Video dodane przez: totil 29 wrz 2015 | 21:27
15 paź 2015 | 14:04
0
{{votes_count}}
rozbawila mnie sytuacja ter stegen vs suarez jaka zlosc ter stegena na suareza,ze nie upilnowal papadopulosa
-6
nie cierpię szwabów ale szkoda,że ten mecz nie trwał 80 min,Barcelonie absolutnie te trzy punkty się nie należały,opłakany styl i nie sądzę,że Messi świat by tu odwrócił.
+3
Żenada Barcelony. Zero gry, mnóstwo prób wymuszeń. Od 61 minuty zaczęło ich wszystko boleć przy każdym kontakcie z graczami Bayeru. Dno. Po strzeleniu bramki wszelkie bóle nóg graczy Bacelony w cudowny sposób ustały. A Alba za odpychanie sędziego i pyskówki powinien dostać czerwoną. Czekam na rewanż w Leverkusen, bo moim zdaniem Barcelona powinna ten mecz przegrać i dostać taki poważny kubeł lodowatej wody na łeb.
30 wrz 2015 | 19:48
-4
dobrze mówisz
30 wrz 2015 | 21:18
+9
Pały wam zmiękły. Dawać kurwa te minusy.
30 wrz 2015 | 18:50
0
piekna bramka Suareza jeśli jego forma wystrzeli na normalny pozio m to brak Messiego będzie mniej odczuwalny i dadza rade spokojnie
30 wrz 2015 | 17:23
+14
Wczoraj napisałem że Suarez do wygraną i co? Lubię tego piłkarza.
30 wrz 2015 | 19:51
-4
I WYGRAŁ BO ZGRYZŁ WSZYSTKICH
30 wrz 2015 | 16:56
+4
z tego meczu tak naprawde to tylko uderzenie Suareza zapamiętam, reszte puszcze w niepamięć, bo mnie tyłek bolał prawie całe spotkanie. trząść się o wynik w fazie grupowej Wielkiej Barcy? uff dobrze ze juz po wszystkim.
30 wrz 2015 | 15:29
+4
Barcelony obrona jak zawsze ,czyli do dupy. Szkoda Bayeru zasłużyli na pewno na jeden punkt.
Bramka Suareza pięknie to zrobił.
30 wrz 2015 | 14:37
-16
słaba barca
30 wrz 2015 | 13:58
+8
Lepszy kryzys na początku sezonu niż na koniec... Kiedyś musiał nadejść, lepiej że stało się to teraz. W finałowej 4 ligi Mistrzów widziałbym Barce, Real, Bayern i Manchester :)
30 wrz 2015 | 12:41