Video dodane przez: totil 23 wrz 2015 | 20:44
16 paź 2015 | 16:46
26 wrz 2015 | 13:12
+1
Ale potknięcie. Myślałem że FCB w tym sezonie będzie na pewno długo liderem i tak szybko nie da Realowi na objęcie pozycji lidera a tu zonk. Czasem właśnie takie porażki decydują o mistrzostwie. Jako fana Realu bardzo mnie to cieszy ale trzeba uważać żeby samemu też nie stracić pkt z teoretycznie słabszymi drużynami. Nie lekceważmy przeciwników nawet tych z dołu tabeli.
26 wrz 2015 | 12:01
+1
Skorpion_1988 mam to samo :)
25 wrz 2015 | 19:06
+20
Patrzysz na wynik i od razu morda sie smieje :)
25 wrz 2015 | 14:01
+9
Pamiętam jeszcze jak po meczu z Bilbao ktoś napisał że w sezonie dalej będą ciśneli WSZYSTKICH. A tu proszę z Celtą 4-1
25 wrz 2015 | 06:16
-3
Ale ich rozmontowali. Genialne uderzenie Nolito, potem 2 razy przytomność Aspasa i Barca bez punktu. Z taką grą w defensywie vs taka forma Celty to sie musiało tak skończyć.
25 wrz 2015 | 03:35
0
bramka na 2-0wykonanie mesjasza(ale mesjasz to nie był)brawo brawo bramka na 3-0 zajebista niema co od zawsze bracelonie kibicuje ale dała dupy jak nie wiem co bedzie ciekawie pozdRo
25 wrz 2015 | 02:25
+18
hahahahaha jak czytam te Wasze niektóre komentarze to zaczynam płakać ze śmiechu ;D Barca pięknie przejebała i nie ma co się rozwodzić kto co jak... Prawda jest taka, że FCB to dobra drużyna a nawet takim zdarzają się wpadki. ale Wy kibice Barcy jesteście najlepsi. Jak potrójną koronę wygrywają to jesteście największymi kibicami. a jak coś pójdzie nie tak to płacz i sraczka. Typowy kibic Barcelony jak dla mnie to 10-letni chłopczyk z 10-tką na plecach i napisem "Messi". Strach pomyśleć co by było jakby Hobbit zapragnął gry w innej lidze, albo przeszedł na piłkarską emeryturę. Oby Barca w tym sezonie nic nie wygrała, albo lepiej, nie dostała się do LM :D NARA!
25 wrz 2015 | 00:52
+6
Barcelona nie zagrała dobrego meczu. A taka drużyna powinna grać na wysokim poziomie, właściwie w każdym spotkaniu :)
25 wrz 2015 | 00:22
+1
Jak mi przykro i w przegrane
24 wrz 2015 | 23:19
-2
2 i 3 bramka nie rozumiem zachowania bramkarza .... zamiast wyskakiwać i skracać kąt to skacze z nogi na nogę . Napastnik ma czas aby się zapytać gdzie strzelać :P
24 wrz 2015 | 21:46
+42
Czemu tyle w was gorzkich słów przeciwko temu wspaniałemu klubowi jakim jest Barcelona?
Naprawdę tak się cieszycie z ich porażki?

