego!! i morda!!
18 sie 2015 | 16:50
0
Brawo Athletic !!!! Jako kibic Królewskich jestem zadowolony z tego wyniku .
18 sie 2015 | 16:42
+9
Aduriz 4 gole w dwumeczu z Barceloną, wielki wyczyn
18 sie 2015 | 16:07
0
hahaha zabrał piłke pedrowi bo co chciał ugotować na kolacje???
18 sie 2015 | 15:57
+13
Sama sobie Barca naważyła tego piwa nie wykorzystując wielu sytuacji jeszcze w 1 połowie, szkoda.
Brawo Athletic.
18 sie 2015 | 17:09
+2
Hahaha jedynie jeden strzal w kierunku bramki do 60 minuty a ty mowisz o okazjach,nie mozna miec wszystkiego.Messi bez rewelacji.
18 sie 2015 | 15:38
-2
No cóż, dobrze widzieć inny klub podnoszący puchar, a nie Barcelonę. Chociaż myślę, że to wypadek przy pracy i wkrótce wrócą do gry do której nas przyzwyczaili..
18 sie 2015 | 15:31
-4
hUeHuHUheuhuehehuehehahahahhahahahahhaha
18 sie 2015 | 15:21
+7
Najbardziej śmieszy mnie czołowy antyfan Barcelony "Kanonier102" który odpowiada na każdy komentarz ;) Przyjaciela widze 4 z pierwszego meczu tutaj przyciągnęła
18 sie 2015 | 14:34
0
Ciekawe czy Pique znow cos trafnego powie :D moze znow beda swietowac ale nwm co
18 sie 2015 | 14:13
+1
Aduriz Katem Barcelony :D
18 sie 2015 | 13:50
+1
Bilbao nie wyszło przestraszone tylko odważne i pewne siebie super dla nich sprawa ,że sięgnęli po ten puchar.
18 sie 2015 | 13:44
+2
Szkoda mi Barcy, ale po pierwszym meczu było już praktycznie pewne kto zdobędzie Sperpuchar.
18 sie 2015 | 13:35
-4
Błędy sędziego głównego zagotowały jeszcze bardziej gorące głowy gospodarzy. Musiało tak to się skończyć.
18 sie 2015 | 13:04
-7
Nie można zawsze wygrywać, przecież byłoby to zbyt nudne i monotonne...
Barcelona miała świetny i owocny sezon, nikt nawet się do nich nie zbliżył ;)
Athletic pokazał, że da się wygrać z Barceloną.
Tak można mówić, że Barcelona miała naprawdę słabe dni lecz kogo to obchodzi ? Przegrana to przegrana.
Będzie ciekawie w lidzie.

PS To co wyprawiali sędziowie :D Nie do pomyślenia, nie poradzili sobie z tą odpowiedzialnością.
18 sie 2015 | 14:18
-1
Prawilniak

Kolejny przykład sfrustrowanego kibica barcelony ktory przy zwciestwie barcelony unosiłby sie nad niebiosa i wykrzykiwał visca el Barca puta real barca najlepsza lub inne bzdety ale gdy przychodzi porazka to obwiniaja sedziego mowia ze barcelona juz tyle wygrała ze juz nic cie musza i wybielaja w kazdy mozliwy sposób za swoje niepowodzenia obwiniaja sedziego jak to jest w zwyczaju załosne
18 sie 2015 | 17:21
-3
Pluję Ci do obiadu kolo :D
Moja wiadomość wyraża moje odczucia, sędziowie się nie popisali ale to nie zmienia faktu, że piłkarze z Atletic byli lepsi...
Dalej wierzę w 5 trofeum ale superpuchar był nieosiągalny z taką grą.
Bez pozdrowień drewniany pachołku :/
18 sie 2015 | 19:27
-1
Prawilniak

zawsze tak jest gdy przegra barcelona wtedy głownym winowajcą jest sedzia według was nigdy druzyna
wzajemnie bez pozdrowień visca el łebku :D
18 sie 2015 | 13:02
+6
Puchar zasłużenie dla Bilbao gratulację dla nich bo to coś wyjątkowego dla nich. Barcelona przegrała tak naprawdę ten Puchar już w 1 meczu, wystawiając drugi garnitur, do tego katastrofalne błędy w obronie plus brak formy. Ciężkie pół roku dla Barcelony nadchodzi.
+1
Ale ten Sandro jest szybki!!!!
18 sie 2015 | 12:59
+12
gratulacje dla Basków! oj chyba namieszają w lidze w tym sezonie.

