Video dodane przez: zidanekrisz 22 sie 2015 | 15:57
0
Ostatnio nie miałem czasu obserwować Bayernu, moze mi ktoś wytłumaczyć dlaczego Lewy na ławce ? kontuzja, spina z trenerem ?
24 sie 2015 | 12:12
+6
Jak się patrzy na to co robi Costa to szczęka opada. Gościu wszedł w sezon jak w masło. Super, że Lewy zdobywa gola i w dodatku tak ważnego. Gol w 8 sekundzie komedia, ale Hoffenheim to mistrzowie w trwonieniu przewagi. Guardiola zaczął po swojemu z 5 ofensywnymi pomocnikami, Lewy( jeden z najlepszych na świecie napastników) na ławie - takie rzeczy tylko u Pepa.
23 sie 2015 | 16:09
+11
Lewy w formie .
Nie wiem co by Bayern bez Lewego zrobil !!!
+19
Mozemy byc dumni,ze mamy prawdziwa gwiazde,oby tak dalej Lewy,jest forma i jest dobrze,aby kontuzje omijaly tylko.Brawo.
23 sie 2015 | 12:27
+23
Brawo Lewy. Milik też w formie. W pomocy superbohater z Sevilli ... mam nadzieje że 4 wrzesień będzie długo pamiętany w Polsce, a Niemcy będą chcieli zapomnieć o tym dniu.
+6
Jak dobrze pamiętam w zeszłym sezonie Karim Bellarabi też strzelił gola w 9s.
23 sie 2015 | 10:25
+2
jak sie mowi?- zaczeli z forami na poczatku hehe
23 sie 2015 | 10:18
+2
Bramka Vollanda z 9 sekundy to nowy rekord najszybciej strzelonej bramki Bundesligi ! :D
-16
alaba asysta roku :) sam pele, maradona, figo, zanetti , beckham ma ból dupy :)
23 sie 2015 | 00:00
+33
Skoro chłopaki nie mogli dla niego wygrać tego meczu to sam sobie zrobił prezent urodzinowy. Brawo Robert :)
22 sie 2015 | 23:09
+23
lewy lewy i jeszcze raz lewy.. pokazal ze naprawde jest nr 1.
22 sie 2015 | 23:08
-38
Stop kurwom lamusom z fify 15 grajacym borusja i walacym pilke byle do przodu oby w f 16 bez pomysłu gre wyeliminowali zeby lamy nie mogly farcic na podania z dupy.
23 sie 2015 | 00:46
+15
naucz się grać ofermo!
23 sie 2015 | 20:28
0
F13- 1liga, F14- 1 Liga F15- 1 liga chcesz zagrac?

Gram w fife w chuj lat tylko ze jak widze lame co wali obronca, nawet nie poda do rozgrywajacego zeby to podanie bylo lepsze prosto na Ołbamajunga...
22 sie 2015 | 22:59
+30
Ci tam nizej,nie tak nerwowo.Lewandowski byl "zmeczony" po balandze urodzinowej,dlatego nie gral od poczatku.
+6
Cieszy że Lewy trzyma formę i regularnie strzela , Polański dosyć słaby występ , karny i później nie upilnował Costy przy golu Lewego.
Odnośnie karnego orientuje się ktoś czy po prostu przestrzelił czy Neuer obronił?
23 sie 2015 | 00:14
+4
Piłka odbiła się od słupka, a następnie od Neuera, po czym została wybita przez obrońców :D
23 sie 2015 | 01:51
+3
kurde to jak słupek to nie najgorzej , gorzej by było jak by w ogóle nie trafił nawet w słupek ;D
22 sie 2015 | 22:58
+16
Mam nadzieje, że Lewy będzie strzelał takie gole dla reprezentacji jak od kilku ostatnich meczu w Bayernie. Za jego formę w tym sezonie wielki szacun :)
22 sie 2015 | 22:38
+11
Najlepszy to jest tekst komentatora jak lewy strzelił bramkę "can you belivet" jak by był w ciężkim szoku...nice:)))
btw. Bayern po raz kolejny pokazał klasę wygrywając w 10-ątkę,tylko zespoły z dużym pokładem determinacji potrafią wyjść z takiej sytuacji,gratulacje.
22 sie 2015 | 22:30
-4
Gimby nawet nie wiedzą kto to był Roy Makaay a gdzie reszta...
+5
Powiem tak nie mysłalem ze Douglas tak wejdzie dobrze w sezon i w przygotowania i wogole w Bayern poprostu niszczy w Bundeslidze bardzo dobry transfer Bayernu a moze nawet całego narazie okienka . Gratulacje dla Lewego brama na wage wygranej :)
22 sie 2015 | 21:16
+34
co tu dużo pisać Costa rozpierdolił system tymi rajdami a szczególnie tym drugim jak tak bedzie grał to gość bedzie jednym z najlepszych skrzydłowych w na świecie..... wymiata
22 sie 2015 | 21:11
+28
Oby Lewy utrzymał forme do meczu z Niemcami i Gibraltarem.
+11
Milik też
22 sie 2015 | 20:58
+24
Obie bramki dla Bayernu są zasługą Douglasa. Jeździ tam wszystkich jak chce. Najlepszy transfer w tym oknie. A Goetze nie dotknął nawet piłki a ma wpisaną asystę.
22 sie 2015 | 20:51