Mieszkasz za granicą i nie możesz oglądać skrótów ekstraklasy? Pobierz za darmo Hola! i ustaw polskie IP.
Video dodane przez: admin 30 sie 2015 | 16:09
+1
Trzeba mieć nadzieje że Lech się w końcu przebudzi i pokaże na co ich na prawdę stać ;)
2 wrz 2015 | 19:20
0
Buric w tym meczu totalna amatorka, Thomalla znowu nie trafia prawie z 2 metrów, obrona Lecha przy 3 golu nie wiem co robiła, no a Hamalainen takie sytuacje jak ta którą miał powinien niestety wykorzystywać :\ Mamy kryzys że ja pierdole xd
2 wrz 2015 | 19:14
0
ja pierdole xd
31 sie 2015 | 20:44
+6
Wkońcu zdobyli nasze serca :) Juz Termalica bardziej by sobie dala rade w LE niż Lech no ale cóż...
31 sie 2015 | 19:48
+2
Oglądałem pierwsza połowe, Lech gra pioch utrzymuje sie przy piłce niema pomysłu. Termalica trzy kontry jeb dwa gole. Lech nie obroni mistrza, sukcesem bedzie 6 miejsce
31 sie 2015 | 16:30
-9
termalica po meczu krowy pasie a i tak na lecha to wystarczylo zal
31 sie 2015 | 15:58
+7
Fantastyczna forma naszego Mistrza !!!! brawo , salony eurpejskiej piłki są już otwarte dla tych farfocli... buuuuhahahaha
31 sie 2015 | 14:35
0
Plizga - Ekstraklasa, Burić - Ekstraklapa
31 sie 2015 | 13:14
+5
Kto by postawił na taki wynik przed początkiem sezonu? Lech i Piast dwie największe niespodzianki sezonu.
31 sie 2015 | 12:21
+2
Lech słabiutko na początke sezonu
31 sie 2015 | 11:05
+11
haha pujechali na wies a wiesnioki w gumiokoch do dupcyli miszczowi łachowi puznan
31 sie 2015 | 11:01
+8
Ale Lech gra chłam w lidze ,Termalica mnie zaskakuje
31 sie 2015 | 10:56
+10
SKORŻA- NIGDY NIE BĘDZIESZ JURGENEM KLOPPEM!
31 sie 2015 | 09:52
+16
ale numer wioska z małopolski lepsza od mistrza kraju ze stolicy wielkopolski :)
31 sie 2015 | 09:20
+14
i oni mieli grac w lidze mistrzow? pffff do domu!... Brawo Termalica :)
31 sie 2015 | 09:01
+6
Jesteś w polu karnym, dostajesz piłe do nogi i masz przed sobą praktycznie pustą bramkę, w której stoi tylko zawodnik, który nie może grać rękami. Co robisz? Strzelasz po ziemi... Brak słów.
31 sie 2015 | 08:19
+11
Brawo Termalica
31 sie 2015 | 01:02
+16
W przyszłym sezonie Lech będzie grał w LM bez eliminacji - wygra LE !!!! Tylko w ten sposób mają szansę na puchary !!!
31 sie 2015 | 00:56
+7
A może Lech chce tylko uśpić czujność wywali z LE?
-6
W tym sezonie powodzenia dobrego Lech nie ma dłużej przegrywać nie mogą do boju zwycięzcy Lechowicza
+22
Po tym meczu mozna stwierdzic i nie bójmy sie tego powiedzieć:Mistrz Polski Lech Poznań swoja gra siegnal dna!!!KATASTROFA PONAD KATASROFY!!!!
30 sie 2015 | 21:13
+35
Lech raz się przegrywa raz się przegrywa
31 sie 2015 | 00:06
+6
Czyli teraz musi z 7 razy wygrać.... Jadą po kuponach ostro widzę. Najłatwiej kupić zagranicznych. Pograją rok,dwa. Zobaczą, jakie tu układy są i jeśli są słabi to zostaną, a jeśli dobrzy to po kontraktach pójdą wszyscy w pizdi i przyjdą nowe sprzedawczyki. Taka to już z Rutka jest dziwka na kasę.

Kto ma wiedzieć, ten wie, o czym piszę...
Żal mi tylko tych ludzi, którzy jeszcze wierzą, że ten sport się po "fryzjerze" wyczyścił.
31 sie 2015 | 07:07
+1
Ewidentnie widać ,że zawodnicy oszczędzają się na puchary ,żeby się pokazać i jak najszybciej stąd zwiać.
30 sie 2015 | 21:11
+15
I jak zwykle ode mnie skrót na YouTube:

30 sie 2015 | 21:10
+11
A przed sezonem 4 wzmocnienia Lecha hehe, o których w wp o onecie duużo się pisało. Barany pojeździjcie po Polsce i wyszukujcie perełki, mowa jest do wszystkich Polskich klubów nie tylko Lecha.
30 sie 2015 | 20:57
+7
Brawo Termalica!
30 sie 2015 | 20:55
+8
Zarówno jeden i drugi zespól zrobił wielka niespodzianke :)
30 sie 2015 | 20:36
+16
Jako kibic Lecha powiem tak :Parodia to co teraz Lech gra,chyba zapomnieli,że grają o obrone tytułu a nie o utrzymanie.Gtatulacje dla Termalici,myślę,że dadzą radę się utrzymać,a Lech niech weźmie sie w garść,z taką formą w LE szykuje sie rzeź !
30 sie 2015 | 20:34
+12
W grupie LE mamy takie fatalne drużyny jak Basel Fiorentina i Lizboński Belenenses. Wychodzimy z pierwszego miejsca. Hehehehe. Jak widze te wpisy na fb czy na twiterze piłkarzy Lecha ... No bedziemy walczyć grupa do wyjsci. Heheheheh nie wiem z kogo oni robią debila. Maciej z Klanu by ich rozjebal w LE
30 sie 2015 | 20:20
+5
Niesety jak tak dalej pójdzie to czeka Nas drodzy kibice to co Polonie Warszawa. Grodzisk WLKP. Dużo by tu wymieniać... Tak pierdoli się polską Piłkę Nożną. Tylko hajs hajs i nic więcej. Taka sytuacja... Żenada. Kto to kupuję. Nie wiem już sam jak to nazywać. Naprawdę. Szkoda Polskiej Piłki...
30 sie 2015 | 20:18
+5
buhahaha gdzie jest ten miszcz z chlopakami w kaloszach dostali hahaha
30 sie 2015 | 20:15
+3
... i zadaje pytanie Panu Rutkowskiemu. Panie zajebiscie szanowny prezesie. Pytam... Gdzie sa napastnicy. Gdzie??? Bo ja noe widze nawet na 4 lawce rezerw. Wie Pan co ??!! Chyna trzeba kupić nie??
+3
Przybyłem, zobaczyłem i rozpierdoliłem tak można powiedzieć o przeciwnikach Lecha który nic nie gra więc w dupę dostaje :D:D
30 sie 2015 | 20:12
+3
Gratulacje dla termaliki.Lech powinien się wstydzić.
30 sie 2015 | 20:06
+5
Kolejorzu będzie lider.... W spadowej... Tak na pocieszenie... I w LE final na dojebanie wszystkim Heheheh