Video dodane przez: kamyk019 17 wrz 2015 | 19:33
20 wrz 2015 | 12:39
+12
{{votes_count}}
Szkoda porażki na którą nie zasłużyli LEGIONIŚCI ale taka jest piłka okazje mieli nie wykorzystali i przegrali trzeba sie podnieść bo zaczyna być nieciekawie po ciekawym początku ...
20 wrz 2015 | 09:27
+1
Szkoda, że przegrali, a potem z Napoli ):
19 wrz 2015 | 21:11
-11
Ręce opadają. Midtjylland dobra ekipa, ale żeby nic nie ustrzelić..
19 wrz 2015 | 00:58
+3
moim zdaniem ,faktycznie legia po stracie bramki grała jakby prowaiła i myślała aby skończyć te meki i zejśc do szatni na zasłużony odpoczynek po zajebiście wyczerpujacym meczu -toż to sie nie dało oglądac-wstyd.myslę że zagłębie a nawet górnik zabrze jebnał by tych cieniasów z danii co najmniej dwójką
18 wrz 2015 | 21:27
+2
sorry, to nie jest złosliwość, ani szowinizm z mojej strony, poprostu grany był piach, źle się zaczęło i czuję, że nie skończą się lepiej rozgrywki grupowe dla Legii, co smutne, bo pracuja na rzecz polskiej piłki
18 wrz 2015 | 19:25
+2
Szkoda ze w pierwszej polowie nie udalo sie nic ustrzelic
18 wrz 2015 | 19:08
+2
Kucharczyk powinien zmienić pozycję bo na obronie bramki strzela...
18 wrz 2015 | 19:24
0
niech go przesuna do przodu jak taki bramkostrzelny
18 wrz 2015 | 18:26
-3
I takiego Kucharczyka w Legii trzymaja przeciez najwiekszy idiota po meczu z Ajaxem w poprzednim sezosie by go wyjeebal jak i polowe druzyny.Amatorka jest straszna a te ich gadanie o europejskim poziomie rozwoju rownaniu do zachodu mozna miedzy bajki wlozyc.Nie miejmy zadnych nadziei i oczekiwan wzgledem polskich klubow w najblizszych latach nawet jesli bedzie szlo im lepiej.To tyko pozory
+7
Berg mówił już że Legia jest potęgą europejską, tylko nie jej wina że przegrywa mecze ze słabszymi drużynami?
Poczowy wywiad z bohaterem spotkania:
- Michał, zastanawiałeś się jak wyglądałoby ostatnie 30 minut gdyby nie Twój gol samobójczy?
- Samobójczy to ty jesteś, następne pytanie...
18 wrz 2015 | 10:38
+1
Mecz okazał się wielką klapą i 3 pkt poszło w błoto do tego samobójcza bramka .Teraz czeka trudny mecz z Napoli .
0
Więcej siana im dać, wtedy spadną do I ligi i przynajmniej nie będzie wstydu.
18 wrz 2015 | 07:43
+9
I KURWA MNIEJ KASY DO ŁAPY A WIECEJ PRACY I INGERENCJI W TO CO SIE ROBI !!!!!!
18 wrz 2015 | 07:39
+11
CÓŻ widac na jakim poziomie jest polska piłka aż momentam płakać sie chce .....
18 wrz 2015 | 07:37
+9
Słabiutki mecz w wykonaniu Legii albo Duńczycy tacy mocni... Najlepszy komentator, według niego Legia pechowo przegrała. Chyba inny mecz oglądał. Jak zaczął wyliczać, co piłkarze Legii mogli zrobić lepiej to nie wiedziałem czy śmiac się czy płakac z jego głupoty. Szkoda że zapomniał o tym że Duńczycy też mogli kilka razy się lepiej zachować pod bramką Legii. Nawet na tle zespołu z Danii nasze drużyny wypadają bardzo słabo. Oni grali bardzo często na dwa a nawet na jeden kontakt z piłką. A nasi? BYle do przodu i może coś wpadnie. Zero pomysłu na grę, totalne dno.
18 wrz 2015 | 07:24
+15
Dobra, kto jeszcze uważa że Kucharczyk umie grać w piłkę?
+51
Tak ogląda sie tą polską piłke z nadzieją że bedzie lepiej a tu człowiek jakby w ryj dostał. Takie pieniądze co te kurwy biorą w 10 lat tyle nie zarobie co taki np. Kucharczyk w rok i takie chujowe wyniki. Do łopaty skurwysyny! Trzeba podnieść se morale i obejrzeć jutro Polske z Australią w siatke, tam niema takich hajsów a są wyniki, ambicja wola walki i umiejętności by walczyć o najwyższe trofea.
18 wrz 2015 | 07:03
+2
ja taką nadzieję miałem kilka lat temu, ale teraz nic sobie nie obiecuję najwyżej jak nasza drużyna w końcu kiedyś awansuje do LM będę się cieszył i tak. Nie będzie jeśli każdy młody piłkarz wyjeżdża za granicę po 2 dobrych meczach, a tam siedzi na ławie przez cały rok... Przynajmniej kadra teraz coś gra :)
18 wrz 2015 | 12:15
+2
Chociaż ta kadra coś daje. W większości zlożona z ludzi co właśnie uciekli za granice po dwóch, trzech dobrych sezonach w ekstraklapie. Na szczeście rozwineli umiejętnosci za granicą i jest z nich pożytek
20 wrz 2015 | 11:08
+1
W 10 lat tyle nie zarobisz
18 wrz 2015 | 01:03
+14
Az strach sie bac,co to bedzie z Napoli.Typuje miedzy 5 a 10 bramek dla Wlochow.
18 wrz 2015 | 10:13
+2
To zależy gdzie.U siebie moze się nie zbłażnią i przegraja honorowo 0:1;0:2.Ale na Stadio Sao Paolo moze byc najwiekszy wpie..ol w europejskich pucharach w historii....I to nie jest hejt ,takie sa niestety fakty ,Napoli jest w takiej formie w jakiej chyba nie było od czasów boskiego Diego.Wiem bo śledzę Serie A,tabela moze tego nie oddaje ,ale gra miodzio.
18 wrz 2015 | 00:19
-20
Same dzieci na tej stronie tyle wiecie o piłce co o swoim gównie z rana nara pajace
17 wrz 2015 | 23:42
-21
co się czepiacie przecież chciał ją wybić a to że siadła na czubek głowy i poszła w stronę bramki to tak zwane sytuacje zmienne Legia to niech se bramkarza zmieni
18 wrz 2015 | 15:51