Video dodane przez: totil 7 wrz 2015 | 21:01
+9
moj przyrodzeniu byles mi naprawde bliski
8 wrz 2015 | 20:18
+10
To było do przewidzenia ale dobrze że Błaszczyk strzelił no i debiutant Kapustka
+11
Grosik wczoraj rozwalał system, żenuje mnie jedynie to jak dużo strzałów oddał Gibraltar, 8 i to jeszcze aż 6 celnych, nasza obrona musi się spiąć, bo teraz mecz ze Szkocją może już nam dać przynajmniej pewne baraże.
-67
Hahaha, Polska, jedyna drużyna na świecie, która dała sobie strzelić bramki reprezentacjom Gibraltaru i San Marino
+7
W końcu Grosik trafia może teraz będzie częściej wykorzystywał sytuacje podbramkowe :) Brawo POLSKA!
8 wrz 2015 | 13:10
+24
bramka Giblaltaru piękna to trzeba przyznać.
8 wrz 2015 | 11:55
+28
Trzeba jeszcze wygrać ze szkocją i irlandią
8 wrz 2015 | 12:56
+19
jak z nimi zremisujemy to i tak pojedziemy na Euro.
8 wrz 2015 | 11:27
+36
Śmiechu warta to jest Twoja interpunkcja :D
8 wrz 2015 | 11:16
+12
Przyznam że bramka Goslinga była niezła po wspaniałej akcji .Błaszczykowski nie zachwycił w wczorajszym meczu owszem sztrzelił bramke z rzutu karnego .
8 wrz 2015 | 09:51
-224
no i w koncu strzelili gola i komu? haha oczywiscie naszym kopaczom i to na wyjezdzie hahaha.Caly mecz kibicowalismy z ojcem gibraltarowi i trzymalismy kciuki za nich zeby jakos upokorzyli tych kopaczow i udalo sie gol dla przyjezdnych smakowal pysznie.Niech ci kopacze nie dostana sie na euro bede trzymal kciuki mocno za irlandie i szkocje.Nawet jak kopacze awansuja do euro to bedzie kompromitacja jak zwykle oby nie awansowali!!!!!!Pilkarze gibraltaru momentami ogrywali naszych kopaczy jak dzieci i ich osmieszali a akcja i gol miod malina.Mam komentarz w ktorym jest ponad 128 ocen na minus za napisanie prawdy o kopaczach i jestem zadowolony i rozesmiany bo im wiecej minusow dostaje to znaczy ze poprostu prawda boli tych minusujacych im wiecej minusow tym bardziej macie bol dupy bo to co pisze to prawda a wy nie umiecie przyznac racji i bronicie tych kopaczy.Ktos nizej napisal cos "nasze gwiazdy" buahahahah gwiazdy to sa na niebie kurwa.My nie mamy zadnych gwiazd wbijcie se to do pustych palek
8 wrz 2015 | 10:30
+11
Ty chyba masz małego chuja ze taki zakompleksiony jestes jebany hejterze.
8 wrz 2015 | 10:57
+80
Dla Twojej wiedzy Giblaltar strzelił gola Szkocji, więc nie "w końcu" bo już gola mieli w tych eliminacjach wcześniej ;)