ale jak tak czytam komentarze niektórych "pseudokibiców" Realu to jest mi wstyd za was drogie dzieci...szkoda, że nikt was szacunku nie nauczył, bo do każdego trzeba go mieć
18 sie 2015 | 12:52
+2
Słaba gra Barcelony w obronie... Graty dla BILBAO
18 sie 2015 | 12:49
+1
Hala dzieci opanowały meczyki, nawet obelgi plusują, ale się nie dziwię, mają swój dzień chwały.
Gratulacje dla Athleticu, jak to mówią raz na wozie, raz pod wozem.
18 sie 2015 | 11:49
-18
Mówcie co chcecie ale oprócz alfabetu gry Barcelony w 1 meczu to poziom sędziowania wola o pomstę do nieba.. Karny w pierwszym meczu z dupy, gwizdanie spalonych których nie ma, nie gwizdanie tych które są, i czerwona kartka dla Pique.
Sędzia wyraźnie sobie nie radził z presja
Zastanawia mnie czemu kartki nie dostał zawodnik Bilbao jak poleciał z łapami do Bravo.

Jednym słowem tęsknię za Colina:((
18 sie 2015 | 14:28
-4
thor91

kolejny kibic farcelony ktory wine za porazke barcelony zrzuca na sedziego ( żałosne ) karny w pierwszym spotkaniu zasłuzony i nwm o czym ty mowisz spalone były wszystkie wychwycone i nie pierdziel o tym ze gwizdali niesprawiedliwie bo jestes smieszny w tym momencie a co do kartki Pique to jak najbardziej zasłużona poniewaz jakim prawem Pique podchodzi do sedziego i wykrzykuje mu w twarz tak potworne obelgi mozesz mi to wytłumaczyc ? co do Aduriza to on po pierwsze nie wyleciał z łapami tylko groził mu palcem i cos krzyczał a nie obrazał sedziego
18 sie 2015 | 11:48
+2
Ludzie przyjmijcie to do wiadomosci ze Barca nie zagrala wczoraj jakoś zadowalająco i z tego powodu nie zdolala odrobić strat z pierwszego meczu i puchar powedrowal do Bilbao zasluzenie.stalo sie i koniec.superpuchar hiszpanii nie dla Barcelony!!!

I nie ma sensu wdawać sie w jakiekolwiek dyskusje z kibicami Realu bo to bez sensu
.Nadazyla sie dla nich okazja zeby pośmiać sie z Barcelony i sie śmieją.Maja takie prawo!!!!Dlugo na to czekali i sie doczekali!!!

Barcelona w przeciwieństwie do Realu zdobyla 5 pucharów w tym potrojna korone,a także trio MNS pobilo rekord w iloscie strzelonych bramek w jednym sezonie!!!! Wczoraj nie zdobyli trofeum ,ale wcześniej zdolali zgarnąć trofea i my jako kibice Barcelony mamy powody do radosci.Czego nie mozna powiedzieć o kibicach Realu którego klub nie zdolal wygrac nic.

Mala prosba do kibicow Realu:Nie piszcie proszę ze we wcześniejszym sezonie to Barcelona nic nie wygrala!!!!Bo pewnie zaraz by sie tacy znaleźli!!!Dziekuje z góry!!!
18 sie 2015 | 11:40
+1
Dorośli faceci a zachowują się jak dzieci z podwórka, pisze o Barcelonie. Co można napisać o Athletico? Brawo! Ograli w dwumeczu Barcelone i mają puchar. Zasłużyli. Jedyny klub, który nie ma w składzie zagranicznych grajków.

Pique jakie zdziwko po czerwieni. Jeszcze nie widziałem żadnego grajka, który zdziwiłby się w taki sposób po dostaniu żółtej lub czerwieni po wypluci wiązanki w stronę arbitra bocznego czy też głównego. Sędzia prawidłowo zareagował i miał prawo pokazać czerwień. Nie można tak na lajcie podchodzić sobie do bocznego i bebcztać mu qurwy. Jeśli piłkarz ma jakieś ale to idzie do głównego. Pique myślał, ze nic mu nie da? To się przeliczył.
-2
2:20
Co tam robi Pirlo? ;p
18 sie 2015 | 11:38
0
Hmmmm....już było widać że barca grała lepiej z tym składem.Ale w sumie dobrze,że Bilbao wygrało bo dawno nic nie wygrało a barca wygra tego jescze w cholere ;)
18 sie 2015 | 10:53
-4
Athletic zasłużył na zwycięstwo byli lepsi ale w 1 meczu skład barcy to częściowo rezerwy ;/
-15
Szkoda że to przegrali wina luisa endrige w pierwszym meczu wystawił rezerwy po huj było ih wystawiac a co do kibicuw realu iak real taki mocny to czego niewygrał ligi z juventusem i doszed do superpuharu hiszpani kurwy madryckie ciule .