Video dodane przez: eis 15 wrz 2015 | 21:28
słaby star Ligi Mistrzów ale jestem dobrej mysli :)
19 wrz 2015 | 10:15
0
150% holenderski wieczór.
W ogóle to dziwię się, że PSV w zeszłym sezonie nie zawojowali europejskich pucharów, bo jak zobaczycie ich w lidze holenderskiej, to jest drużyna, która jest w stanie zawalczyć o wszystko ze wszystkimi.
19 wrz 2015 | 01:53
+2
Szkoda Panowie Luka, szkoda tego meczu, ale karma wróci na Old Trafold trzeba w to wierzyć i trzymać kciuki że u siebie tych gamoni ośmieszą za to jak zagrali, po takim faulu nic dziwnego że się im odechciało gry. myślami pewnie z luke wszyscy byli a nie na meczu. Więc tą porażkę można im wybaczyć :-) Glory GLory Man United :-) mimo wyniku i tak są zwycięzcami :-)
17 wrz 2015 | 00:06
-10
Wyrżnął gościa równo z ziemią i pewnie zostanie bez konsekwencji. Widać było, że ten faul troche wszedł w głowy piłkarzom United. Tak czy siak ładna bramka Depaya.
16 wrz 2015 | 20:20
+7
Szkoda mi Shawa, miał ciężkie początki w Manchesterze, już się "rozpędzał", a tu jebs, kontuzja.
16 wrz 2015 | 19:10
+12
Szkoda tej porażki, a ten cwel Moreno na kolanach do Częstochowy.
+14
Gdy tylko zorientowałam się, że Luke ma złamaną nogę, wynik zupełnie mi zobojętniał. Nie potrafiłam się nawet skupić na oglądaniu spotkania. Trzymaj się, Luke!
+13
nie widziałem meczu, nie widziałem bramek ale widziałem ten faul dla gościa czerwona kartka a dla sędziego dożywotni zakaz sędziowania i kara finansowa
16 wrz 2015 | 16:50
16 wrz 2015 | 14:10
+4
Tego się nie spodziewałem. Dlaczego Rooney nie grał?
+11
Show bez Shaw - to nie "szoł" siła motoryczna, napędowa prawie każdej akcji, grający do przodu a nie w tył, skoszony jak kosiarką równo z trawą, przykra sprawa, chyba opadły MU witki po tym faulu i troche spietrali sie grać odważniej. Szkoda.
16 wrz 2015 | 13:31
+3
No prosze! Ladna niespodzianka. Byly klub depaya dal mu do zrozumienia ze nadal moze grac dobrze
16 wrz 2015 | 13:14
-4
No proszę szacuneczek dla PSV wykorzystali słabą formę MU i to że to już nie ten Manchester....
16 wrz 2015 | 11:54
-4
dlaczego mi nie dzialaja filmiki z powtorek? moze ktos pomoze?
16 wrz 2015 | 10:59
+13
Dziwna sprawa z tym faulem/niefaulem w polu karnym. Niby trafił w piłkę, ale to co zrobił drugą nogą jest karygodne. To trochę tak jakbym robił wślizg, jedną nogą trafiając w piłkę, drugą kopałbym gościa po jajach. Albo przy odbiorze piłki wypłaciłbym liścia. Też by nie było faulu? Przecież trafiłem w piłkę.
16 wrz 2015 | 13:54
+6
Ja to nazywam przecinakiem :) gdybyś nie trafił w piłkę jedną nogą drugą możesz się ratować faulując.
Problem w tym że chodź miał podkurczoną nogę w kolanie to właśnie tym kolanem wbił się w piszczel Shaw'a. I sam zawodnik właśnie miał cały ciężar na prawej nodze więc do złamania nie potrzeba było wiele.

Szkoda chłopa a obiektywnie patrząc powinna być czerwona kartka, zapewne rzeczywiście nie chciał zrobić krzywdy ale zrobił więc kara powinna być bo inni też zaczną takimi wślizgami wchodzić i będziemy mieli spektakle latających kończyn.
16 wrz 2015 | 10:29
+13
to jest coś nie do pomyślenia. Ewidentnie koleś wjechał nadmiernie ostro kolanem i nawet nie obejrzał żółtej kartki, no krwa! na boisku trzeba myśleć bo potem taki talent jak Shaw będzie pauzował pół roku... dla 20latka to długo. zmarnowany okres ;/ a potem frajer, którego już dawno nie powinno być na boisku strzela bramkę... po tym fatalnym wejściu przestało mi się chcieć oglądać ten mecz a chłopakom z MU najwyraźniej grać.
16 wrz 2015 | 09:30
+4
ehhhh jako kibic chelsea napisze ze szkoda ze M>U przejebalo ....ehh co za czasy nastaly zeby ekipy ligi ang dostawaly bęcki ;( jeszcze bardziej mi szkoda L Shawa chlopok naprawde dobrze gral ;( poprzedni sezon slaby teraz super............. to masz kontuzje ;( a to chyba obronca reprezentacji.
16 wrz 2015 | 08:56
-12
PSV Eindhoven okazał się lepszy i wywalczył 3 pkt.
16 wrz 2015 | 07:34
+2
Anna
16 wrz 2015 | 07:26
+2
Kubeł zimnej wody dla MU , po wygranym meczu z LFC typowali wysokie zwycięstwo swojego zespołu.
16 wrz 2015 | 07:16
+11
Brawo dla PSV za walkę i podniesienie się po stracie gola.
16 wrz 2015 | 07:15
-12
Haha Man.U taki pewniaczek przed meczem a i tak przegrali. Ciekawe jak się Van gaal się wytłumaczy.
16 wrz 2015 | 07:04