Dopiero początek sezonu, więc Leo sobie jeszcze postrzela :) . 3 pkt są?! SĄ! ^^
#VeB
24 sie 2015 | 13:29
+5
Może jakimś wielkim fanem Barcelony nie jestem ale Suarez brameczkę ładną strzelił , asysta Alby też nie była zła .
24 sie 2015 | 12:08
+8
Barcelona zdobywa 3pkt, ale forma nie zachwyca... na razie jak i Real jak i Barca musza sie ogarnac.
24 sie 2015 | 16:50
+3
nie porównuj BARCA i realu to są 2 różne światy
24 sie 2015 | 11:30
-4
Jakoś wymęczyli te 3 pkt. Pięknie wyciągnął tego karnego.
24 sie 2015 | 10:14
-49
Kibice Barcy , Ronaldo nazywacie penaldo a on przynajmniej strzela gola jak jusz jest karny
24 sie 2015 | 11:16
+18
Ty pierwsze zajrzyj do słownika, a potem komentuj
24 sie 2015 | 16:51
+5
a i tak do messiego nie dorośnie nigdy tym bardziej ze zaraz emeryturka dziadzie czeka hahahahahaha
23 sie 2015 | 23:49
+7
Rozumiem że mając w swojej 11 takiego piłkarza takiego jak Messi to ciężko przydzielić rzuty karne komuś innemu, ale według mnie marnuje jedenastki zbyt często. Może należałoby je przydzielić innemu piłkarzowi który wykorzystywałby je pewniej? Messi musi zdecydowanie podszkolić ten stały fragment gry!
24 sie 2015 | 11:29
-7
Niby niektórzy mówią, że nie powinien strzelać ten który karnego wywalczył, ale dałbym go Suarezowi.
+5
Taki znawca piłki nożnej - 244 komentarze i nadal się nie nauczył poprawnie pisać "meczów" :D
23 sie 2015 | 23:47
-1
jedna bramka z La Liga warta 10 bramek z angielskiej ligi cipek

a kibice drużyny środka tabeli czyli MUłów i tak głosu nie mają xD
24 sie 2015 | 23:59
+2
Takich debili jak ty za jaja powinni wieszać, naucz się kultury i odrobiny szacunku...
23 sie 2015 | 22:54
+18
W eksperymentalnym składzie ale się udało. Brawo!
23 sie 2015 | 22:45
+23
Sergi Roberto postawa godna pochwały !!!
23 sie 2015 | 22:40
-6
Hala dzieci Vamos Barca :D
23 sie 2015 | 22:33
+24
Pierwszy krok do mistrzostwa zrobiony;-)
23 sie 2015 | 22:13
-44
To ile tych karnych juz zjebal?10,15,20? Wstyd.
23 sie 2015 | 21:58
+18
Suarez sie rokrecil. Coraz lepiej mu idzie
23 sie 2015 | 21:54
+43
Bravo Barcelona bardzo ważne zwycięstwo z Baskami na inaugurację Primera Division, zwłaszcza że ostatnie spotkania z Baskami kończyły się nie pomyśli Barcelony.
23 sie 2015 | 21:27
-1
mecz niezbyt ciekawy, gra utknela w sordkowej strefie , dodatkowo athletic skuketcznie gral w defensywie choc w koncu sie udalo przelamac barcelonie i strzelic bramke. co do karnego , to byc nie powinno , custodio trafil czysto w pilke. messi i tak karnego nie strzelil. widac "oliwa zawsze sprawiedliwa" :P

+13
Jak na początek sezonu to nie jest źle. ;)
23 sie 2015 | 21:20
+37
ważne 3pkt , Messi nadrobi tego karnego ,jestem o to spokojny !!!!!!!
23 sie 2015 | 21:18
+2
A ja zauważyłem że w dniu dzisiejszym większość drużyn które grały na wyjazdach , silne , słabsze , wygrywały , zobaczcie sobie w zakładce ostatnie mecze .
23 sie 2015 | 20:51
+8
Każdemu może się zdarzyć nie strzelony karny , naturalna sprawa najważniejsze że 3pkt Suarez uratował
23 sie 2015 | 20:38
+21
Nikt raczej nie będzie opowiadał, że mecz był ładny. Athletic jeździł przez większość czasu ośmioosobowym autobusem, który tylko przestawiał: raz wyżej, raz niżej. Barcelonie brakowało tempa gry i zwłaszcza szybkiego ruchu bez piłki zaraz przed i po podaniu. Dużym problemem były też ciągłe faule na piłkarzach Barcelony. W środkach nie przebierali.

