Video dodane przez: kamyk019 23 wrz 2015 | 22:40
25 wrz 2015 | 14:02
-1
{{votes_count}}
Podnosząc rękę przy drugim golu dla Realu Ronaldo pewnie sygnalizował, że to on strzelił.
25 wrz 2015 | 06:11
-5
Ale Benzema ładnie zgarnął drugą brameczke. Benitez dobrze operował składem.
25 wrz 2015 | 05:04
-1
Ładny mecz
25 wrz 2015 | 00:55
-1
Real nie zagrał porywającego spotkania ale liczy się zwycięstwo :) to jest ważne, kolejne 3 pkt i po zwycięstwo
24 wrz 2015 | 19:02
+11
Dlaczego wstawiacie tylko bramki a nie cały skrót?
24 wrz 2015 | 18:36
+17
Real mój wielki Real
24 wrz 2015 | 18:29
+11
Brawo dla Realu za zacięty mecz i zdobycia pozycji lidera;) .Pozdrawia kibic Barcy!VeB!:)
+6
Było ciężko, ale się udało wygrać z Athleticiem bilbao.
24 wrz 2015 | 14:10
-9
Co mam do instalować żeby wszystkie skuty chodziły
24 wrz 2015 | 11:19
-12
GZ dla Realu bo Bulbao to trudny przeciwnik :P zgarneliście nam fotel lidera ale to dopiero początek wielkiej rywalizacji :)
Pozdrowienia od fana Barcy
24 wrz 2015 | 10:46
+26
Po cichu lidzyłem na niespodziankę ale Real jest jak narazie bardzo mocny w tym sezonie.
24 wrz 2015 | 08:49
+10
Ronaldo nie popisał się we wczorajszym meczu do tego żółta kartka , za to Benzema dwie bramki spisał się nieźle .Królewscy okazali się lepszi .
+5
To coś słabo wymuszają... Muszą się podszkolić u Katalończyków;)
24 wrz 2015 | 05:10
+91
Drodzy KIbice Realu pamietajcie. najgorsze co mozecie zrobic to znizyc sie do poziomu pseudokibicow Barecelony. zaznaczam, pseudokibicow. Prawdziwy kibic nie obraza druzyny przeciwnika jesli jest lepsza. Nie znizajcie sie do poziomu sezonowcow i nawet nie komentujcie ich negatywnych wpisow. Barcy brakowalo dzis szczescia, ale nie oszukujmy sie z taka gra jaka prezentowalo dzis Celta Vigo. Real by nie mial by latwo. Celta grala swietnie. Maja w sumie drugie miejsce w tabeli. to o czyms swiadczy.
24 wrz 2015 | 07:09
+21
Popieram.
24 wrz 2015 | 17:42
+4
Masz zdecydowaną rację, ale trzeba również pamiętać że kibice Barcelony(pseudo tak jak Ty to napisałeś...) Zaczynają dosyć często takie kłótnie nawet na skrótach Realu. :)
+6
Na topie to teraz jest Lewndowski ;) ale i tak brawo dla Benzemy ;) HM.
-2
bardziej mnie cieszy przegrana uefalony niz nasza wygrana... chyba jestem złym człowiekiem :(
+35
Ważne, że z trudnego terenu przywiozą 3 punkty :)
23 wrz 2015 | 23:59
+1
RM i Celta de Vigo czyli lider i wicelider mają po 13 czyli 1 remis w dorobku i obydwa zespoły z.... Las Palmas beniaminkiem LL, który właśnie wygrał z ostatnią w tabeli Sevillą 2:0. Oj dzieje się w LL
24 wrz 2015 | 00:36
+8
Nie, kolego. RMCF stracił punkty ze Sportingiem Gijon.
24 wrz 2015 | 01:23
+5
Przeczytaj jeszcze raz, ale tym razem ze zrozumieniem, i dopiero komentuj. ;)
-3
Ciężko się mi oglądało, ale masa, cala masa błędów defensywy i o reszcie nie wspomnę... Pora się chyba wziąć w garść i zacząć grać. "Cierp ciało co chciało"
23 wrz 2015 | 23:56
+4
Sorry ludziska, nie ten skrót. Bardzo przepraszam.
23 wrz 2015 | 23:23
-49
Cenne zwycięstwo kurewskich -Brawo
24 wrz 2015 | 01:24
+22
Jeszcze żyjesz zwycięstwem Barcelony z Levante?
23 wrz 2015 | 23:22
-106
Cristiano Ronaldo znowu nie strzelił gola? Ojej.

Cristiano Ronaldo znowu nie zaliczył ani asysty ? Ojej.

Świetny mecz Benzemy, wyrasta na najlepszego strzelca Realu. Tak wy madryckie smiecie. Benzema będzie nr. 1 wśród strzelców w ?Realu.
24 wrz 2015 | 00:03
+43
Oj, oj Messi nie strzelił...
oj, oj barca przegrała...
oj, oj Real liderem...
Ale Ty jesteś pojebanym dzieckiem internetu... Skąd się biorą takie komentarze... Trochę poziomu ale jak widać w XXI wieku same imbecyle na meczykach...
1) Do kontry ani razu nie zebrali się bezbłędnie
2) bardzo dużo wycofań do ostatniej lini obrony i bramkarza (może element taktyki)
3) Ronaldo się starał - doceniam, ale dziś się trochę snuł na boisku
4) Pasywna gra przy prowadzeniu 1:0. Od razu oczy mi się rozkleiły jak zaczęli grać po 1:1. Długo niestety to nie trwało.
5) Dużo (bardzo dużo) wybron w obronie (a wolałbym oglądać fenomenalne interwencji obrońców przeciwnika, niż naszych)

+ dla Karima
+ dla Keylora
+ dla Kovacica
23 wrz 2015 | 23:13
-29
Wszystko dziś sprzyjało Realowi. Źdźbła trawy zostały idealnie skoszone, by herosi z Madrytu mogli na nich biegać. Słońce również dało się we znaki Baskom, natomiast graczom królewskich sprzyjał powiew chłodnej morskiej bryzy. Doniesienia o porażce Barcy z Celtami jeszcze bardziej zmotywowały królewskich i w drugiej połowie wyszli jeszcze bardziej zdeterminowani z jednym celem - zwycięstwem, które da im pierwsze miejsce w tabeli. I to się udało. Nie ma wątpliwości, że Benitez po tym meczu zasłużył na obiad w KFC.