Reszty nie będę komentował. Dołącz do uchodźców i spieprzaj do Niemiec :)
8 wrz 2015 | 10:58
+23
Gibraltar*
Soraski za błąd, ale się wkurzyłem na idiotę :D
8 wrz 2015 | 13:29
+34
A wypierdalaj bolszewicki śmieciu z tego kraju, do arabów kozy jebać. Nikogo nie obchodzi taka spierdolina jak ty, pajacu jebany :)
8 wrz 2015 | 15:52
-45
123 minusy haha ale was prawda boli,im wiecej minusow tym bardziej sie pograzacie haha.Dawac te minusy myslalem ze wejde a tu -500 a narazie w sumie zle nie jest.Bardzo ale to bardzo was boli prawda nie? :D
+23
Brawo panowie? a za co brawo, za to że nastrzelali gola półamatorskiej drużynie??? Czy serio nikt nie widział jak graliśmy w obronie?, przecież mogli nam strzelić spokojnie z 2 bramki więcej gdyby nie Fabiański. Nie rozumiem tej podniety po meczu. Nawałka musi coś zrobić z defensywą bo słabo widze wyjazd do Szkocji i mecz z Irlandią. Gruzini dymali nas jak chcieli, mogli spokojnie władować kilka goli.Co zrobili z naszą defensywą Niemcy to każdy pamięta, no ale kurde żeby amatorzy stworzyli kilka okazji do zdobycia gola na Narodowym..
8 wrz 2015 | 09:41
-5
Brawo Gosling i Gibraltar! brawo Polska! Ale teraz koniec żartów. Irlandia ma niby 2 punkty do tyłu, ale de facto są o jeden punkt przed nami, bo oni jeszcze z Gibraltarem nie grali. Teraz Polskę czekają dwa najcięższe mecze, z rywalami, któzy faulują, kopią, biją i będą walczyć do końca. Boniek i inni już robią propagandę sukcesu, ale przygotujcie się, że na te dwa mecze o wszystko skończą się poważnymi kontuzjami Lewego, Milika i innych kluczowych graczy. Wywalczenie Euro wciąż wisi na włosku.
8 wrz 2015 | 10:03
-19
aha czyli juz widze macie usprawiedliwienie na euro jak sie skompromitujemy znowu.Jakie?ze nie gral lewy badz milik bo piszesz ze beda mieli kontuzje ehh kurwa tak daleko do euro jeszcze a nie ktorzy juz widze wyszukuja i wymyslaja usprawiedliwienia.Moze lepiej niech nie jada na euro a zamiast nich niech pojedzie gibraltar bo mi sie ich gra bardziej podobala od kopaczy,taka prawda.
8 wrz 2015 | 13:32
+6
Na razie to Ty sie komentujesz, nędzny bolszewicki pajacu :D
8 wrz 2015 | 10:53
+25
Irlandia Grała Juz 2 Mecze Z Gibraltatem kolego ;) Zostali im Niemcy i My.
8 wrz 2015 | 13:31
+8
Koleś naćpany/upośledzony, nie wie o czym gada, szkoda z takim wynalazkiem zaczynać temat;)
8 wrz 2015 | 09:37
+7
jest drużyna i jest klimat nareszcie :)
8 wrz 2015 | 09:05
+12
Brawo Panowie! Obyśmy zwyciężali już do końca eliminacji. Razi mnie tylko postawa trzech zawodników tj. Szukała widać, że brak ogrania; Mączyński dużo strat w środku pola,niecelnych podań; no i wisienka na torcie czyli Olkowski.Ten to już wogóle nie powinien grać na boku obrony bo wychodzi mu to gorzej niż Wawrzyniakowi.
8 wrz 2015 | 08:58
+9
W ataku jest kogo pochwalić, Grosicki na mega plus, Lewandowski podobnie, Milikowi na początku nie szło, ale później już lepiej, młody Kapustka też z dobrej strony się pokazał. Jednak, żeby nie było za słodko to obrona wypadła marnie, znów zdarzyły się proste błędy jak z Niemcami, jak się powtórzą z Irlandią i Szkocją, może być nie ciekawie, jeśli nie będą skoncentrowani przez cały mecz.
+25
Fajni Ci kibice z Gibraltaru ! Dobrze ,że mieli swoją bramkę ;-)
8 wrz 2015 | 07:24
+2
Grosik. <3
8 wrz 2015 | 07:01
+9
nie spuszczajcie się tak panowie, mamy w końcu dobra pake i nie wnioskuję tego po giblartarze tylko po całych kwalifikacjach.. nawał zbudował team i go nie zmienia dziesiątki razy jak robił to smuda czy każdy inny poprzedni, mamy kilka gwiazd w drużynie które budują szkielet, szkielet który pokazał, że potrafimy wygrywać z najlepszymi ja wierzę może nie w sukces na mistrzostwach Europy, ale na pewno w wyjście z grupy, bo eliminacje na bank przejdziemy :)
8 wrz 2015 | 09:36
-18
gwiazdy haha ale zes dojebal chlopie
8 wrz 2015 | 19:43
+2
Lewandowski grosicki to nie gwiazdy naszej reprezentacji?
8 wrz 2015 | 06:40
+1
Ech, w grze Polaków czegoś brakowało. Ciągle tracili piłkę. W końcówce odpuścili i w rezultacie stracili bramkę. Kapustka zaliczył natomiast udany debiut. I zastanawiam się, czy Polska zagrała tak jakby trochę słabo, czy Gibraltar zagrał tak dobrze?
8 wrz 2015 | 03:27
-21
k**** dobra taktyka na gibralter. Ale nie na niemcy, iralndie czy szkotow. Nie mozemy byc pewni awansu. Trzeba bylo nie tracic w ostatniej minucie z irlandia to bylby awans. Nie udalo sie wygrac z szkocja i irlandia, bo trzeba umiec grac tak jak niemcy, czy Barcelona, wiecej posiadac pilke. Nawet z takimi jak lewy, teraz grosik, blaszczu czy milik, to mamy za slaby srodek pola (oprocz krycha). K**** ta kontra wkodowana w naszych genach czy co? Zeby rozniesc szkocje czy iralndie trzeba wiecej tiki taka, wiecej przytrzymac pilke a nie do przodu. Oni tak wlasnie graja na co dzien. tutaj na forum juz mowili inni, dlaczego wszyscy k**** leca do przodu???! Uda to sie z amatorami, i mamy dobrych to mozemy strzelic z dziesiec. Ale dlaczego Nawalka nie chce wyprobowac cos wiecej??? Wielkimi gwiazdami tak jak lewy, mozna rozgromic slabszych a la gibralter, gruzja, ale bedzie trudniej z irlandia. Trzeba bylo wykorzystac dzisiaj inaczej. Remis ze szkocja, przegrane z irlandia, i baraze - trafimy na dobry zespol jakim jest naprzyklad Ukraina (i.e. mecz z Bialorusia 3-1), i jestesmy out. Albo przegrane z szkocja i iralndia i niema nawet barazy. K**** mniej tego showboating, trzeba bylo grac solidniej i wygrac z iralndia jak peszko strzela gole. Teraz beda nerwy - zobaczymy - dwu mecz z wyspiarzami bedzie bardzo twardy i roznica jednej bramki w obydwu meczach....
8 wrz 2015 | 03:40
-11
O i jeszcze jedno - teraz w najwarznieszych meczach w wzpoczesnym futbolu wygrywa sie z najlepszymy tylko w dwa sposoby:

