Video dodane przez: totil 3 paź 2015 | 17:25
12 paź 2015 | 10:27
+1
{{votes_count}}
Dlaczego mi nie działają żadne mecze? : / Jest tak jakby "buforowanie" i na tym koniec :(
5 paź 2015 | 16:54
-1
Powraca ten komentator który zawsze jest przeziębiony a mimo to drze ryja ;d Pare niewykorzystanych sytuacji Barcy no i sie zemściło. Cichy bohater Krohn-Dehli. Karny z dupy i na pocieszenie.
5 paź 2015 | 21:42
0
Drzeć niech się drze, ale to co on mówi - poezja!
4 paź 2015 | 22:20
0
mimo sporej pomocy sędziego przy karniaczku Barca w plecy a Sevilla łapie wiatr w żagle
4 paź 2015 | 21:19
-2
Moim zdaniem Fcb nie pójdzie w tym sezonie :)
5 paź 2015 | 14:35
-4
skąd minusy? skończyła się chwilowa passa zespołu z dupy ;) mieli mały przebłysk, teraz niech ustąpią miejsca lepszym :D
+1
Troche cierpliwosci , zawodnicy sie wykuruja.
Powrot na szczyt nastapi - nigdy w to nie watpilem.
Visca Barca- Dla mnie i tak druzyna wszechczasow.
Pozdrawiam kibicow-tych normalnych.
5 paź 2015 | 14:37
-5
wszechczasów? chyba ostatnich lat :) barca ma mały przebłysk od jakiegoś czasu, ale powoli zaczyna znikać i wracać na swoje miejsce w środku tabeli ;)
4 paź 2015 | 15:29
+2
Sevilla chyba jakiegoś szamana wynajęła żeby bramki zaczarował przed Barcą :D
4 paź 2015 | 15:28
-2
Masakra ja bym musial wyciszyc głos w TV jak by mi ktos tak komentował.. A wracając do meczu moim zdaniem piekny strzał Neymara i brakowało troche szcześcia ale czemu Pique nie zrobil wslizgu jak brakowało moze 20 cm do bramki ?
4 paź 2015 | 12:13
+4
Brak Messiego to Brak Barcelony :( Zdrowiej !
4 paź 2015 | 11:58
+14
ciężkie mecze czekają Barcelone bez Messiego, takie playmakera nie ma i niestety Neymar nawet jak stanie na uszach nie da rady udzwignąć ciężaru.
5 paź 2015 | 16:56
-6
Trudno żeby zespół nie odczuł braku najlepszego piłkarza świata. Ale myśle że szybko odnajdą balans.
4 paź 2015 | 11:07
+4
Strasznie męczący komentatorzy :/
4 paź 2015 | 11:47
+4
Jeden był spoko, tylko ten drugi jakiś niedojebany chyba, piszczał jakby orgazmu dostawał
4 paź 2015 | 11:48
-2
I przy tym wolnym co Neymar strzelał "twilight zone"...
Bez komentarza
4 paź 2015 | 10:34
+6
Szkoda straconych punktów. Liczyłem na remis. Barcelona była lepsza, ale nie miała w tym meczu szczęścia. Wiele niewykorzystanych sytuacji, poprzeczka, słupki... Bądźmy cierpliwi. Wrócę kontuzjowani, przyjdą nowi i będzie kim rotować.
+1
Z 98% osób na całym świecie myślało/mówiło że Sevilla nie ma szans ale jak widać Celta pokazała że umie wygrywać nawet z Barceloną a po tym meczu Sevilla pokazało żę też tak umie i wygrałą 2:1
4 paź 2015 | 09:48
+21
Coś często przegrywa ta Barcelona w tym sezonie...
4 paź 2015 | 09:39
0
A manutd1987 jeszcze płacze zamknięty w swoim pokoiku i do swojej podstawówki nie będzie chodził parę dni...
4 paź 2015 | 09:16
+6
Dla tych mało kumatych co nie wiedzą czemu nie uznano gola dla Barcy. Suarez na spalonym więc nie mogło być przywileju. Sędzia wrócił do faulu i decyzja słuszna. Sieszy, że Sevilla nareszcie wygrała i to z takim przeciwnikiem. Może to będzie przełom i drużyna wróci do dobrej gry. Cieszy że FCB znów traci pkt ale Real też czeka ciężki mecz i jakoś nie potrafią wykorzystać potknięć Barcy. Jeżeli chodzi o FCB to zgadza się że wiele zależy od Messiego tak samo jak w Realu od CR7. Każda topowa drużyna ma kluczowego zawodnika bez którego gra się ciężej. Sevilla zagrała dobry mecz. Większym problemem niż brak Messiego są problemy w obronie. Gracze Sevilli objechali dwa razy obrońców. Raz po akcji a przy drugim golu dwóch zawodników w polu bez jakiegokolwiek nadzoru. Praktycznie jeden drugiemu piłkę zdjął bo obaj mogli strzelić.
P.S. Karny z dupy. Nie dość że przed polem karcnym to obrońca z ręką przy ciele która nie zwiększa obwodu ciała i na dodatek z nią uciekał. To tak jakby nastrzelić w murze ręce zawodników którzy trzymają się za jaja. Kpina. Zasłużone zwycięstwo. Oby Real teraz wygrał derby. Barca nadal będzie groźna chyba że spadek formy obrońców to nie chwilowy dołek.
4 paź 2015 | 08:56
4 paź 2015 | 09:22
+4
Albo jesteś ślepy albo nie oglądasz meczów z udziałem Twoich ulubieńców z Madrytu. Drukowanie karnych jest widoczne na porządku dziennym w La Liga i LM na korzyść Realu przez "bezstronnych" arbitrów.
4 paź 2015 | 04:30
+18
Tamten drugi komentator zaraz się posra.
4 paź 2015 | 02:43
-32
Barcelona grała tak sobie ale faktem niezaprzeczalnym jest że sędzie ich okradł z pierwszej bramki. Idzie kontratak , neymar podaje i jest faulowalny a za dwie sekundy pada bramka i nie ma przywileju korzysci. 9/10 sedziow pusci taka akcję.
4 paź 2015 | 03:17
+21
wybacz, ale co Ty pierdolisz? o.O Suarez był na spalonym, więc sędzia taką decyzją poszedł Barcy na rękę, innymi słowy też była to jedyna słuszna decyzja.
4 paź 2015 | 03:26