Długi skrót:
Video dodane przez: pct 20 wrz 2015 | 17:40
21 wrz 2015 | 17:16
+11
Wspolczuje Martialowi. Chlopak zaczal z bardzo wysokiego pulapu i teraz musi grac conajmniej na 100 procent. Jesli zdazy mu sie jakis przecietny mecz wszyscy od razu wypomna mu te 50 mln. Mam nadzieje, ze wytrzyma presje.
21 wrz 2015 | 16:37
+1
Szkoda że Rooney nic nie strzelił, ale i tak gratuluje zwycięstwa.
21 wrz 2015 | 15:57
-3
patrząc na tempo wyników Martiala aż strach się bać co będzie pod koniec sezonu, czyżby plotki o drugim Thierrym Henrym okazały się prawdą? Jak tak dalej pójdzie to Messi z CR7 będą mieli konkurencję do złotej piłki. 50m Euro? jak za darmo za taki talent!! GGMU!
21 wrz 2015 | 13:40
+14
Szalone widowisko z pięknymi bramkami zwycięskie oby kontynuować dobrą passę :)
21 wrz 2015 | 12:26
-2
szkoda swietych nalezal im sie co najmniej remis w tym meczu
21 wrz 2015 | 12:42
+4
rozumiem że wniosukujesz to po tym iż Blind zagrał tak słabo że aż nie moża uwierzyć że przegrali?
21 wrz 2015 | 15:21
-2
nie wnioskuje to po calym meczu ktory mialem przyjemnosc ogladac soton po 20 minutach powinno prowadzic 2:0 gdyby pelle nie trafil w slupek z kolei w drugiej polowie de gea uratowal mecz dla united
21 wrz 2015 | 11:53
-7
Zgodnie z przewidywaniami brak Shawa i za wolny Blind złapany na braku tempa na lewym tyle zostawiły miejsce na bramke dla gospodarzy, ale na szczęście dla United Martial błyszczy a obrona Southampton nie. I to wystarczyło.
-13
depay narazie niczego ciekawego w PL nie pokazal wiec nie wiem czym sie tak podniecasz
+7
Jak wspomnę jak co po niektórzy pisali że 50 mln dał Manchester za łeba który nic nie pokazał No to zobaczycie co łebek pokarze Brawo do przodu Man Utd Mistrzem
21 wrz 2015 | 12:25
-7
co nie zmienia faktu ze w chuuuuuj przeplacili - kwota moze urosnac do 50 mln funtow, a juz w tym momencie wyplacili 36
21 wrz 2015 | 12:46
+2
na szczescie akurat za chudy w uszach jestes zeby ustalac ceny transferow, taki rynek i twoje 2000zl brutto nic nie zmieni
21 wrz 2015 | 18:49
-1
za 2000 to bym mi sie z lozka nie chciala pajacu wstawac :)
21 wrz 2015 | 00:01
+7
Brawo Man Utd Jeszcze raz napisze a już pisałem Martial to jest Diament talenciak na skale światową Henry i van Nistelrooy w jednym Sie kurwa rozkręca
20 wrz 2015 | 22:45
+10
Nie ma co się jeszcze podniecać Martialem, młody chłopak, wyszły mu dwa mecze. Zapowiada się dobrze, bo za leszcza się nie płaci 80 mln, ale dajmy mu chociaż pół sezonu
20 wrz 2015 | 22:38
20 wrz 2015 | 22:21
+2
Martial mnie zadziwia z każdym meczem. Jest świetny. będzie z niego rasowy napastnik mam nadzieje :) GGMU!
-8
Dokładnie. Ma 'to coś', ten instynkt dzięki któremu wie gdzie się ustawić. Łowca bramek. Jego występ przechodzi troche niedoceniony w obliczu wygranej United i bramek młodego Martiala, a szkoda.
20 wrz 2015 | 20:31
+47
Martial teraz pokazuje że był wart tej kasy jaką na niego wyłożyły Czerwone Diabły.
20 wrz 2015 | 22:52
0
Jeśli grajek który strzelił 2 bramki w jednym meczu a ogólnie 3 w sezonie jest twoim zdaniem wart 50-80 baniek to albo jesteś głupi albo masz szejka w rodzinie ;p
20 wrz 2015 | 22:59
+5
Nie zapominaj, że Martial ma dopiero 19 lat. Sezon jak na razie ma bardzo dobry - ocena 8.05 na whoscored nie bierze się z powietrza.
21 wrz 2015 | 01:10
+2
No właśnie . Nie mówię że jest cienki ale tak na prawdę to nic jeszcze nie zagrał .Ale mówienie że po 2 dobrych meczach w nowym klubie ktoś jest wart takiej kasy to nonsens . Jego wcześniejsze dokonania też szału nie robią 15 bramek w 70 meczach . Ja poczekam z jego oceną do końca sezonu . Była masa młodych zawodników którzy chwilowo grali na bardzo wysokim poziomie a teraz grają gdzieś w średniakach lub na peryferiach wielkiej piłki Pato Bojan Cuenca Elia kilku pierwszych z brzegu .
21 wrz 2015 | 11:02
0
Tym razem będzie inaczej bo Martiala widziałęm 5sekund w jednej powtórce poprzedniego meczu(tego skrótu jeszcze nie widzialem zaraz obejrze) i zapewniam Cie że nie skończy jak oni.
21 wrz 2015 | 11:05
0
Chlopak ma drybling...i przytomnie zachowuje sie pod bramka wie co zrobić.Musiałby bardzo chcieć by nie odnieść sukcesu.
21 wrz 2015 | 00:29
+3
On zagrał dwa mecze ludzie...Fakt zagrał bardzo dobrze, ale Di Maria w pierwszych kilku meczach też czarował, a wiadomo jak skończył. Na razie zapowiada się obiecująco, ale tylko się zapowiada. Pisanie, że jest wart tych 60 milionów po dwóch golach z Southampton jest zabawne, rozumiem jakby strzelił dwa gole w finale LM.
20 wrz 2015 | 20:30
-16
może gdyby nie bramka po spalonym maty na 1:1 wynik bylby inny... ale czasu nie cofniemy...
+19
Martial to był jednak bardzo dobry transfer do MU! Tak właśnie powstaje nowe pokolenie zajebistych piłkarzy :D
+6
mlody jak narazie pokazuje ze byl wart tych pieniedzy co mnie cieszy :)
20 wrz 2015 | 19:37
+17
Co za wejscie w BPL Martial o.O
20 wrz 2015 | 19:36
+7
rzyczywiście mecz dnia, bylo sporo emocji, fantastyczne widowisko, 2-ga połowa MU wyszła znacznie lepiej!
20 wrz 2015 | 19:17
+21
Martial co za gość ! Emocjonujące spotkanie, cieszę się niezmiernie z wygranej Diabłów w innym przypadku było by 4 miejsce..
20 wrz 2015 | 19:14