Lech nędza żeby Mistrz nie wygrywał u siebie żenada
0
lech weź się w garść
13 wrz 2015 | 13:32
+7
Co się dziwić jak mistrz Polski zamiast się wzmocnić osłabia się ale taka polityka jest w całej naszej lidze. Właściciele Lecha obudzą się dopiero jak spadną do 2 ligi i wartość zespołu spadnie 10x.
13 wrz 2015 | 12:56
-9
I jak ma być dobrze z piłką w tym kraju jak mistrz odstawia takie cyrki.
13 wrz 2015 | 12:40
0
lech... i tyle co można skompentować.
13 wrz 2015 | 12:06
-2
Hahahahahahahahaha brawo dla Zdecha za ten dobry mecz, mistrz polski a gra jak beniaminek . INO RUCH !!!!!
13 wrz 2015 | 11:49
+1
Oj ten Zubas ... :(
13 wrz 2015 | 11:17
+9
ja pitoleee... jak mozna tak przegrac gdzie sie ma 3 setki..... dupa i kamieni kupa .... 2:0 to powinnno byc do przerwy..Lech tak traci te pkt. , juz ich nie nadrobi ....
13 wrz 2015 | 11:08
+5
jest taka piosenka... "Mniej niż zeroooooo oo , Mniej niż zero oo O O O O O!!!
no i tak jest... nie wiem co powiedzieć to przykre że w polskiej lidze tak Mistrz Polski się zachowuje.
A gdzie tu Liga Europy ???? nie wiem po co ona Lechowi. Ta grupa wykończy ich fizycznie. Pozdro Poznaniacy. Głowa do Góry i do przodu. Będzie Lepiej. kiedyś ale będzie =)

Najlepsza Liga Hiszpańska Polecam =)
13 wrz 2015 | 11:03
+1
Patrzac na ostatnie wyniki Legii i Lecha jedna myśl mi przychodzi do głowy...może za 100 lat polska piłka wyjdzie z amatorki
+6
Lech jak Dortmund. W przyszłym sezonie się odrodzi.
13 wrz 2015 | 12:07
0
Dortmund w tamtym sezonie coś grał i punkty zdobywał a Lech przegrywa co mecz z każdym.
13 wrz 2015 | 13:08
+1
Dortmund też tak zaczynał i był w strefie spadkowej, a potem jakoś ugrali te punkty i awansowali do LE, wiec myślę, że Lech podniesie się i nie będzie grał cały czas takiej kupy, ale myślę, że o LE mogą powoli zapominać
13 wrz 2015 | 08:00
+3
Szkoda Lecha Poznań.
13 wrz 2015 | 07:53
+20
Wstyd, jak na Mistrza Polski! Kompletne zero!
13 wrz 2015 | 07:21
+27
Lechici grali ładnie starali się wygrać statystyki to potwierdzają ale liczą się bramki Jak na 22 strzały w tym 11 celnych nie strzelają gola to z czym do ludzi.
+8
A teraz Gornik niech wygra,i Lech bedzie przodownikiem tabeli(od dolu znaczy sie)Przeciwnicy z ligi Europy maja polewke z nieudacznikow,i juz sobie po szesc punktow z gory dopisali.
13 wrz 2015 | 00:38
+7
Lech Poznań i Legia Warszawa to dwa najbogatsze i "najlepsze " piłkarsko kluby w Polsce.
Zawsze muszą ze sobą rywalizować, to już we krwi mają.
A komu by kurwa do głowy wpadł pomysł żeby w tym sezonie rywalizować o utrzymanie.
Legia jeszcze się bije z myślami i z tym pomysłem ale pewnie postara się Lecha dogonić przed przerwą zimową.
13 wrz 2015 | 00:25
-3
ale ten Lech ssie kutachy
12 wrz 2015 | 23:35
+3
Co tu duzo mowiec... brak formy mistrza Polski!
