Video dodane przez: totil 26 wrz 2015 | 16:43
-11
Messi zszedł ale Suarez stanął na wysokości zadania i są 3 punkty. Ale na ile to wystarczy w nastepnych spotkaniach?
27 wrz 2015 | 13:38
+1
Obecnie Lewy ma wiecej goli niz Ronaldo czy Messi , widać na jakim poziomie on juz gra :)
29 wrz 2015 | 12:10
-9
Nie od dziś ;) to, że nie miał na liczniku tak kolosalnych liczb to też dlatego że nie gra w tak bramkostrzelnej lidze jak hiszpańska oraz zespół nie jest zbudowany wokół niego jak wokół CR7 i Messiego. Ale teraz pod nieobecność Robbena i z Costą/Gotze/Comanem obok siebie pakuje bramy jak dzik.
27 wrz 2015 | 10:40
+1
Suarez tylko w formie ;\
27 wrz 2015 | 09:38
+3
Brawa dla Barcy za wynik bo jeśli chodzi o grę to za dużo dobrego powiedzieć nie mozna.slabiutkie spotkanie w ich wykonaniu.I co najgorsze Barca traci na 8 tygodni Messiego.No to teraz Barca będzie musiala pokazać na co ich stać bez swojego lidera drużyny i najlepszego piłkarza na świecie!!!Oby jak najszybciej powrócił!!!
27 wrz 2015 | 10:54
-18
Rzygam prawie jak czytam twoje wypociny. Zamiast kropek stawiasz wykrzykniki, nie robisz odstępów po kropkach (jak już je postawisz) i tak ogólnie to współczuje twoim rodzicom, że muszą utrzymywać takiego grubasa z niedojebaniem mózgowym, który nigdy nie pójdzie do pracy, bo przecież mama nagotuje, posprząta i da na chipsy żeby pochrupać pisząc jakieś niedojebane komentarze np. tutaj.
+2
Enrique zmarnował zmianę wpuszczając na boisko Munira i w 80' minucie wpuszczając zamiast niego Sandro.
27 wrz 2015 | 02:06
+5
Kaleka Pique znowu zapierdolil,i padla bramka.Ta oferma jest gorsza od Wawrzyniak.
Masakra co Pique ostatnio odwala!
Trener już dawno powinien posadzić go na ławę...
Tak daje ciała ostatnio!

Spalić go! Spalić! Na stos! xD
26 wrz 2015 | 20:55
+22
Barcelona Bez Messiego będzie grała słabiej , ale i tak jest bardzo dobra ;) Powinna sobie poradzić
26 wrz 2015 | 20:28
+35
Munir wszedł i zszedł w jednym meczu, co za GWIAZDA
26 wrz 2015 | 20:20
+5
Nie miałem okazji oglądać meczu, czy ktoś wie co z Leo Messim? Poważna ta kontuzja? Z góry dzięki!!
+45
Słowa jednego z komentatorow Eleven: "Leo Messi czeka na rezonans magnetyczny w jednym z barcelońskich szpitali, na pewno jest to dobra informacja dla Realu Madryt". Po prostu brak mi słów... Takie zachowanie dotyczy też niektórych kibiców Realu. Rozumiem że można nie lubić Messiego, czy w ogóle całej Barcy ale dziękowanie losowi za jego kontuzje jest chamskie i nieludzkie. Można życzyć rywalowi porażki w meczu lecz kontuzji nigdy!
+9
Dokładnie, też to słyszałem i aż strzeliłem facepalma jak można coś takiego mówić i to będąc komentatorem, wgl z tego Eleven komentatorzy bez umiejętności składania sensownych zdań ... Żenada
29 wrz 2015 | 12:11