Video dodane przez: pct 26 wrz 2015 | 20:04
29 wrz 2015 | 11:03
-7
{{votes_count}}
Że nie będzie ani jednej bramki to bym sie nie spodziewał. Coś nie ten rytm jeszcze.
0
Hehe, jak to ludzie szybko zapominają- ci co są za Barceloną- w ubiegłym sezonie Barcelona miała identyczny mecz z Malagą gdzie też był remis i wtedy też mecz wygladął jak wczoraj. Malaga po prostu zaparkowała busa często grajac nawet dziesiatką piłkarzy w polu karnym!!! Oczywiście mają też umiejętnosci, więc ich ataki jak już wyszli na drugą połowę były groźne. A ci co są za Realem- RM miałtaki mecz w ub. sezonie, gdzie bramka Aduriza przesądziła o kluczowej w drodze do mistrzostwa porażce z Bilbao. Wczoraj miałem deja'vu :)
27 wrz 2015 | 12:43
+2
niestety nie chciało wpaść bramka była przeklęta wczoraj..
+24
Ciekawe czy FIFA przychyli się do wniosku Barcelony i pozwoli zarejestrować Ardę Turana w obliczu długotrwałych absencji Messiego i Rafinhy.Wszyscy Madridistas zgodnym głosem powtarzają o faworyzowaniu Blaugrany przez UEFĘ,FIFĘ,jednak prawda jest zgoła odmienna.Przepisy jasno określają,że w przypadku kontuzji wykluczającej zawodnika na wiele miesięcy,federacja jest zobowiązana umożliwić rejestracje nowego gracza.Widać niestety jak na dłoni,że FIFA odchodzi od litery prawa.Perez trzyma za pysk rodzimą i światową federację piłkarską.Wszystkie sznurki pociągane są z gabinetu Prezesa.Bezowocne rządy Fiorentino pchają go do desperackich aktów rozpaczy zaszkodzenia największemu wrogowi,ograniczając jego pole manewru do minimum.Skorumpowane do cna struktury najwyższego szczebla w centrali światowej federacji układają się z najbardziej wpływowymi personami.
28 wrz 2015 | 14:03
0
Ladnie to ulajes, jak zwykla prawdą jest pieniądz
27 wrz 2015 | 10:02
-19
tylko o cwelessim i gownolonie ale zadene dziecko VEB'a nie zauważyło Villarreal na 1 AHAYHAHHAHAHAAH
27 wrz 2015 | 09:29
+1
No to Real nie dal za dlugo pocieszyc sie swoim kibicom z liderowania ich zespolu!!!!Jeśli chodzi o sam mecz to tak niestety jest jak oddaje sie ponad 20 strzalow na bramke i żadnego strzalu nie zamienia sie na gola i w dodatku Malaga prawie przez 20 minut grala w osłabieniu.Ronaldo według kibicow Realu mial sie rozkręcać z meczu na mecz a tu kolejny mecz bez bramki i do tego nie potrafi strzelić do pustej bramki.NO PENALTY ,NO PARTY!!!!
+4
Każde potknięcie Realu jest "potrzebne" Barcelonie, bo z tak wąską ławką i kontuzjami Messiego i Rafinhi to niewątpliwie przegramy jeszcze nie jeden mecz w rundzie jesiennej
+5
Hala dzieci poziom wypowiedzi widać... ps i tak nic nie wygracie możecie dalej wydawać kaskę na gwiazdeczki nic wam to nie da. Bo to co nas dzieli to różnica Skali BARCA jest wielka wy jesteście mali....
30 wrz 2015 | 17:07
-2
Ale przecież my nie gramy... Oni grają, a nie my. Więc czemu każesz nam grać i wydawać kasę?
26 wrz 2015 | 22:15
+52
Ronaldo pobił rekord nie wykorzystanych sytuacji.
26 wrz 2015 | 22:07
+32
real zawiódł...malaga nadal bez gola...
26 wrz 2015 | 21:43
+6
Skończyły się bramki z karnych dyktowane jak z rogu obfitości i od razu Real ma problemy z wygrywaniem.Sędzia chciał pomóc Madrytczykom w odniesieniu zwycięstwa pokazując czerwony kartonik Ambrabatowi a oni jak na złość tą wyciągniętą dłoń odrzucili.
