Video dodane przez: kamyk019 12 wrz 2015 | 19:14
21 wrz 2015 | 13:38
+12
{{votes_count}}
Szlagier Ligowy palce lizać wiodowisko : ) do tego zwycięstwo i Czerwone Diabły w tym sezonie nie bedą się bić tylko o 4 lokate w lidze a uderzać w podium : )
+1
Tak czekałem na ten dzień i tak mi go Brendan sp......ił ;-( Przecież NAS nie było w tym meczu ! Nic nie graliśmy a I połówka to najgorszy LIV jaki w życiu widziałem. Nie wiem co czuje do niego John W Henry, że go jeszcze nie wywalił na zbity ryj - obawiam się , że to miłość a ta nie zna granic !!!
Kuźwa mać ten gościu jeżeli chce dalej pracować i mieć wokół siebie trawę - to pozostają mu owce i kozy !!!
14 wrz 2015 | 11:25
+5
święte słowa, święte słowa kolego! należało MU się!
13 wrz 2015 | 21:51
+8
ojojoj co van Gaal ma pake w końcu po tylu latach Man Utd zaczyna odrodzenie No talenciaków to se kupił elegancko

+7
Gol Benteke będzie teraz w kompilacjach najładniejszych bramek kolejki, sezonu itp
13 wrz 2015 | 17:40
13 wrz 2015 | 17:34
+2
Martial, to zawodnik który z taką grą będzie gwiazdą światowego formatu ;)
13 wrz 2015 | 17:16
+2
Zwycięstwo United, tylko my rządzimy w Anglii, Liverpool po raz kolejny może się schować w koncie i czekać aż kiedyś może uda im się wyjść z cienia. ;)
14 wrz 2015 | 16:27
-3
rzadzicie po jednym zwyciestwie wow ale wy jestescie zajebisci :D
13 wrz 2015 | 17:04
+6
Mam ciarki na plecach jak komentator krzyczy " Ohh yes!" a na stadionie wybucha eksplozja radości!
13 wrz 2015 | 16:50
+8
Świetne bramki Benteke klasa światowa i Martial też dobrze poleciał
13 wrz 2015 | 15:28
+13
Tylko ja zauważyłem świetną prace komentatorów , aż chce się oglądać ..
+2
Ja proponuje adminom meczykow wrabac jakis filtr na totalnych kretynow wtedy nie musialbym czytac takich komentarzy jak pan mentn karny ustawil caly mecz hmm.... W pilke gra sie przez 90 min plus to co doliczy sedzia jezeli klub po przegrywaniu 2:0 zawiesza bron i stwierdza ze juz mecz jest stracony to zapraszamy do kopania rowow w polsce za ok 2500 zl a nie za takie wielkie pieniadze jakie zarabia sie w anglii .pewnie klub ktoremu kibicujesz wygrywa kazdy mecz nawet domysle sie ze to pewnie jakis z ligii hiszpanskiej gdzie pada tak duzo bramek i jest " najlepsza liga na swiecie"
13 wrz 2015 | 13:31
+13
Gol Martiala przypomina mi gola Thierry'ego Henry też przeciwko Liverpoolowi ( kto nie kojarzy niech sobie wpisze w yt Thierry Henry goal vs Liverpool 9th april 2004). Gol Benteke cudo :). Ogółem całkiem ciekawy mecz zobaczymy czy Manu sie przełamało. Liverpool jeśli dalej będzie tak grać to nie wróżę im lokaty w top 5.
13 wrz 2015 | 13:01
+21
Jezu... aż mam ciary przy bramie Martiala :D piękna brama i ten angielski komentarz.... cudo !
+6
Co jak co ale Benteke lubi je(b)chać United. Co mecz to piękny gol... ale to co zrobił Anthony Martial to mi się nawet nie śniło. Zrobił Szkrtela jak przedszkolaka, a wykończenie zafundował po profesorsku. Mam wrażenie, że hejterzy jeszcze nie zdążyli gęby do końca otworzyć a młody już im je zamknął ! :D mam duże problemy z wybraniem gracza meczu... Druga połowa = mistrzostwo świata!!
13 wrz 2015 | 12:36
+3
Benteke co zajebał, jak Rooney z Man City. Akcja Martiala: cudo i tak jak to powiedzieli Twaroski i Nahorny: "no zapachniało Henkiem"
13 wrz 2015 | 14:10
-4
lepiej bo rooney strzelil ta bramke piszczelem na farcie tutaj czyste uderzenie bez grama przypadku
13 wrz 2015 | 12:29