Video dodane przez: totil 4 wrz 2015 | 20:58
7 wrz 2015 | 23:53
+12
{{votes_count}}
moim zdaniem Piszek przyczynił się w diżym stopniu do tej porażki.. przy dwóch bramkam kompletnie spóźniony, zagubiony..

WAWRZYN WRACAJ :P !
6 wrz 2015 | 18:45
+1
niestety wyjście było błędne przy 1 golu a przy drugim był za daleko krótszego słupka a twój wpis pasuje do lustra - ja nikogo nie wyzywam
6 wrz 2015 | 17:10
-2
Jeżeli Polska nie awansuje do euro 2016 ale myśle że awansują to licze żeby awansowali w mś
6 wrz 2015 | 16:36
+9
Niestety przegrywamy ale zagraliśmy bardzo dobry mecz:)
6 wrz 2015 | 15:41
+7
Mecz dobry w naszym wykonaniu. Wynik chyba nieco za wysoki, ale trzeba przyznać ze mistrzowie świata byli lepsi.
Jedna wskazówka na kolejne mecze: w bramce Szczesny zamiast Fabianskiego.
+1
Meolessi ty chyba inny mecz oglądałeś albo grałeś tymi drużynami w fifie i pomyliłeś rzeczywistość z wirtualną piłką he he
6 wrz 2015 | 13:59
-5
Jak na mój gust to 2 bramki były niestety z winy bramkarza i gdyby nie to Polska spokojnie mogła to wygrać .

+13
Ogółem rzecz biorąc to był dobry mecz w naszym wykonaniu szkoda, że się nie udało bo chłopaki walczyli przez 90min, w sumie wkońcu to Mistrzowie Świata
6 wrz 2015 | 10:39
+23
Powiem jedno. Takiego walczaka jak Krychowiak dawno reprezentacja nie miała. Jest zajebistym pomocnikiem. Myślę że mógłby grać w każdej drużynie na świecie.
6 wrz 2015 | 10:06
-2
Ten wynik, to jakiś antypolski spisek. A może i nawet cały ten mecz został przeprowadzony bo to, żeby skompromitować jedyny słuszny kraj na świecie.
6 wrz 2015 | 09:16
+18
Jestem naprawde zadowolony z gry!! i jak czytam o Lewandowskim ze gra zle albo slabo to mnie krew zalewa !! wyjdz jeden z 2 i kurwa zagraj lepiej!! banda kmieci z jebanymi komputerkami!!

only chelsea ...jaki ty jestes przyjebany .......po ujj ty te pornole ogladasz ?? jak bedziesz chcial na jakas panne wejsc to wiadomo jakie beda wyniki i kompromitacje!!
6 wrz 2015 | 08:47
+4
Lewandowski leciał prawie jak Van Persie na Mistrzostwach świata :)
6 wrz 2015 | 08:12
+5
Bardzo dobry mecz Polaków, pomimo szybkiej utraty dwóch bramek realizowaliśmy swoje założenia, konstruowaliśmy groźne sytucje pod bramką Manu Neuera. Wynik nie oddaje tego co pokazali chłopaki. 2:1 byłony bardziej sprawiedliwe. Musimy pamiętać, że nie graliśmy z byli kim, a z aktualnymi Mistrzami Świata i to na ich terenie.
6 wrz 2015 | 02:06
-39
Słabo się Polacy jednak spisali, jednak duma cebulska i chęć zwycięstwa ich przerosła. Lewy jak najwięcej się starał, żeby tylko nie trafić do bramki, bo siara szczelić swoim kolegom z drużyny. I jak ktoś taki może wogóle grać dla naszej kadry? Wstyd i hańba. Naszczęście "trener" nie dał grać Szczęsnemu, bo wtedy byłoby z 0:15. Poza tym piłkarze w obronie przewracali się o własne nogi. Żenujący poziom jak na mistrzów Polski !!

