juz 3 bramka obroncy crystal palace w 4 meczach
+4
Słaby mecz Chealse u siebie.
30 sie 2015 | 17:37
0
piękny wynik i piękna gra Palace. Mourinho nie mógł zwalić winy za porażkę na przeciwnika bo Palace grał świetnie i miał sporo sytuacji, więc w tej sytuacji obwinia sędziego i jak zwykle zawodników którym się nie chciało grać, menda :D
+6
Crystal Palace ,wyczuwam wielki potencjał na ten sezon !
30 sie 2015 | 14:27
-4
LOL
30 sie 2015 | 13:17
0
Mou juz nie jest niepokonany na swoim stadionie od dawna.....City idzie jak burza ale oni kasy wydaja co sezon :D teraz De Bruyne w poniedzialek powinna byc oficialne info na ten temat.
30 sie 2015 | 11:53
+7
No i niespodzianka Brawo Crystal Palace FC;))
-5
Mecz fajny CP strzelało na puste więc się nie dziwie że Chelsea przegrała więcej porozumienia ma CP
-2
A następny mecz grają u siebie z ManCity i może też sprawią niespodzianke.
30 sie 2015 | 08:16
-18
Autobus popsuty na dobre. Flakało sam jaki zaskoczony że mu to wpadło ;d Piękna asysta Pedro w każdym razie i zaskakujący wynik. Mourinho musi ogarnąć.
30 sie 2015 | 07:51
+13
Bardzo ale to bardzo słaba skuteczność
Chelsea w tym meczu.
30 sie 2015 | 03:45
-2
No Chelsea slabo ostatnio....niewiem o co tu chodzi zrobili jeden powazny transfer "Pedro" i co dalej? zdobyli mjstra, kase maja wiec nie rozumiem. Mou tym samym skladem ligi nie wygrasz niestety tu potrzeba kilku nowych twarzy niestety kase trzeba wlozyc. Hazard, Fabregas itd to nie sa ci sami pilkarze z zeszlego sezonu a zwlaszcza hazard. Do roboty czas goni. Pzdr
30 sie 2015 | 00:25
-4
następna porażka coś sie dzieje Chelsea musisz się starać bardziej gole zdobywać
29 sie 2015 | 23:12
+14
Miała byc zacięta walka o mistrza a jak narazie ciekawiej w lidze polskiej
29 sie 2015 | 23:04
+3
Nie pamiętam takiego sezonu ,żeby aż tak źle drużyna Mou wystartowała..
29 sie 2015 | 22:33
-9
Kazdy klub z Premier league zrobil wcmocnienia nawet takie zespoly jak Crystal palace teraz ta lliga bedzie bardziej wyrownana,i jestem pewien ze z taka gra Crystal palace odbierze punkty Manchestera czy Arsenalowi nie ma co spinac moze to im wyjsc na dobre w lm
29 sie 2015 | 22:18
-8
NIE KARMCIE TROLI ! manunajted myslalem ze jestes normalny kibic a ty jestes zwykly kargul.......

widze bol dupy za 3 sezony!!!??? i korwa niech zaczna grac!!
29 sie 2015 | 22:16
-10
Ale dalismy dupy,zasluzona wygrana crystal palace.Patrzac na gre i wyniki city,smialo mozna juz ich typowac na mistrza mimo ze to dopiero poczatek sezonu.Podsumowujac city ma juz majstra a nam zostaje walka o top 4.Moze w lm bedzie lepiej bo w lidze juz jest po ptakach.
29 sie 2015 | 23:21