1) Tiki taka, przytrzymac, rozegrac - a la hiszpania, niemcy, Barcelona ... albo

2) teorytycznie slabszy zespol tak jak costa rica (2014) czy grecja (2004) grajac jak zgrany kolektyw.

Wnioskowac z dzisiejszego meczu nie mozna, bo ani tak ani tak nie gralismy. Kazdy gral jak chcial . Widac duze zaangazowanie, dobra atmosfere. Chlopcy ladnie pogratulowali blaszczykowskiemu, ale czy to wystarczy?
8 wrz 2015 | 08:20
+6
Ogarnij się chłopaku, bo to mecz z Gibraltarem był - założenia taktyczne były zupełnie inne niż w meczach z prawdziwymi rywalami.

A tak po za tym, kraj 'costa rica' ma polskie tłumaczenie - uwaga - Kostaryka!
8 wrz 2015 | 18:46
0
Zalozenia taktyczne mogly byc inne, to sie zgadza. Ale to co im Nawalka mowi w szatni a to co potrafia zrealizowac(szczegolnie Maczynski, Jodlowiec) to nie jest to samo.

Zgadzam sie ze z Gibralterem mozna zrealizowac zalozenia bo to amatorzy. W Niemczech mielismy pilke 34%. Ze Szkocja 46%, a z Irlandia 45%. Widze ze jestes ekspertem, na pewno myslisz ze "zalozenia taktyczne" Nawalki w tych meczach bylo zeby oddac pilke rywalom. On im mowi tak samo jak na pewno tobie sie mowi, zeby robic innaczej ale niektorzy nie potrafia (Jodlowiec, Maczynski). Dlatego pisze zeby testowac nowych gimpie.
8 wrz 2015 | 07:37
-1
Z Ciebie znawca jak z koziej d... trąba lub jaki kraj taki znawca :)

W 9 kolejce jest mecz Irlandia - Niemcy więc tutaj ze spokojem wygrana lub remis Niemców. Nasz remis ze Szkocją i jedziemy na Euro.
8 wrz 2015 | 08:05
0
Remis ze Szkocją nie zapewnia nam awansu, ale remis z Irlandią (lub oczywiście wygrana) tak.
8 wrz 2015 | 18:21
-2
Tak jak szczaq pisze nizej, nasz remis ze szkocja nie zapewnia awansu. Lepiej jeszcze pocwicz matematyke, i jak juz bedziesz na przyzwoitym pozomie, to wtedy mozesz podskakiwac....
8 wrz 2015 | 03:19
0
Latwa wygrana ale tego sie spodziewalismy , atmosfera na stadionie byla zajebista a po golu dla gibraltaru zasluzenie kibice bili brawo , przyjechali z daleka to nalezal im sie gol :) Za miesiac ogrywamy szkotow i irlandczykow i jedziemy do francji :)
8 wrz 2015 | 00:58
+18
Ból dupy z powodu wygranego 8-1 meczu - takie rzeczy to tylko w naszym cudownym kraju ;)

widzę że co poniektórych to tak dupa boli, że można pomyśleć że to Gibraltar wygrał 8-1 a nie nasza reprezentacja ;D