26 wrz 2015 | 22:32
-4
Ty to się lepiej martw kim innym bo słyszałem że nadchodzą 2 miesiące suszy :D
26 wrz 2015 | 23:00
+7
Suszy?To się jeszcze okaże.Chociaż lepsza susza niż mróź -1,który obecnie jest odczuwany w Madrycie.
+12
najbardziej niesprawiedliwy remis w historii piłki nożnej hehe :) a co gra Ronaldo to ja nie wiem .... z metra żeby nie trafić ;/

p.s co sędzia dał z Granadą to zabrał z Malagą :)
26 wrz 2015 | 21:37
+1
Skuteczność szwankuje, jednak Kameni murem stal na bramce i ani mu sie snilo cokolwiek wpuscic. Jednak bramka nieprawidlowo nie uznana, gdyz w zadnym z momentow w 90min nie bylo spalonego. Podanie do Modricia zgodne z przepisami i tak samo odegranie do Jese. Sedzia popelnil blad/
26 wrz 2015 | 21:26
-2
I fotel lidera wraca na właściwe miejsce. Dziękuje, dobranoc.
26 wrz 2015 | 21:36
+16
Gwoli przypomnienia - identyczny komentarz był po przegranej Barcy z Celtą. Ale śmiało hala dzieci - minusujcie :)
27 wrz 2015 | 13:18
+1
Gwoli przypomnienia to Barca jest na drugim miejscu a liderem Villarreal
27 wrz 2015 | 14:37
-1
Kiedy hala dzieci napisały, że lider jest na właściwym miejscu Real był razem z Celtą na 1 miejscu. A Villareal - jestem w 100% pewien, że nie zdobędą mistrzostwa ligi.
30 wrz 2015 | 17:11
-1
Co z tego, że Villarreal nie wygra ligi? Są liderem? Są... Więc co ty pieprzysz o "właściwym miejscu"? :p
26 wrz 2015 | 20:39
+20
Malaga jeszcze bramki nie zdobyła w tym sezonie :)
26 wrz 2015 | 20:35
-19
Jebać i Real i tą Malage o pierwszych już słuchac nie moge a przez drugich nie wygrałem ponad 1000zł tydzień temu
30 wrz 2015 | 17:13
-2
I co z tego?
26 wrz 2015 | 20:28
+23
Sensacja na Bernabeu.Real nie potrafi pokonać drużyny,która nie strzeliła jeszcze bramki w tej kampanii ligowej.Gdzie zatracili swoją skuteczność Królewscy z wcześniejszych meczów?Co się stało z formą Crisa?Dlaczego nie strzela hurtowo bramek jak to miało miejsce z Espanyolem?Odpowiedź jest prosta:Nowa pusta lasencja tak zakręciła w głowie Ronaldo że dziś na boisku myślami był między jej nogami
26 wrz 2015 | 20:55
+9
Ty poza marnymi prowokacjami jeszcze coś w życiu chcesz osiągnąć...?
26 wrz 2015 | 21:09
-3
Nie prowokuję tylko mówię jak jest.To tacy fani jak Ty pialiście nad dyspozycją graczy z Abu Dhabi Bernabeu a tu maszyna się zacina.Ostanio 1-0,teraz bezbramkowy remis.Tak więc jedna jaskółka wiosny nie czyni.
29 wrz 2015 | 11:28
+7
Abu Dhabi to chyba Barcelonka,,,
26 wrz 2015 | 23:54
+2
Za to Barcelona efektownie rozwaliła Malagę.
30 wrz 2015 | 17:12
-2
Zremisować bezbramkowo z drużyną, która nie strzeliła bramki to jest pikuś, czasami brakuje szczęścia w przodzie... Ale jeszcze się okaże, że to Barcelona straci bramkę z drużyną, która nie strzeliła jeszcze bramki - to będą jaja i wstyd :D
+10
Jeszce pare kolejek temu kibice Realuśmiali się, że Barca z Malagą tylko 1:0, a tu proszę.
Futbol jest nieprzewidywalny. Nigdy nie należy lekceważyć przeciwnika.
26 wrz 2015 | 20:23