0 Spalonych 4

Video dodane przez: eis 12 wrz 2015 | 17:48
14 wrz 2015 | 19:47
+3
Chociaż nienawidzę gimbusowej otoczki wokół hiszpańskiej Primera Division, muszę przyznać że hiszpańskie zespoły są prestiżową siłą w Europie... dobrze się ogląda te akcje i bramki
14 wrz 2015 | 14:43
+3
Mam tylko jedną prośbę do młodszych użytkowników tego serwisu.
Bramki się strzela (a nie szczela). Już oczy od tego bolą :(
14 wrz 2015 | 13:50
+3
Brawo Real i gratki dla Espanyolu za walkę chociaż że był pogrom.
14 wrz 2015 | 11:57
+2
ktos mowil o kryzysie cr7
14 wrz 2015 | 00:30
-10
witam nie jestem kibicem barcelony i żadnej drużyny kocham piłkę nożna i lubię obejrzeć dobre mecze jestem neutralny czytając komentarze ze Ronaldo szczela bramki z kilku metrów to sie śmiałem bo wiem widziałem ze kiedyś grając potrafił piękne bramki szczelac Messi sam potrafi rozstrzygnąć jakiś ważny mecz szczelajac takie bramki ze kopara opada ronaldo tez kiedys takie brami mial a teras mam wrazenie z kazdym meczem ze czeka az mu kto dogra pilke i tylko dolozy noge glowe
14 wrz 2015 | 12:32
+4
Gdybyś grał w piłkę choć raz, a nie biegał z dziewczynami w dwa ognie na wuefie, to byś wiedział, że pozycja dokładające nogę jest równie ważna i trudna. Liczy się determinacja z jaką walczy o kolejnego gola, siła i pewność siebie.

Pozdro od fana Arsenalu
14 wrz 2015 | 15:35
+2
ale seplenisz.
14 wrz 2015 | 00:14
-5
eee no tak takie to bramki że w będąc na miejscu Krystyny każdy kibic z meczyków by conajmniej hattricka zdobył
13 wrz 2015 | 22:41
+6
Ronaldo wielkim piłkarzem i najlepszym strzelcem świata w ej chwili jest przypominam jednak że najlepszy strzelec to nie to samo co najlepszy piłkarz więc gadanie ż takim meczem udowdnil ze zasuguje na zlota pilke to gluota...w kategorii strzeleckiej jest inna nagroda złoty but.Prawda jest taka że jego gra nigdy nie wzbudza zachwytu może tylko imponować ilość nie jakość.To ja już wole zobaczyć jedna brameczke taa jak Benteke z MU czy choćby klasyczny gol Mesiego po slalomie niż 5 goli Ronaldo
-5
Ronaldo jak dla mnie ,to moze co mecz strzelać po 5,6 a nawet 7 bramek i co rok moze byc królem strzelców w lidze.Najwazniejsze jest to żeby Real nie zdobyl w tym sezonie żadnego trofeum tak jak bylo to w poprzednim sezonie,a Ronaldo niech strzela ile chce!!!!
13 wrz 2015 | 17:48