Video dodane przez: kamyk019 30 sie 2015 | 00:20
Brameczki które będzie można zapamiętać na jakiś czas. Tylko palce oblizywać po takich ewolucjach. No i Ramos, czemu to nie weszło? :O
+1
Coś czuje że z Rodrigueza będzie gwiazda
31 sie 2015 | 09:27
+6
Wszyscy co pisza ze Ronaldo sie skonczyl chyba nie ogadali tego meczu :D To nie nie wpadlo po jego strzalach o niczym nie swiadczy ronaldo byl aktywny jak nigdy podawal dryblowal z dobrym skutkiem robil duzo przestrzeni byl szybki poprostu zabraklo mu szczescia do zdobycia bramki. Hala Madrid :)
30 sie 2015 | 20:14
+9
WOW 1 mecz ! tyle pięknych bramek !! miazga
30 sie 2015 | 19:55
30 sie 2015 | 19:40
-25
grają na tego ciote Ronaldo, ale jak ona ma podać to janek taki że głowa mała. !!!!!!!!!!!!!!
30 sie 2015 | 19:36
-14
Ronaldo jeszcze odpali... Chyba, że wcześniej zdecyduje się wrócić do United :D Ronaldo do Anglii !!!
30 sie 2015 | 17:54
+8
+ Bale i James świetne bramki
30 sie 2015 | 17:53
-28
Ronaldo się skończył, a napewno zaraz się skończy, a Messi może teraz nic nie strzelił, ale jak odpali, będzie dobrze. Przy tym Messi cieszy się z bramek kolegów jak i po prostu pięknie wykłada kolegom piłki na setki. Gracz legenda i najlepszy zawodnik wszechczasów mimo wszystko .
30 sie 2015 | 16:08
+28
wstyd się przyznać, że wcześniej tak krytykowałem transfer Jamesa...tymczasem chłopak ciągnie Real i strzela wspaniałe bramki :) może to "tylko" Betis ale meczyk fajny.

ps. irytuje mnie Cristiano coraz bardziej i bardziej...
30 sie 2015 | 17:19
+7
Mówiłem to już wcześniej :) Naprawdę doceniam jego umiejętności, ale po raz kolejny pokazuje, że nie umie cieszyć się z sukcesu zespołu i kolegów. Zależy mu tylko na strzelaniu bramek...
30 sie 2015 | 19:06
+11
zgadzam się w 100%, to jest niedopuszczalne, żeby jeden piłkarz stawiał swoje indywidualne cele wyżej niż drużynowe. wolę trofea na koniec sezonu niż Pichichi Ronaldo...
31 sie 2015 | 12:52
0
Ja od początku w niego wierzyłem i się nie myliłem kreuje ,podaje ,asystuje strzela po prostu JAMES
+8
James i nic nie trzeba dodawac wiecej a moze cos jeszcze jedno Kozak :)
30 sie 2015 | 15:07
-7
"Hames" pięknie zapakował :D Bale też ładnie. Krystyna jaka smutna, nic jej nie weszło, może to przez te różowe obuwie?
30 sie 2015 | 14:42
+16
Bale wraca do formy, brawo!
30 sie 2015 | 14:04
+4
niezle bramki, dobry wystep jamesa. rywal moze nie za klasowy, ale zwyciestwa na poczatku sezonu zawsze dodaja pewnosci siebie, zwlszacza kilku bramkowe. real pokazal zgranie, dobre ustawienie , choc wydaje mi sie ze benitez nieco zmienil taktyke jaka wystepowala u ancellotiego, widac ze graja wiecej pilka , a mniej kontraatakami. myle sie czy nie , zobaccymy jak to wyjdzie w dalszej czesci sezonu
30 sie 2015 | 13:46
+23
James jak strzela, to strzela piękne bramki.
-1
Zajebisty meczyk prawie 2 gole z przewrotki. Jak Real ogarnie się w obronie to na pewno zdobędzie LM. James mowi celność podać poprawić, a poza tym okej. No i Ronaldo skuteczność :D
30 sie 2015 | 13:19