Myślę że gdyby za każdego takiego hejtującego cebulaka właściciele meczyków kasowali 2 zł to przed końcem eliminacji zostaliby milionerami
8 wrz 2015 | 01:07
-13
Chodzi o perspektywy na mecz ze Szkocja i Irlandia.. Sorry, ale jak Szkoci zagraja tak jak dzisiaj przeciwko Niemcom to nie pierdniemy z takim kopaniem. Jedyna nadzieja ze Irlandia peknie.
8 wrz 2015 | 01:50
+15
Odnośnie Twoich "perspektyw" - Jesteśmy wiceliderem grupy, z zaledwie 1. porażką na 8 meczów, wystarczy nam 1 pkt z Irlandią u siebie do wyjazdu na Euro.

A Ty płaczesz, że boisz się 4. drużyny, która jest ogrywana jak ostatni frajerzy przez słąbiutką Gruzję :D

Fajnie że się podniecasz porażką Szkocji z Niemcami 2-3, ale zapomniałeś że na Euro jadą drużyny, które brzydko WYGRYWAJĄ MECZE, a nie dostają pięknie po dupie ;)
8 wrz 2015 | 00:49
0
przy stanie 3:0 w 15 minucie juz byl czas na spokojna ulozana gre, wypracowywanie sytuacji, cwiczenie formacji, asekurowanie, ataku pozycyjnego.... a my zobaczylismy: hurrrraaa... byle do przodu... nawtykac bramek to nie sztuka, zwalszcza z takim przeciwnikiem. Myslalem za Nawalka ich opierdzieli na przerwie i kaze grac tak jakbysmy grali z Niemcami. Co nam z takiego chaosu? niczego to nas nie nauczy. Stracony sparing. Taka gra nie wystarczy na pozostale dwa mecze. Jak juz byl chaos to Lewy powinien zostac do konca zeby sie bic o krola strzelcow, a Kuba powinien zostac zeby sie rozegrac z kumplami z druzyny...ale nie Nawalka chcial sprawdzic jak druzyna bedzie grala bez Lewego i Blaszczykowskiego... no i pokazali....2 gole , jeden w plecy i chyba z 5 akcji po ktorych moglo byc 8-5. Nowa teoria wielkiego wybuchu: Na poczatku i na koncu byl chaos. najbardzie rozwalali mnie obroncy ktorzy tez radosnie podchodzili pod pole karne i probowali strzelic gola, jakby to byl dzien przedszkolaka i kazdy mogl sobie strzelac, lamiac przy okazji szyk obrony i narazajac sie na kontre. Kolejna sprawa - w drugie polowie przestali wchodzic w pole karne. gibraltarczykow bylo 6 a naszych 1 z pilka i dwoch ktorzy zamiast sie wystawic to sie chowali za obroncow :D nawet angielski komentator sie z tego zasmial. Najciekawsze byly dosrodkowania do nikogo, bo nikt nie wchodzi w pole karne.
Wynik jest taki samy jakby bylo 3:0. Bez Lewego i Blaszczykowskiego jest slabo z dosrodkowaniami. Dosrodkowania dzisiaj to pilka wycofywana po skosie na srodek - na linie pola karnego - wtedy jest wiekszy kat i mozna strzelac w kazde miejsce bramki. Dosrodkowania na plasko to sie gralo w latach 90tych. Pilki sie nie podnosi przy podaniach (dzisiaj juz bylo z tym lepiej). Jak sie wygrywa 3:0 to trzeba uspokoic gre. Biega sie 100 minut, mecz konczy sie w szatni a nie w 75 minucie.
8 wrz 2015 | 02:12
+8
Wszystko fajnie znaFco, ale w 15 minucie, kiedy sugerujesz Polakom "uspokojenie gry", było 2-0, a nie 3-0 ;]
Nie ma to jak murowanie bramki i bronienie wyniku przy 2-0 z Gibraltarem u siebie po 15 minutach. Janusze taktyki :D