Żartowałem. Chuj im w dupę. Też się cieszę, że przegrali :)
+14
Pique to chyba myślami był przy Shakirze na ruchanku... Może przed wyjściem na mecz zaprezentowała mu się w skąpym ubraniu zapowiadając że po powrocie czeka go nagroda.
25 wrz 2015 | 20:35
+1
No to raczej nie było nagrody ^^
24 wrz 2015 | 20:15
+6
Powiem tak... Pedro wczoraj taki zajebisty strzał oddał i bramka... dlaczego nigdy ale to nigdy nie próbował w Barcie takich strzałów z dystansu i to tyczy się każdego piłkarza, tylko każdy chce wejść do bramki... W Barcelonie to jest święto jak ktoś strzeli z daleka.. a brakuje tego nie raz daje to cenne gole... a dla Pedro szacunek bo świetnie poczynia !!
+7
Iago Aspas - bardzo słabo grał w Liverpoolu a przynajmniej tak myślałem do tej pory ...
-2
4-1 w pizde hahahhaa ale wstyd... jebać.
24 wrz 2015 | 18:13
+13
Większość pewno myślała że Barcelona zniszczy Celte ponieważ ma lepszych sławniejszych zawodników oraz więcej pucharów a tu się okazało że Celta pokazała że umie wygrywać nawet z wielkimi klubami np. z Barceloną :D
24 wrz 2015 | 16:56
-4
Celta ladnie idzie w tym sezonie brawo. Nie kibicuje barcy ale szkoda mi ich bo plaga kontuzji dodatkowo ich oslabila.
+9
Slabos lini defensywnej Barcelony objawi sie w tym sezonie jeszcze nie raz.. Bramkarz to chyba najgorszy zakup w tym sezonie i takie wpadki beda sie zdarzaly coraz czesciej
+6
mina messiego bezcenna sam nie da rady wygrac a z taka obrona wiele meczow polegna
24 wrz 2015 | 16:17
+6
gra barcy tragedia zal mi pique osmieszyl sie HALA MADRID
+9
I chciałbym tylko powiedzieć że wyzwiska pomiędzy kibicami Realu i Barcelony są na prawdę na poziomie poniżej przedszkolaków , jebnijcie się w czajniki internetowe debile. I nie mówię tego tylko do kibiców Realu ale również do kibiców Barcelony, chodź o dzieciach z podstawówki raczej ciężko powiedzieć kibice ... Szacunek jest najważniejszą rzeczą ale młode łby ogarną to dopiero za kilka lat.
+6
celta vigo RESPECT
24 wrz 2015 | 16:10
+3
Piłka nożna to już jest taki sport w którym nie zawsze drużyna mocniejsza wygrywa, Celta ma jeden z lepszych startów w la liga od dziesięcioleci jak nie od początku istnienia klubu i w rozgrywkach 1 ligi. Fakt obrona a najbardziej Pique razi mnie w oczy , on powinien co jak co mniej mówić a więcej grać bo ostatni czas dla niego może zwiastować jego koniec gry w 1 składzie Barcelony jeśli nic się nie zmieni. Oraz też nie ma co kroić skóry na niedźwiedziu że Barcelona już tym meczem przegrała ligę mistrzów , la ligę i puchary , to dopiero początek rozgrywek , może być jeszcze tak że Barca będzie 1 a Celta ostatnia , więc proszę o zachowanie takich refleksji dla siebie.
I na koniec nie wydaję mi się że Barcelona przewali sobie wszystko na wszystkich frontach , tymbardziej uważam iż taka porażka z takim przeciwnikiem może zadziałać na ambicję piłkarzy i w następnych meczach będą chcieli pokazać że była to tylko wpadka przy pracy. Czego bardzo bym chciał/ Gratulacje na Celty
24 wrz 2015 | 16:01
+19
Pikej "pokazał tym z Madrytu" ^^
24 wrz 2015 | 15:18
+3
Obrona Barcy to jest totalna amatorszczyzna, cała linia powinna zostać wymieniona jak nie zimą to latem. Chętnie bym się pozbył Pique za swoje durne wypowiedzi i za tę drewnianą grę, jaką pokazał dzisiaj. Dwa gole padły z kontry, bo nie było żadnego obrońcy na połowie Barcy i to jest wg mnie zlekceważenie przeciwnika, a przecież z Celtą mecze zawsze są ciężkie, a świadczyć o tym może bilans ostatnich meczów z Celtą
24 wrz 2015 | 15:13
+5
no powiem że przy tej trzeciej bramce to była mistrzowska kontra, coś pięknego;p
24 wrz 2015 | 14:49
+41
Ale mam bekę! Nie z Barcelony, bo Barcę szanuję jako rywala, ale z Pique. Idiota jakich mało, mam nadzieję, że temu gburowi opadnie ego po tym co się stało. Pamiętam jako kibic Realu jak Pepe mnie irytował swoim zachowaniem na boisku i ostrymi faulami. Na szczęście się ogarnął i dzisiaj to już inny człowiek niż wcześniej.

Pique życzę albo tego samego, albo niech się wynosi z Barcelony i niech da sobie spokój z piłką na tym poziomie, bo chyba go to przerasta. Do tego ośmiesza klub osobiście gdybym był kibicem Barcy, to nie byłbym zadowolony z takich wypowiedzi.
Są rzeczy których się nie mówi w towarzystwie i publicznie. Można nie lubić jednych lub drugich, ale szacunek należy zachować...
A Pique nie ma szacunku chyba nawet do siebie.

Gratulacje dla Celty za mecz i ładne bramki!
24 wrz 2015 | 14:32