-23
Farsa to co robi ten pseudo "napastnik" lewandowski robert! Jedna bramka co prawda ładna ale ktokolwiek inny by miał takie dośrodkowanie to by strzelił! Dodatkowo masakrycznie zła gra obrony to wina Nawałki i jego sztabu bo jeśli nie mówi się kopaczom że Goetze się nie odpuszcza to jest złe przygotowanie do spotkania. Brak Kuby w podstawowej jedenastce to niewybaczalny błąd, bycie na boisku od pierwszej minuty monachijczyka z "9" na plecach w koszulce reprezentacji Polski to wykazanie się kompletną ignorancją! Grosik bardzo ładnie, jak i wszyscy pomocnicy, Arek klasa sama w sobie, Fabiański bez większych błędów po za pierwszą bramką Goetze ale tu nikt się nie popisał. Kuba mógł pokazać więcej ale krótki czas na boisku dał znaki!
6 wrz 2015 | 15:57
-1
zdaje się że upadłeś przy porodzie na łeb i skutki są do dziś odczuwalne...
5 wrz 2015 | 21:49
-6
"tylko chelsea" popatrz na wyniki papraków którym kibicujesz!!!!
5 wrz 2015 | 19:41
-38
przeczytalem wiekszosc komentarzy jak nie wszystkie i moge napisac ze przed meczem psialem ze pewna wygrana niemcow i ze sie podniecacie ze wygramy itd,i ze jestem ciekawy co bedziecie pisac po porazce no i smialo mozna sie doczytac ze usprawiedliwiacie ja tym ze gralismy z mistrzem swiata hahaha.Ciekawe co bedziecie pisac jak przegramy nastepny jakis mecz poczekam cierpliwie.

Nie lepiej po prostu bylo pisac wprost i prawde a pierdoly w stylu 'wygramy' 'kupuje na mecz skrzynke whisky' i takie tam pierdoly...

Nikt juz nie pamieta euro gdzie bylismy gospodarzami i jak sie dla nas one skonczyly haha

Aha baranki dodam ze strasznie sie podniecacie ze awansujemy do euro,sam mysle ze pewnie polaczki awansuja ale ciekawe co bedzie w fazie grupowej tez bede pial z was i z komentarzy juz zacieram rece bo wiadomo jakie beda wyniki,znowu kompromitacje
-1
zacierasz ręcę na niepowodzenie reprezentacji i nazywasz innych polaczkami, a chyba nie zdajesz sobie sprawy w jakim jezyku mówisz, cebulaku? Przecież ty sam jesteś polaczkiem, i to w dodatku sfrustrowanym i zakompleksionym, pewnie miałeś dziadzia w wehrmachcie albo babkę kierowniczkę w kołchozie i stąd twoje problemy z przynależnością narodową
5 wrz 2015 | 17:33
-2
Lewy zamiast uderzać z volleya to mógł uderzyć po ziemi, Neuer jest wysoki i by się nie zdążył położyć było by 2:2.
Poza tym np. taki Grosicki: grał dobrze, ale jak dośrodkowywał to prawie wszystko "na pałe".
W ogóle zauważyłem ,że Polacy dośrodkowują prawie zawsze "na pałe".
22 lis 2015 | 21:39
-1
Moim zdaniem on to źle przyjął, jak ją dotknął piłka dostała jeszcze większego kozła i musiał się pośpieszyć bo obrońcy już dobiegali...Przyjął by to dobrze, zrobiłby 3 kroki dalej, strzał po ziemi po krótkim słupku i mamy bramkę na 2:2...Niestety, zrobił wszystko za szybko. Albo zrobił wszystko dobrze, tylko neuer zrobił wszystko jeszcze lepiej :P
-2
Z czego się cieszyć jak nasi zaliczyli baty bo 3:1 tak należy okreslić. Skuteczność tragedia przy takich sytuacjach 3 bramki to minimun powinni strzelić. Styl gry poprawili ale stylem się nie wygrywa.
5 wrz 2015 | 16:40
+4
Od samego początku obstawiałem że niemcy wygrają i tak się stało.Chodź Przyznam że mecz polski był całkiem niezły, chodż nie wykorzystaliśmy dobrych okazji na doprowadzenie do remisu a nawet do wygranej .
5 wrz 2015 | 16:28
+11
Dobry mecz naszej kadry, mogliśmy spokojnie zremisować, szkoda, że zawaliliśmy ten początek. Liczę, że po meczu ze Szkocją awans będzie już pewny, a mecz z Irlandią będzie tylko walką o to by jednak zająć to pierwsze miejsce kosztem Niemców. :)
5 wrz 2015 | 16:26
+22
Mogę się mylić, ale Rybus na obronie chyba bez żadnego błędu.
5 wrz 2015 | 15:59
+29
Zgadzam się z większością, mimo porażki możemy być dumni z naszych piłkarzy! Wiadomo, że graliśmy z mistrzami świata i ciężko byłoby im piłkarsko dorównać, najważniejsze dla mnie, że w tym meczu pokazaliśmy chęć zwycięstwa i zostawiliśmy serce i płuca na boisku! :) Bravo :)
5 wrz 2015 | 15:44