Zagraliśmy ofensywnie cały mecz, bo w razie identycznej liczby punktów do awansu liczy się różnica bramek. Ale tego pewnie też nie wiesz marny, tani hejterzyno;)
8 wrz 2015 | 00:16
0
Olkowski to do tarcia chrzanu się nadaje z Giblartarem spowalniał grę idiota. Niestety na dzień dzisiejszy nie mamy lewego obrońcy. Czemu Mierzejewskiego nie ma w kadrze, który gra regularnie i strzela, czemu nie ma Janusza Gola, który gra regularnie i strzela..
7 wrz 2015 | 23:55
+15
Za grę przede wszystkim w obronie za ostatnie 25 minut powinni dostać zjebe. Jak już tak wysoko wygrywali, to powinni cisnąć do końca dla kibiców, a nie grać chodzonego.
8 wrz 2015 | 00:04
-23
Do tego trzeba miec ambicje i szacunek dla kibicow.A te cwoki wyszly odwalic panszczyzne.
8 wrz 2015 | 13:33
+2
Ćwokiem to Cię stary nazywał, ale nie musisz się za to obrażać na piłkarzy ;)
7 wrz 2015 | 23:46
-1
Gdzie moge zobaczyc powtorke calego meczu ??
+3
7 wrz 2015 | 23:44
+4
Wynik dobry jest no ale gra mnie nie oczarowała.. Mnóstwo strat, nie raz bylismy wyprzedzani. Wiem, że nie każdy nasz zawodnik był w formie np Kuba moze grac 100 razy lepiej no ale ten Olkowski to porażka przecież takich zawodników to ma San Marino...
7 wrz 2015 | 23:48
+14
Przepraszam chodziło mi o MĄCZYŃSKIEGO !
8 wrz 2015 | 00:03
-7
Podobno to obrabiacz paly Nawalki,a wiec nie usuwalny ze skladu.
8 wrz 2015 | 02:13
+8
Skąd wiesz? Zwolniłeś mu etat?
7 wrz 2015 | 23:39
+11
Szacunek dla Gibraltaru! Serce zostawili na boisku i to jest pewne. Należała im się bramka
7 wrz 2015 | 23:28
-4
najlepszy skład na Gibraltar...
zamiast coś kombinacyjnie pograć to nie, ile się da to wjebać..
1 nie widziałem dobrej wrzutki na główkę (procz astyt Lewewgo 1bramka), ale jego techniki jestem pewien, reszta postrzelali sobie i tyle...
Nie ta ranga przeciwnika co by sie strasznie jarać tym meczem.
Jestem szczęśliwy ze wygrali, ale nie dumny z postawy Naszych Reprezentantów.
8 wrz 2015 | 00:18
+1
Technikę to ma Grosicki..
7 wrz 2015 | 23:27
+33
Wiem, że ciężko nawet o tym pomyśleć, ale... Nasi przegrywają mecz ze Szkocją i Irlandią. Szkoci wygrywają z nami i Gibraltarem, Irlandia wygrywa z nami i przegrywa z Niemcami. Tabela : Niemcy wygrywają grupę, Irlandia ma 18 punktów, Szkocja 17 i Polska 17. Do ME awansują bezpośrednio Niemcy i Irlandia, w barażach gra Szkocja. Cały nasz sen może jeszcze prysnąć jak bańka, bo to całkiem możliwy scenariusz. Jestem całym sercem za reprezentacją, ale wstrzymałbym się jeszcze z tym hurraoptymizmem. Czeka nas piekielnie ciężki październik, ale jak najbardziej stać nas na awans :)
8 wrz 2015 | 02:21
+7
Poza tym Liechtenstein musi ograć Hiszpanię 60 bramkami, z Wysp Owczych muszą zniknąć wszystie owcy, liczba mieszkańców Chin zmniejszyć do 1 miliona, a Putin ogłosić się transwestytą.
Dodatkowo Blatter musi oddać pieniądze ze wszystkich swoich łapówek, wyspy Vanuatu muszą awansować do pierwszej dziesiątki rankingu Fifa, a Mołdawia zbudować swoją flotę i przeprowadzić ekspansję kolonialną na pół Afryki!

To jest realne, to się może udać!;)
8 wrz 2015 | 11:53
+4
Dobra, dobra. Wiem, że to takie gdybanie, ale tylko chłodno oceniam sytuację. Wszyscy teraz pompują balonik, że na Euro to my już praktycznie 1 nogą jesteśmy, a potem w razie niepowodzenia będzie wielki płacz, obrażanie piłkarzy od kopaczy, drewien, nieudaczników i żądanie ścięcia Nawałki. Irlandia i Szkocja to drużyny na naszym poziomie i wszystko może się tu zdarzyć, więc po prostu trzeba się wstrzymać z euforią, odłożyć szampany i skoncentrować się na dwóch ostatnich meczach ;)
7 wrz 2015 | 23:25
+4
napisałem że będzie 7:0 jest 8:1 jakby zbilansować to 7:) hehe BRAWO BIAŁO CZERWONI dobra gra prucz obrony znowu..... i widać że jest atmosfera Grosik lub Lewy mogli mieć hat trick a oddali karnego Kubie i ta radość to jest zespół wkońcu po tylu latach :)
7 wrz 2015 | 23:17