W Barcelonie dominuje niestety przeciętność. Na plus na pewno Iniesta, Mascherano, bardzo pewny Busquets. Solidnie Alba, Suarez, Rakitić i Alves. Vermalen ma problem czasami z decyzją o starcie do piłki i czasami też dużo czasu zabiera mu zdecydowanie się na jakieś konkretne działanie z piłką. Miejmy nadzieję, że to kwestia dogrania się do składu.

Messi jakoś bez życia. Brakowało go pod piłką i to pewnie w dużej mierze było problemem. Dopiero pod koniec drugiej połowy, kiedy autobus sie rozjechał i miał więcej kontaktów z piłką, trochę się rozruszał. Karny uderzony nieźle, ale ze zbyt małą siłą. Jeśli bramkarz wyczuje kierunek i rzuci się przed strzałem, jedynym ratunkiem jest siła. Tak właśnie działa Ronaldo, który zwykle rozrywa siatki.

Największym problemem był Rafinha. Facet beznadziejnie bezużyteczny, bezproduktywna zapchajdziura, której szczytem ambicji jest nie stracić piłki i odegrać do najbliższego kolegi. Nie zawsze mu się to udaje. Barcelona bardzo dużo traciła na braku jednego skrzydła. Jak wróci Neymar, sytuacja zmieni się drastycznie.W zimie Rafinha powinien trafić na listę transferową i wypierdalać do drugiej ligi angielskiej.

Problemem jest też Rakitić, który nigdy nie potrafił szybko klepać w Barcelońskim stylu. Ma dobre długie podanie, ale do tego okazji Barcelona ma mało ze względu na postawę przeciwników. Strzału niestety nawet nie próbował. W zasadzie całe rozegranie było na barkach samego Iniesty.

W tym sezonie ławka Barcelony jest bardzo krótka i zdecydowanie nieefektowna. Jeśli wypadnie Busquets, na jego miejsce będzie musiał zostać przeniesiony ktoś z podstawowego składu, a z kolei w jego miejsce będzie musiał wejść jakiś szczypiorek. Byle do zimy, a w zimie kreatywny pomocnik i wszechstronny zawodnik na skrzydła.
23 sie 2015 | 20:39
+13
A jeśli komuś brakuje analizy gry Athleticu, może poczytać rozkład jazdy autobusów w swoim mieście.
23 sie 2015 | 20:50
-7
Kurwa żeś się rozpisał , myślisz że komuś się będzie chciało to czytać ziomek ? ;D
23 sie 2015 | 21:05
+19
Masz trochę racji ale ja znacznie bardziej wolę przeczytać taki konkretny komentarz bo może się dowiem coś czego nie zauważyłem podczas meczu lub po prostu dowiem się mocno sprecyzowanej opinii innych kibiców.
Uważam że taki treściwy komentarz jest znacznie bardziej wartościowy niż np."Brawo Brawo VeB".
23 sie 2015 | 20:34
+5
Vermaelen - Man of the match. Czyścił dzisiaj wszystko co się dało, w powietrzu niemal nie do zdarcia - po zawieszeniu Pike myślałem, że będzie niesamowita chujnia jeśli chodzi o ten element gry jednak Belg bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.

+6
Ciezki mecz Barcy ale najwazniejsze 3 pkt, Brawo :)
23 sie 2015 | 20:29
-2
ViscaElBarca
23 sie 2015 | 20:28
+25
Messi w końcówce meczu starał się bardzo zatrzeć złe wrażenie po nie strzelonym karnym. Walił te siaty i kiwał graczy Athleticu że aż miło. Szkoda tylko że obudził się na koniec spotkania.
23 sie 2015 | 20:27
+7
No cóż sts kiepski obraz , a mecz mocno twardy . Jeśli zaś chodzi o oglądanie LaLigi w b.dobrej jakości polecam Ace player , a wykaz meczy na stronce http://livetv.sx/en/allupcomingsports/1/
+3
Mecz nudny nie powiem, masa fauli, mało ciekawych akcji. O dziwo mile zaskoczony jestem wystepem sergio roberto. Ważne ze są 3 pkt. VeB.
23 sie 2015 | 20:26