Video dodane przez: kamyk019 12 wrz 2015 | 15:31
+1
nawet kolor koszulek się zgadza
13 wrz 2015 | 13:25
-11
Mistrzowskie wejście z ławki, a na koniec jeszcze dobitka. Chelsea w kompletnym dołku, muszą się szybko ogarnąć, bo niedługo będzie bieda podium gonić.
13 wrz 2015 | 10:26
+9
Mourinho sprowadzony na ziemie!
13 wrz 2015 | 12:32
+6
Wkoncu, zamiast szykowac głupie gadki dla mediów niech ogarnie zespoł i nie robi pośmiewiska z mistrza BPL
12 wrz 2015 | 23:51
+18
Naismith lewą, prawą, głową i pozamiatane
12 wrz 2015 | 21:05
-21
Chelsea zagrała słabiutki mecz ale następnym razem wygra z evertonem i pokaże na co ich stać
+4
wynik meczu to nie przypadek, moze nie odzwieciedla dokladnie tego co sie dzialo podczas meczu ale Chelsea zasluzyla na porazke. W druzynie Chelsea jest kilku zawodnikow ktorzy ewidentnie nie maja formy lub wypalili sie i Mourinho powinien zareagowac i zmienic ich wkoncu ma w kim wybierac. Pierwsze 2 bramki to ewidentne bledy Ivanovica, w jednej akcji nie zablokowal dosrodkowania po czym padl gol a w drugiej akcji nie doskoczyl do Naismitha i po tej akcji tez padl gol. Gosc jest ewidentnie bez formy i kilku innych takze np. Fabregas, Costa i jedyna rzecz ktorej nie rozumiem to czemu Mourinho ciagle wystawia ich w pierwszym skladzie. Dopóki oni beda grac, Chelsea napewno nie ma szans na lepsze wyniki.
13 wrz 2015 | 12:37
+1
powiem ci masz racje ostatnio ok 60-75% bramek wpada przez Ivanovica powiecmy sobie jesno jest ZA WOLNY na bocznego obronce i nie nadarza nad szybkimi atakami jego strona...

0
tu sie zgodze fabregas lami tak ze sie patrzec na to nie da z reszta tak jak na ivanovica i jego "wyczyny" na prawej stronie, oczywiscie cala druzyna gra slabo ale ta dwojka przechodzi samych siebie
13 wrz 2015 | 17:38
0
lol zgodziles sie ze mna :) fakt ze w oczywistej sprawie ale jednak, na główna z tym :)
14 wrz 2015 | 16:26
-1
w koncu powiedziales cos zgodnego z prawda a z prawda sie nie walczy :)
12 wrz 2015 | 19:23
+2
Mourinho i jego dobra mina do złej gry...
Czas wziąć się do roboty, a nie udawać, że nic złego się nie dzieje.
+24
Mourinho musi coś zadziałać bo Chealse tonie... Co się dzieje z Fabregasem i Ivanoviciem? Tak dobrzy gracze, a tak kiepska forma... Brawo dla Evertonu i Naismitha, który mam nadzieję... z Polską nie odnajdzie takiej formy :D
12 wrz 2015 | 18:13
+1
Muszą się w końcu pozbierać, liczę na nich ;)
12 wrz 2015 | 18:02
+12
Oby tylko Naismith nie mial takiej formy na Polskę :D
12 wrz 2015 | 17:54
+11
To co gra Fabregas i Costa to żenada na miejscu siwego nie zastanawiał bym się i w następnym meczu dał szanse Falcao od początku spotkania .
12 wrz 2015 | 17:49
+7
Nie rozumiem jak można zwalać winę na trenera, dzięki któremu klub w tamtym roku zdobył mistrzostwo. Jeżeli początek sezonu jest słaby, może środek i końcówka im wyjdzie. Zobaczymy co pokażą w LM, nie mają silnej grupy ale w lidze angielskiej tracą punkty z teoretycznie słabszymi drużynami. Everton zawsze jest trudnym przeciwnikiem, liczyłem jednak że Chelsea się przełamię z kimś mocniejszym, ale niestety klapa. Gratulacje dla Evertonu za wynik i walkę ;d
12 wrz 2015 | 17:53
+11
Gdy Chelsea wygrywa, to zasługa Mourinho, gdy przegrywa, to już piłkarzy?
12 wrz 2015 | 17:43
+6
Everthon nie mógł się lepiej zrewanżować za wpadkę u siebie z poprzedniego sezonu. Na prawdę nie wiem co się dzieje z zawodnikami Chelsea. Każdy z nich jakby zmęczony, nie wykazują walki, atak nie istnieje, a o obronie już nie wspomnę. Everthon zagrał na 5+ ale bramka Matic'a klasa światowa. Jeżeli Chelsea nie zacznie zdobywać punktów w PL to pozostanie im tylko skoncentrować się na lidze mistrzów, ale nie z taką grą. Jak tak dalej to będzie wyglądać to na prawdę uwierzę, że to fatum to brak Evy!
12 wrz 2015 | 17:38
-4
nie pasuje ten ciulasty komentator do meczów BPL
12 wrz 2015 | 17:32
0
to co Mourinho zrobił z tej drużyny to szkodac gadać..w zeszłym sezonie ten jego autobus jakoś dał mu mistrzostwo ale całe szczęście teraz już chyba tak nie będzie
12 wrz 2015 | 17:24