12 wrz 2015 | 23:29
+3
brawo Górale :)
12 wrz 2015 | 23:17
+3
no i zimny leszek i mówię o kolejorzu nie wiem co się stało ale chyba im się odechciało
12 wrz 2015 | 23:11
-8
Jeżeli trener nie jest bez honoru, powinien sam zrezygnować.
Jeżeli choć trochę zależy mu na klubie dobrym taktem byłoby powiedzieć przepraszam kibiców i zarząd, jednocześnie podaję się do dymisji.
12 wrz 2015 | 23:12
+7
A co może Skorża zrobić? Tutaj by nawet Guardiola nie pomógł.
12 wrz 2015 | 23:14
-1
Luks, nawet ksiądz podejrzewam nie pomoże, ake chyba zgodzisz się że zmiana może wyjść tylko na lepsze.
12 wrz 2015 | 23:25
+15
Czy ja wiem... Skorża wiele w Lechu zrobił - Mistrzostwo, Superpuchar, faza grupowa LE, finał PP. Problem jest taki, że piłkarzom się w dupach poprzewracało i swoje zdobyli, teraz tylko byle odpierdzielić 90 minut, a kasa na konto leci.
12 wrz 2015 | 23:52
-2
Jak sądzisz, czy któryś z nich zdobędzie się na odwagę i powie przepraszam?
12 wrz 2015 | 23:33
+6
Tylko debil by zrezygnowal dobrowolnie z zarobkow 50 tysi na miesiac.Jedynie spadek z ligi moze go do tego zmusic.Co nie jest wykluczone.
12 wrz 2015 | 23:38
+12
To wina zarzadu a nie trenera bo zamiast sprowadzac szrot to trzeba zaufac mlodziezy i dac im szanse!!!Do MP sprowadzaja zawodnikow ktorych nie chciano w poprzednich klubach czyli cos jest na rzeczy!!!A Skorza nie jest zlym trenerem!!!
12 wrz 2015 | 23:06
-4
Lech i Legia są siebie warci!!!!Jeszcze wszyscy zobaczycie i sie przekonacie ze Lech i Legia nic nie ugrają w LE ,juz nie mówiąc ze sie skompromituja!!!!
12 wrz 2015 | 23:01
+3
mam nadzieję że wrócą jak BVB w zeszłym sezonie, że się odrodzą jak fenkis z popiołów, ale na razie pozytywów nie widać żadnych...
12 wrz 2015 | 23:34
+1
Nadzieja matka glupich.
12 wrz 2015 | 23:00
+15
Wielu chłopaków by oddało wszystko, żeby móc grać w piłkę i przy tym jeszcze zarabiać. Gdyby ktoś z nas tak podchodził do swojej pracy to wszyscy bylibyśmy bezrobotni. Wolę żeby już przegrywali młodzi z Lecha Poznań II, ale po walce, niż te capy po meczu na stojąco.
12 wrz 2015 | 22:52
+15
Za takie pieniądze to ja też mógłbym co tydzień przegrywać. A i przynajmniej kasę dostawałaby osoba, której zależy na Lechu. Żal mi siebie, żal mi innych kibiców, ale wkładów mi nie żal. Formę można mieć albo nie mieć, ale walczyć trzeba, tym bardziej kiedy się gra przed własną publicznością. Wstyd i kompromitacja.
12 wrz 2015 | 22:43
+7
Brak zaangażowania w wykonywanie tak prostych obowiązków jakim jest przyjemność kopania w piłkę.
Do kopalni pracować powinno się gro z zawodników wysłać. To niesprawiedliwe, że Ci pseudo piłkarze zarabiają kilkukrotnie więcej od uczciwie pracujących ludzi.
Gratuluję piłkarzom z Bielska. Tylko charakter i walka będą nagradzane.
0
No bo tacy jak ty ich utrzymuja, chodza na mecze. Kupują bilety po 100zl na mecz itp
+9
Jakie kilkakrotnie? Kilkadziesiat razy wiecej.
12 wrz 2015 | 22:41
+17
Lech bierze przykład z mistrzów Anglii i Włoch - błąka się gdzieś w dole stawki tak jak Chelsea i Juventus.